Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 34oldboy34

quote:

Orijinalden alıntı: HatemGuzelcom

Tüyler döküldükten ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor?

ilk hafta tertemiz. ikinci hafta kıl başları çıktı. üçüncü haftanın 3 gün sonra yazarım.

20. günüm ; kıllar gözle görülüyor ama tırnakla tutulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatemGuzelcom

Tüyler döküldükten ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor?

ben göğüs kıllarımı köpükle alıyorum.

genelde orman kıvamına gelince alıyorum. 2 santim üstü yani.

denize gitmeden 1 ay kala kesiyorum.

1 aydada yarım santimi falan büyüyor.

azalma falan olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darknessed

Depycure kullanan var mı? bu ürün yeni çıkmış diyorlar. genital bölgede kullanmak istiyorum.

aynı üründen bahsediyoruz zaten. ; Depycure ben burada yazan brinin tavsiyesi (yukarıda var yazışmalar.) ile aldım. sırt bacakta kullandım. daha geçen gün de genital bölgeye uyguladım. jilet gibi kaşıntı yapmıyor orası güzel. arkadaşlar genital bölgeye kullanılmaz demiş ben de tereddüt ettim ama kullandım. klasik türk mantığı, bir seferden birşey olmaz dedim. şimdi rahatım ileride ne olursa buradan yazarım artık

6. haftada tekrar kullanma ihtiyacı hissettim. ama vücut geliştirme yapan arkadaş 4 haftada bir kullanma ihtiyacım oluyo diyor. 6 haftada 100 ml den biraz fazla kullandım.
  • admiral9999 kullanıcısına yanıt
    evet kesinlikle çözüm var. Tüy Dökücü konusunda yeni ürün nano teknoloji ve bor madenlerinden yapılan Nano BORVİT Tüy dökücü. ben kullandım. krem çok iyi ilgili bölgeye sürdükten sonra 5 dakika bekliyoruz ve ardından su ile yıkıyoruz veya bir peçete ile de alabiliriz. ortada tüy falan kalmıyor..hepsini kökten alıyor. ayrıca ciltte kızarıklık veya yanma kesinlikle yapmıyor. yanında verdikleri tüy azaltıcı sprey i de kullanınca tüyler daha geç çıkıyor ve incelerek çıkıyor.
    denemeden bence başka marka aramayın.. ben bu güne kadar kullandıklarımın en iyisi gerçekten.
    lazer epilasyon hem can acıtıyor hem de çok pahalı..ama bu nano borvit tüy dökücüyü gördükten sonra gerçekten lazer aklımdan çıktı.
    sırtımda da kullandım ve diğer bölgeler de de.. kıl ve tüy sorunu olanlar için mükemmel bir ürün.
    @admiral9999 @admiral9999
  • haberdinamik H kullanıcısına yanıt
    evet bende nano borvit tüy dökücü @haberdinamik @haberdinamik @haberdinamik yü tv den gördüm ve kullandım. önce inanmadım ama denemek istedim gerçekten 5 dakika da sorunsuz acısız ağrısız tüm tüyleri aldı ve normalde 10 günde çıkan belirgin olan tüyler 18 gün oldu hala çıkmadı..bu güzel bir şey ama millet bilmiyor gibi @haberdinamik
  • 7. Siniftayken orman gibi olmustu malum bolge,jiletle kesip tertemiz yapmistim.Hay yapmaz olaydim 1,5 -2 hafta boyunca acidan yerimde duramadim sanki iceri kaktus atmislar saga sola batiyor.o gun bu gundur kesmiyorum suan lise son sinifim aradan 5 sene gecti killar yumusacik gerekmedikce kesmiycem ilerde philipsim cihazini kullanabilirim mantikli geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HatemGuzelcom kullanıcısına yanıt
    Tüyler eğer Nano Borvit Tüy dökücü ile almışsanız 20-25 gün daha geç çıkar. ayrıca Nano Borvit tüy azaltıcı da kullanmışsanız eğer tüyler daha zayıf çıkar 8-9 seans sonra artık hiç çıkmaz. bor madenlerinin tüy dökücü kremi denemeden karar vermeyin ben gerçekten çok memnun kaldım ve tüm arkadaşlarımda kullanıyor @HatemGuzelcom
  • admiral9999 kullanıcısına yanıt
    dostum nano borvit tüy dökücü kullan hem klasik yöntemlerden kurtul hemde daha geç ve zayıf çıksın..
  • lazerboy L kullanıcısına yanıt
    Öldü sanırım haber çıkmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutakun

Öldü sanırım haber çıkmamış

Yaşıyorum hocam Ama bi sonuç alamadım o yüzden yazmadım.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darknessed

Depycure kullanan var mı? bu ürün yeni çıkmış diyorlar. genital bölgede kullanmak istiyorum.

aynı üründen bahsediyoruz zaten. ; Depycure ben burada yazan brinin tavsiyesi (yukarıda var yazışmalar.) ile aldım. sırt bacakta kullandım. daha geçen gün de genital bölgeye uyguladım. jilet gibi kaşıntı yapmıyor orası güzel. arkadaşlar genital bölgeye kullanılmaz demiş ben de tereddüt ettim ama kullandım. klasik türk mantığı, bir seferden birşey olmaz dedim. şimdi rahatım ileride ne olursa buradan yazarım artık

6. haftada tekrar kullanma ihtiyacı hissettim. ama vücut geliştirme yapan arkadaş 4 haftada bir kullanma ihtiyacım oluyo diyor. 6 haftada 100 ml den biraz fazla kullandım.

arkadaşlar uzun zamandır giremedim konuya.. en son gönderdikten sonra toplamda 8 adet 100 ml bitirdim. bu arada body yapmaya başladım. bu yüzden fazla kullandım. ilerleyen günlerde fotoları eklicem. üründen memnunum genital bölgeye de zararını görmedim. sorusu olan varsa özelden mesaj atabilir.
  • Hocam yuzumde hafif tuylenme var sakal olan bolgenin biraz üstünde yani gizlerimizin biraz altinda normalde olmamsi gereken bi yerde işte belli olmuyor fazla ama aynadan baktigimda gorebiliyorum ve rahatsiz oluyorum hangi marka kremi onerirsiniz ve yan etkisi olmaz heralde kreerin dimi ? Ufak tuylenmeler zate ?

• TÜY DÖKÜCÜ SPREY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz1452 -- 3 Mart 2014; 5:11:11 >
  • Bu tür kimyasal ürünlerin uzun vadede olumsuz etkilerinide hesaba katmak lazım.

Borvit tüy dökücü epey ilgi görüyor anlaşılan. ihtiyacı olanlar için http://www.sifaocagi.com.tr bu hafta indirim var.
    Bu sitede Uzman hekim desteği olduğu söyleniyor. kıl dönemsi, kimyasal etkiler vs sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vezir101 -- 5 Mart 2014; 23:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vezir101

Bu tür kimyasal ürünlerin uzun vadede olumsuz etkilerinide hesaba katmak lazım.

Borvit tüy dökücü epey ilgi görüyor anlaşılan. ihtiyacı olanlar için http://www.sifaocagi.com.tr bu hafta indirim var.
    Bu sitede Uzman hekim desteği olduğu söyleniyor. kıl dönemsi, kimyasal etkiler vs sormak lazım.

Sakın nanot borvit almayın. Bildiğiniz hamam otu tozu. Hamam otu tozunu krem haline getirip yüksek fiyattan satıyorlar.
    Kökten temzilemiyor. Sadece tüyleri köke yakın bir yerden kısaltıyor. Hiçbir faydası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Hamam Otu kullanın ^^

Çok kötü kokuyo diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: HedoTurkoglu

arkadaşlar gittim eczaneden aldım 6 liraya veet tüy dökücü krem.Bakalım deneyip görücez

Ben basketbol oynuyorum önceden şort giyebiliyordum ama şimdi giyemiyorum çünkü bacaklarım hatıra ormanı gibi amacım bacağımda hiç kıl olmasın değil çünkü çevre tarafından kötü anlaşılır amaç azaltmak seyrekleştirmek sadece veet değil başka markalarda olur şimdiden teşekkür ederim

• 50-100 tl olsun ama cildi tahriş etmesin, ,iğrenç kokmasın ve etkili olsun ..5-10 tl 'lik yalandan sprey ve kremlerle olaacak iş değil bu...Bu arada erişilmeyecek sırt bölgesinı falan nasıl hallediyorsunuz ?

amazonda falan çok güzel marka ve ürünler var ama hiçbiri gümrükten geçmez
  • up
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.