Şimdi Ara

GTA 4 Gamepad Sorununa Son ( DENENDİ , 100% ÇLAIŞIYOR )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
20.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar ufak bı arastırma ve bıraz da denemeyle bu ısı hallettım , artık ıstedıgınız gamepad ıle gta 4 u sorunsuzca oynayabılırsınız , hemde ıstedıgınız tusları keyfınıze gore atayarak

dosya asagıda ıcıne acıklamasını yapıp ekledım , bı sorun oldugu takdırde burdan sorabılırsınız , ısınıze yararsa ne mutlu

http://rapid - share.com/files/239875817/GTA4_Gamepad_Ayar_By-Percussionist.rar.html

lınk yenılendı

quote:

Orjinalden alıntı: Pércussionist

ılk upload ettıgım dosyada acıklama yapmıstım sanırım onu sılmısım , tekrar tarıf edıyorum :

" xbox360cemu " acıp asagıda altını cızdıgım yerlerı kendı gamepad ıne gore ayarlaman lazım , o altı cızılı numaralar tusların numaraları , denetım masası / oyun kumandaları bolumunden hangısının kac numara oldugunu ogrenıp ona gore atayabılırsın

not: forcefeedback e elleme hata verır , sadece asagıdakı kısımla bızım ısımız

A=3
    B=4
    X=2
    Y=1
    Left Shoulder=6
    Right Shoulder=5
    Back=11
    Start=12
    Left Thumb=9
    Right Thumb=8
    Left Trigger=10
    Right Trigger=7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 2 Haziran 2009; 12:50:13 >

• Gamepad'im olmadığı için deneyemiyorum ve doğruluğu bilemiyorum ama çalıştığından emin olduğunu söylediğiniz ve garanti verdiğiniz için gta4 yararlı başlıklar konuma ekliyorum bu konunun linkini , teşekkürler
  • Eyvallah..
  • Saolasın emeğine sağlık
  • sızde sagolun arkadaslar , bı kac gundur oynuyorum ama sanırım klavye fare kadar rahat deıl , ama konsol havası verıyor oynarken o da ayrı
  • link bozulmuş kontrol eder misin?
  • premıum kullanan bırısı yuklese daha saglıklı olur sanırım , tekrar yukluyorum sımdı
  • usta indirdiğimiz dosyaları \Rockstar Games\Grand Theft Auto IV buraya kopyalıyoruz bukadarmı olay ingilizce açılamada buyazıyor sanırsam. kullandığımız modelin dosyalarını yanii deniyorum şimdi
  • Direksiyon içinde geçerli mi acaba bu yöntem?
  • link sorunlu. yeniliye bilirmisiniz:(
  • Sağol, emeğine sağlık..
  • Teşekkürler ama linkte problem var hocam ?
  • Birde direksiyon için yapılsa :P
  • iNdiremiyoruz malesef
  • arkadaslar xbox 360 gamepad ı aldım usb den baglıyorum gercekten cok faydası oluyor sankı xbox 360 gta oynuyom butun ayarlar otomatık oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

arkadaslar xbox 360 gamepad ı aldım usb den baglıyorum gercekten cok faydası oluyor sankı xbox 360 gta oynuyom butun ayarlar otomatık oluyor

kaça aldın acaba? wireless mi? pc ye bağlamak için ayrı bir aparat lazım mı?
  • merhaba arkadslar sıtenıze yeı uye oldum ve cok begendım..

onceklı lınk caısmıyor ve bunu ındırdkten sonra ne yapmamgerek anlatırsanız svınırım acıl ıyı gnler
  • foruma bakan yoq bellı
  • Arkadaşlar aynı sroundan dolayı maduruz lütfen LİNKİ YENİLER MİSİNİZ?
  • Linki yenilermisiniz. :S yada pm den biri bana yollayabilirmi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.