Şimdi Ara

Volvo bakım fiyatları (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.872
Cevap
32
Favori
277.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen ay aldığım 2012 C30 dizel aracımı ağustos ayında 40 bin bakımına götüreceğim. Yetkili servisler 40 bin bakımının diğer periyotlara göre daha detaylı olduğu bilgisini vererek ortalama Bin TL fiyat veriyor. İstanbul Anadolu yakası veya İzmit'te işini düzgün yapan önerebileceğiniz özel servisler var mıdır? Bostancı sanayide Volcity özel servis 500 TL fiyat belirtti. Nasıl bir yerdir. Mustafa Usta var hiper-aktif bir arkadaş ağzı güzel laf yapıyor ama işçiliği nasıldır? İstanbul Avrupa yakasında dört dörtlüktür kesin oraya git diyeceğiniz özel servis varsa onu da belirtiniz lütfen. Tecrübeleriniz biz yeni Volvo'cular için çok değerli. İyi ki varsınız. Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IS8 -- 5 Temmuz 2015; 8:43:17 >
  • volcity2deki eleman öyledir. ancak ben Kartal Sanayi'de Cındıl özel servis var. 3 kardeş işletiyor. hem biraz daha ucuz hem de ilgi alaka daha iyidir.

tel no:05356416181 - hikmet cındıl
  • Bilgi için teşekkürler :) Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IS8

Sevgili Volvo Kullanıcıları,

Geçen ay aldığım 2012 C30 dizel aracımı ağustos ayında 40 bin bakımına götüreceğim. Yetkili servisler 40 bin bakımının diğer periyotlara göre daha detaylı olduğu bilgisini vererek ortalama Bin TL fiyat veriyor. İstanbul Anadolu yakası veya İzmit'te işini düzgün yapan önerebileceğiniz özel servisler var mıdır? Bostancı sanayide Volcity özel servis 500 TL fiyat belirtti. Nasıl bir yerdir. Mustafa Usta var hiper-aktif bir arkadaş ağzı güzel laf yapıyor ama işçiliği nasıldır? İstanbul Avrupa yakasında dört dörtlüktür kesin oraya git diyeceğiniz özel servis varsa onu da belirtiniz lütfen. Tecrübeleriniz biz yeni Volvo'cular için çok değerli. İyi ki varsınız. Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Maslak Gençler Oto'ya gidebilirsiniz.

Yetkili servise götürürseniz yaptıkları işe dikkat edin derim, "gereksiz" bakım da yapıyorlar!

• @ echelon246

teşekkürler. aslında yetkili servise götürecektim ama vazgeçtim. adam akıllı bir usta veya özel servis bulup devam edeceğim. .
  • volvo kendi sitesinden bakım maliyet tablosunu kaldırmış.ben şimdi 50 bin bakımını yaptırıcam ne kadardır yetkili servis fiyatı ?araç 2012 s40 1,6 dizel
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

volvo kendi sitesinden bakım maliyet tablosunu kaldırmış.ben şimdi 50 bin bakımını yaptırıcam ne kadardır yetkili servis fiyatı ?araç 2012 s40 1,6 dizel

aracınızı yetkili servise götürürseniz yaklaşık maliyet balata değişimi hariç 600tl olabilir. yine de çevrenizdeki servisleri arayıp fiyat sorun belki indirim alabilirsiniz.

özel servis fiyatları:
    mobil 1 esp - 0w30 tam sentetik yağ 5lt - 150 tl
    yağ-hava-polen filtresi- 100tl
    duruma göre balatalar ön-arka değişirse 200 tl
    işçilik= 200 tl
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    yetkili servis dışında bir yere götürmedim şimdiye kadar ,çünkü bildiğim bir özel servis yok ,tavsiye eden de yok.normal bakıma 600 tl dediniz benim sanırım balatalarımda değişecek yani toplamda yetkili servise gidersem bin tl yi rahatlıkla geçecek ne yapacam bilmiyorum...
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Parça numarasını bulduktan sonra EBAY'de arat... kesinlikle bulursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

yetkili servis dışında bir yere götürmedim şimdiye kadar ,çünkü bildiğim bir özel servis yok ,tavsiye eden de yok.normal bakıma 600 tl dediniz benim sanırım balatalarımda değişecek yani toplamda yetkili servise gidersem bin tl yi rahatlıkla geçecek ne yapacam bilmiyorum...

aracınız garanti kapsamında olmadığı için gitmenize gerek yok.

büyükşehirde iseniz en yakın bosch car servise veya speedy servise gidebilirsiniz.

http://www.speedy.com.tr/kampanyalarDetay.asp?id=97

• Merhaba,

İstanbul için sürekli kullandığınız ve memnun olduğunuz bir Volvo yetkili servisi var mı acaba? 2014 D2 V40 sahibiyim, bugün 10.000 bakımı için bir-iki servisle görüştüğümde 700₺-900₺ arası bir fiyat verdiler ve bu bana oldukça fazla geldi. Öneri yahut tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkürler, iyi günler.
  • merhaba arkadaşlar
    2011 model s40 aracımın aküsü mefta oldu galiba
    ne almam lazım varta E11 74ah-12 tavsiye ettiler sizden tavsiya istiyecem
  • Ben Bosch almıştım ama galiba Kore'de yapılıyormuş. T'de yapılan Mutlu daha iyi diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasakman

Merhaba,

İstanbul için sürekli kullandığınız ve memnun olduğunuz bir Volvo yetkili servisi var mı acaba? 2014 D2 V40 sahibiyim, bugün 10.000 bakımı için bir-iki servisle görüştüğümde 700₺-900₺ arası bir fiyat verdiler ve bu bana oldukça fazla geldi. Öneri yahut tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkürler, iyi günler.

EMRECEN VOLVO
    Hüseyin Usta
    Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, 30. sokak

GENÇLER SERVİS
    Bülent Usta,
    Atatürk Oto Sanayii Sitesi (Maslak Sanayii)
    1. Kısım, No: 255

ben ikisinde birer kere gittim ve memnunum. Periyodik bakımlar için Emrecen Volvo ya devam edeceğim. Ama garantiniz bitmediyse yetkili servise devam etmek en garantili yok. Riske girmeyin bence, garanti bitsin o zaman özel servise gidersiniz. Benim önerim budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IS8 -- 10 Eylül 2015; 14:58:20 >

• IS8 I kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlginize teşekkürler. Aracım henüz 9 aylık, garanti bitmedi haliyle. Bu yüzden yetkili servis sormuştum aslında. 10.000 bakıma götürecekler için not düşeyim referans olsun; bakımı Evo Maslak'da yaptırdım, 670₺ ödedim.

Tekrar teşekkürler @IS8
  • evo maslak'a gitmedim ama orası hakkında güzel şeyler duydum. aracım garantili olsaydı benim de tercihim evo maslak olurdu.
  • 2012 S40 D2 için otosüpermarket üzerinden motor bakımı parçalarını güvenerek alabilirmiyim?Seçenek olarak aşağıdaki gibidir.Lütfen yardımcı olunuz...

Mazot filtresi : Purflux marka ve Mann marka hangisi ? (Purflux daha ucuz)

Hava filtresi : Bosch ve Mann markalarından hangisi ? (Bosch daha ucuz)

Yağ Filtresi : Bosch ve Mann markalarından hangisi ? (Bosch daha ucuz)

Polen filtresi : Bosch ve Valeo markalarından hangisi? (Bosch daha ucuz)

olarak bulunmaktadır.Sİzce hangi markaları almalıyım.Ayrıca motor yağı ne almalıyım.(Bu sitede motor yağı yok).

Fren balataları olarakta aynı sitede ATE marka olarak ön ve arka mevcut.Alırken neye dikkat edeceğim?(örneğin seri kodu falan vs.jant çapı önemlimi yada başka bişey)

NOT:ATE marka stoklarda yokmuş.TRW nasıldır?

Ya da boşver bu siteyi şurdan al diyebileceğiniz adres istiyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 12 Eylül 2015; 16:12:51 >

• yakıt ve polen filtreleri 2 şer bakımda değişse olur mu?
  • D2 motorlarda mazot filtresi zaten her iki bakimda bir yani 20 binde bir değişiyor. Polen filtresi hava ve yag filtresi kadar önemli gibi gelmiyor ama uzmanı olmadığım bir konuda yorum yapnam doğru olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.. Yaklaşık bir ay önce 2012 s40 d2 aracımı 60.000 bakımını 1740 tl ye yaptırdım.(samsun otokoç) Bakım+ 4 balata için ödedim bu rakamı. Şimdi foruma göz gezdirince ödediğim rakam uçuk geldi.. Sorum şu; 4 balata için 60 bin km değişimi normal mi? (Daha önceki araçlarımda aynı km lerde 4 balata değişimi olmamıştı.) Total olarak 1740 fazla değil mi? Sanırım bundan sonra ben de özel servis araştırmasına gireceğim.. Yetkili servis olsun kafam rahat olsun diye diye ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith55 -- 10 Ekim 2015; 15:36:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.