Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metabor

orj. olmayan oyunla mod nasıl yapılıyor, bi zahmet link verebilir misin? teşekkürler.

Aslında haklı olabilir. Şu linke bak

http://www.realitymod.com/downloads#bf2

Details kısmına tıkladığında indirilecek dosyanın boyutu yaklaşık olarak 7GB gözüküyor. Benim bildiğim Project Reality bu kadar dosya büyüklüğüne sahip değildi.
  • ulan boşu boşuna orjinal aldık desene
    ama verdiğim her kuruşa deydi, şimdi bf3 ün yüzüne bakmıyorum
  • Hayla oynayan var ise bende gelirim. Reality Mod bilgisayarda yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard

ulan boşu boşuna orjinal aldık desene
    ama verdiğim her kuruşa deydi, şimdi bf3 ün yüzüne bakmıyorum

Gerçekten çok güzel bir mod. İngilizcen iyiyse adeta gerçek savaş ortamını yaşıyorsun. Sen squadınla birlikte konuşarak giderken çok uzaklardan bir yerlerden patlama, mermi sesleri geliyor ona göre yol değiştirip gidiyorsun, açıktan alıyorsun veya etrafını kuşatmak için diğer squadlarla iletişime geçiyorsun Bana göre savaş oyunu bu tarzda olmalı.

• ya şimdi bu siteden indiriorum amahttp://www.realitymod.com/downloads#bf2 bunda bf2 + pr mi var cevap yazarsanız sevinirim aranıza katılıcam inşallah
  • bensiz pr mi oynuyonuz siz

nası yaparsınız

ayrıca hala orjinal bf2 gerektiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 13 Temmuz 2014; 12:39:33 >
  • aktif oynayan çoksa orj alırım sorun değil de hazır kopyayla bi deneyim bakalım yapabilirsem yazarım buraya.
  • Deneyip dersen sevinirim ve nasıl yaptığınıda olmadı bende alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aktif oynayan çoksa orj alırım sorun değil de hazır kopyayla bi deneyim bakalım yapabilirsem yazarım buraya.

ben yapamadım, denediğim versiyon no steam'di. aktif oynayan var mı, 3 -5 kişi varsa hiç aldığıma değmez, server'lar nasıl kaç kişi oynuyorsunuz?
  • Beyler yeni videolar var

Ballı adam grenade launcher ile helikopter indiriyor

AH-64'ün hellfire füzeleri test ediliyor

APC ile temizlik yapılıyor

Oyunu nasıl oynamamanız gerektiği gösteriliyor

Rahat rahat uçarken birden bire diğer bir helikopterle dalaşa giriliyor

• quote:

quote:

aktif oynayan çoksa orj alırım sorun değil de hazır kopyayla bi deneyim bakalım yapabilirsem yazarım buraya.

ben yapamadım, denediğim versiyon no steam'di. aktif oynayan var mı, 3 -5 kişi varsa hiç aldığıma değmez, server'lar nasıl kaç kişi oynuyorsunuz?

bir server da 100 kişi oluyor akşamları en az 3 server böyle full çekiyor

bu arada pişman olmayacaksınız, herkes rolüne adapte olmuş durumda, bu arada ingilizce bilmeniz şart ve mikrofon şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 14 Temmuz 2014; 23:57:55 >

• bu nedir ya öldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

bu nedir ya öldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard

quote:

quote:

bir server da 100 kişi oluyor akşamları en az 3 server böyle full çekiyor

bu arada pişman olmayacaksınız, herkes rolüne adapte olmuş durumda, bu arada ingilizce bilmeniz şart ve mikrofon şart

Ben oynamaya başladım, nickim metabr, oynayanlar varsa duyurulur. İngilizce ve mikrofon var, mümkünse 18 yaş üstü trollük yapmayacak oyuncularla arada takılmak isterim.

• metabor kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer oyuncu sayısı fazlaysa ve pingler iyiyse oynamayı düşünüyorum.Birde bazı arkadaşlar gamespy kapandığı için orijinal oyuna gerek yok diyorlar bu konuda bir bilginiz var mı?
  • Beyler BF2'ye 1.41 ve 1.5 patch kuracağıdım setup'lar açılmıyor, görev yöneticisinde işte "bf2_patch.exe" gibisinden bir şey çıkıyor sonra yok oluyor, hiç bir ekranını da göremedim, 3 farklı yerden indirdim.
    quote:

"All Project Reality: BF2 versions require Battlefield 2 v1.5 to be installed. Due the large amount of features and content, PR:BF2 v1.0 Full Client is an ISO download containing the .EXE installer."
  • quote:

Orijinalden alıntı: _giray_

Beyler BF2'ye 1.41 ve 1.5 patch kuracağıdım setup'lar açılmıyor, görev yöneticisinde işte "bf2_patch.exe" gibisinden bir şey çıkıyor sonra yok oluyor, hiç bir ekranını da göremedim, 3 farklı yerden indirdim.
    quote:

"All Project Reality: BF2 versions require Battlefield 2 v1.5 to be installed. Due the large amount of features and content, PR:BF2 v1.0 Full Client is an ISO download containing the .EXE installer."

Benim yasadigimi anlatim sana bir fikir edinirsin belki.

Seninle ayni sorunu yasadigim donemlerde sans eseri isimin cikmasiyla pc başından kalkmam gerekmisti. Tam sure hatirlamiyorum ancak geri geldigimde 1.41 ve 1.50 patchlerinin kuruluma başlaması icin uzun sure bekledigine sahit oldum. Oturduktan sonra yukleme basladi. Yani setup a tiklayip uzunca bir süre beklemende fayda olabilir.

Bu benim tecrube ettigim bir olay. Belki bir faydasi olur diye bilgilendireyim dedim. Kesin çözüm olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 26 Temmuz 2014; 15:21:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Orijinalden alıntı: _giray_

Beyler BF2'ye 1.41 ve 1.5 patch kuracağıdım setup'lar açılmıyor, görev yöneticisinde işte "bf2_patch.exe" gibisinden bir şey çıkıyor sonra yok oluyor, hiç bir ekranını da göremedim, 3 farklı yerden indirdim.
    quote:

Benim yasadigimi anlatim sana bir fikir edinirsin belki.

Seninle ayni sorunu yasadigim donemlerde sans eseri isimin cikmasiyla pc başından kalkmam gerekmisti. Tam sure hatirlamiyorum ancak geri geldigimde 1.41 ve 1.50 patchlerinin kuruluma başlaması icin uzun sure bekledigine sahit oldum. Oturduktan sonra yukleme basladi. Yani setup a tiklayip uzunca bir süre beklemende fayda olabilir.

Bu benim tecrube ettigim bir olay. Belki bir faydasi olur diye bilgilendireyim dedim. Kesin çözüm olmayabilir.

Maalesef benim yaşadığım soru bu değil, görev yöneticisinde bf2_patch1.41.exe gibisinden bir şey var birazcık bilgisayar kasılıyor sonra bi anda ortadan kayboluyor.

• Bende bu oyuna başladım. Ancak Türk bir arkadaş olmayınca sarmıyor. Benim takımımda konuştukları ingilizce miydi onu bile anlamadım .O yüzden oynamak isteyenlerle iletişime geçelim lütfen.

Edit : Orjinal oyuna gerek yok bu arada. Gamespy desteği kaldırdığı için keylere bakmıyormuş F2P olmuş oyun. Şahsen korsan indirdim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_92347063/tm.htm bu konudaki işlemleri yaptım, oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 1 Ağustos 2014; 15:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Bende bu oyuna başladım. Ancak Türk bir arkadaş olmayınca sarmıyor. Benim takımımda konuştukları ingilizce miydi onu bile anlamadım .O yüzden oynamak isteyenlerle iletişime geçelim lütfen.

Edit : Orjinal oyuna gerek yok bu arada. Gamespy desteği kaldırdığı için keylere bakmıyormuş F2P olmuş oyun. Şahsen korsan indirdim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_92347063/tm.htm bu konudaki işlemleri yaptım, oynuyorum.

Ben dün 57. Alay klanından oyuncular ile karşılaştım. Mortar ile düşman hedeflerine ateş ettik.

Forum olarak belirli günlerde toplansak oynayabiliriz aslında.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.