Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ss de battle of la drang diye map varya biz onda oynuyorduk 5 kişi :D vietnamdık oyunu kazandık adamlara göz açtırmak diyebilirim bizim clan [JA] görmüşünüzdür tamam hocam raidcall kullanıyoruz yaşın kaç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platina -- 11 Ağustos 2014; 19:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

@llllxefsanexllll Buyrun bu konuda oyun, patch ve project reality modu var. Link :http://forum.donanimhaber.com/m_92347063/tm.htm

@iamburak Forgotten Hope bilmiyorum ancak oyundan destek çekildiğine göre sıkıntı çıkmayacaktır o modda da.

@TurKcocOK Hocam server listesinin ss aldım. Bakın bi' eğer normale göre azsa sıkıntı vardır. Bu arada klan da yer varsa geleyim oyuncu arıyorum oynayacak Çözemedim tam şu oyunu.

Bi' Co-op birde deployment ( daha çok sunucu olduğu kısım ) bölüm var ikisinin de görüntüsünü çektim.

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)
     Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)

Teşekkürler sonunda '' GERÇEK BF '' oyunu oynayacağız.

• Beyler Windows 8'de çalışırmı bu oyun ya onu sormayı unuttum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

Beyler Windows 8'de çalışırmı bu oyun ya onu sormayı unuttum ...

benim windows 7 çalışıyor
  • @TurKcocOK ; gerçekten eğlenceli bir simulasyon olmuş. Yaşım 20.

@fukox ; hocam çok iyi olur birlikte oynayabilirsek, siz ne zaman oyuna girerseniz bana burdan bi' özel mesaj atın.

@llllxefsanexllll ; Windows 8 çalışıyor hocam benim pc w8.

Veya
    Steam ID :http://steamcommunity.com/id/csb_
    Origin ID : TR_CSB

ekleyebilirsiniz oynayanlar, iletişime geçeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 11 Ağustos 2014; 22:35:48 >
  • BİJİ SEROK BF2 ! bundan sonra ne bf3 ne bf4 ergenlere veda ... yaşasın gerçek bf kardeşliği :D bu ne lan iyice sosyalist olduk.
  • quote:

BİJİ SEROK BF2 ! bundan sonra ne bf3 ne bf4 ergenlere veda ... yaşasın gerçek bf kardeşliği :D bu ne lan iyice sosyalist olduk.

Kardeş biji miji geçmez buralarda. TÜRKÇE bilen TÜRKÇE konuşacak adam akıllı.
    Sözüm direk seni hedef alıyor gibi ama değil, orada burada nereden çıktığı belirsiz bir "şey" konuşan insanlara, umarım yanlış anlamazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

BİJİ SEROK BF2 ! bundan sonra ne bf3 ne bf4 ergenlere veda ... yaşasın gerçek bf kardeşliği :D bu ne lan iyice sosyalist olduk.

Sözüm direk seni hedef alıyor gibi ama değil, orada burada nereden çıktığı belirsiz bir "şey" konuşan insanlara, umarım yanlış anlamazsın

ben burada makara yapıyorum sen farkında değilsin üstelik ister türkçe konuşurum ister arapça ister rusça orasıda seni ilgilendirmez.

• Arkadaşlar bf2 ve 1.4 1.5'i kurdum şimdi project reality versiyon kaçı kurmam lazım bu verdiğiniz dowland linkinde pek çok versiyon var.
  • quote:

quote:

quote:

ben burada makara yapıyorum sen farkında değilsin üstelik ister türkçe konuşurum ister arapça ister rusça orasıda seni ilgilendirmez.

Bak şimdi en baştan söylesen böyle olmayacaktı. Tartışma çıkarmak istemiyorum şuan. Kal selametle :)

• Seni Haberdar edeceğim...Bizimkiler İle konuşup elmiden geleni yapacağım alırlar raidcall kullanıyoruz izin verirlerse sana msj olarak bildireceğim :)
  • Ben de klan arıyorum, beni de sor

• quote:

Ben de klan arıyorum, beni de sor

Tamam Hocam Yaşın Kaç?
  • Bf2 satın almadan oynamanın yolu var mıdır?
    Beleşçi değilim ama oyunu alacak bir kredi kartım vb. yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

Bf2 satın almadan oynamanın yolu var mıdır?
    Beleşçi değilim ama oyunu alacak bir kredi kartım vb. yok.

Battlefield 2 torrent indir oynabilirsin
  • http://i.hizliresim.com/kZXg5r.png Evet Oyunumuzdan Bir kare 40 kill var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platina -- 12 Ağustos 2014; 11:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurKcocOK

http://i.hizliresim.com/kZXg5r.png Evet Oyunumuzdan Bir kare 40 kill var

Sizinle oynamayı özledim ama mikrofondan öyle bir konuşuyorsunuz ki sesi kısmak veya kapamak zorunda kalıyorum Biri Allahu Ekber diye bağırır diğeri arapça şarkılar söyler. Bizimkiler muhtemelen kafa kesmeli videolar izlediğimi falan düşünüyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: TurKcocOK

http://i.hizliresim.com/kZXg5r.png Evet Oyunumuzdan Bir kare 40 kill var

Sizinle oynamayı özledim ama mikrofondan öyle bir konuşuyorsunuz ki sesi kısmak veya kapamak zorunda kalıyorum Biri Allahu Ekber diye bağırır diğeri arapça şarkılar söyler. Bizimkiler muhtemelen kafa kesmeli videolar izlediğimi falan düşünüyordur

Gel hocam

• Ben akşamları giriyorum en yoğun bi kaç servera, sizin bu klana denk gelmedim, başlayalı zaten 1 ay falan oldu da yine de beraber takılmak isterim. Hangi serverda oluyosunuz, aslında bi takım oluşturulabilir arada beraber oynamak için, haberleşmek için ne yapmak lazım ? (isterseniz tabii)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

Ben akşamları giriyorum en yoğun bi kaç servera, sizin bu klana denk gelmedim, başlayalı zaten 1 ay falan oldu da yine de beraber takılmak isterim. Hangi serverda oluyosunuz, aslında bi takım oluşturulabilir arada beraber oynamak için, haberleşmek için ne yapmak lazım ? (isterseniz tabii)

Clana Gelebilirsin İstiyorsan :) şimdi oyundan çıktım Tank savaşı yapıyorduk :)
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.