Şimdi Ara

AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.798
Cevap
1
Favori
107.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • There will be network maintenance on our servers starting at 2am PDT on Wednesday, July 7th (i.e. tonight). Players may experience connection problems until 5am PDT. Please let us know if you experience connection problems after 5am PDT. This maintenance may affect ability to connect to the website, forums, and billing servers

Serverlar bakımdaymış , Türkiye saatiyle ne zaman biticekmiş bakım ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esegard -- 7 Temmuz 2010; 14:45:01 >
  • Saat 12.00 açılacak..
  • arkadaşlar 11 lwl paladinim guild'a girmek için 10 lwl citizen görevini yapmak gerek heralde bana fazladan fire essence satıcak var mı bide o -p ile başlayan itemden bi türlü çıkaramadım :D adım GhostQueen bu arada
  • JustTank ya da Mynameisforest

4 guild boşa gitmesin geçin biriniz başına
  • Bende oyunu bırakmış bulunmaktayım. Myname kalıyo görev..
  • Oyun sıktı benide. 12 levelde bıraktım.
  • slm arkadaşlar hepiniz YÜCE MEVLAMA emansizden bir ricam olacak eğen kullanmadığınız bu eski AİKA oyunu ID nızı rica etmekteyim minnattar kalırım

fisek_38@hotmail.com
    adresine gönderirsenız sevinirim

SAYGILARIMLA

NOT = eskı AİKA derken 01,03,2010 tarıhınden önce alınmış olan Id
  • arkadaşlar allah rızası gözeten varsa çoktan beri ugraşıyorum ama giremedim oyuna eger fazladan üyeligi olan varsa nolur

email: ahmet_selim_83@hotmail.com

a yollasın allah rızası için o kadar indirdim ve şimdi bu acayip hayal kırıklıgına ugradım

eger yollarsanız benide guilde ye alır mısınız eger veren olursa nick i yazarım buraya ve şimdiden saolun

nolur bekliyorum tez cevap verirsenin sevinirim
  • şu an sıkıntıdan dönmeyi planlıyorum da oyunun son durumu ne bilgi ereiblecek varm mı
  • arkadaşlar beta key işlemleri bitti artık oyun closed beta deil taa şubatta kalmış beta keyler
    artık üye olum ip saklama programı falan kullanın oynayın
  • bir tane önerebilir misin lütfen ve nasıl yapacas benim pek bi bilgim yok ip saklama programlarıyla ilgili
  • Hotspot Shield kullanın önceki sayfalarda açıklamalar yapılmış zaten

bu arada guildi DARP'a devrettim tüm yetkiler artık onda kendisi ile iletişime geçerseniz sizi guilde alabilir
  • tamam çok saol
  • yav ben bunu beceremedim yinede fazladan üyeligi olan verebilir mi lütfen veye biri bana bunu detaylı olarak anlatsın
  • biliyorum aslında hep üst üste yazıyorum ama çok önemli belki bilmeyen vardır diye söyliyeyim dedim artık ip sorunu ortadan kalkacak çünkü aika global online çıkacak ve bu sayede her ülkeden oynanabilecek ne zaman çıkacagı hakkında bir bilgim yok fakat size ana sitesini verebilirim

link:http://aika.t3fun.com/Home/Home.aspx
  • Oyuna giremiyorum. This account has been cancelled şeklinde uyarı alıyorum. Biraz araştırdım. Eski hesabım yok. Proxy kullanarak hesap alsam olur mu?
  • bilmiyorum ama becerebilirsen o proxy i banada söyleyebilirmisin ben global aika onlineyi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobran19

JustTank ya da Mynameisforest

4 guild boşa gitmesin geçin biriniz başına

Ben de oynamıyorum ki hacı pek.. Onur giysim +4 yapmaya çalışırken kırılınca oyundan soğudum, her gün ne var ne yok diye bi bakıyorum sonra çıkıyorum. Son 2 hafta sonu farming yaptım biraz o kadar..
  • sonunda Hotspot Shield ile becerdim ama sadece ilk kurdugumda connect oldu şimdi açsam sayfa yüklenirken hata oluştu diyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
  • arkdaşlar galiba aika global online gelecek pek araştırmadım ama sitesinde

T3FUN Global has an regular inspection of system for better service.
    Please use after finish the inspection.

[ 2010.07.20 08:00 ~ 2010.07.20 20:00 ]

böyle yazıyor belki akşama oyun gelir
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.