Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oberyn

Ya demi ustura en kolayı. Hic uğraşmadan ne var ne yok hepsini tek hareketle kesersıniz hiçbirşey kalmaz cillop gibi olur.

2010 model espriye 2013 de güldüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Lapiden Tüy Dökücü Krem bu iş için biçilmiş kaftan öneririm jilet vs gibi kısa sürede de çıkarmıyor ve cillop gibi oluyor 15 dk da. Genital bölgede de herhangi bir sorun yok maşallahı var.

Alıntıları Göster
    ben genital bölgeyide koltuk altınıda permatikle alıyorum en temiz ve sağlıklısı bu arada genital bölgesinde deri hastalığı olanlar jilet kullanmasınlar hastalığı temiz derilere bulaştırırsınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: reklam_fotoğrafçısı

ben genital bölgeyide koltuk altınıda permatikle alıyorum en temiz ve sağlıklısı bu arada genital bölgesinde deri hastalığı olanlar jilet kullanmasınlar hastalığı temiz derilere bulaştırırsınız :D
    beyler ben neyse koltuk altını testisleri organın cevresini falan jiletle alıyorum da ben de kıl dönmesi çıktı doktor kalçadaki kılları alcaksınız dedi sessu köpük le alınırmı kutuda sadece bacak ve kol diyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piszenci

jilet jilet demişsinizde, yumurtalıklarda dahil çıkmış seyrek seyrek ama çok fazla, ve üreme organının üzerindede var hafif, oralardıdamı jiletle alıcam, hadi etrafını aldım diyelim e yumurtalıkları neyle yapıcaz elbet bir köpük yada krem kullanmam şart.. ama hangisi iyi olur önerirmisiniz lütfen bunun için...

hocam penis üzerinde tek tük olan kıllar için ne yapmak gerekiyor ?
    ben cımbızla alıyorum malum işten önce, bunu forumda söylemiştim kimse inanmamıştı. çok zor olmuyor aslında zaten 10 tane oluyor üstünde en fazla onları da alıyorum.

bir de bu konu içerisinde sormak istiyorum, genital bölge için epilasyon seçenekleri mevcut mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felsefi1

quote:

jilet jilet demişsinizde, yumurtalıklarda dahil çıkmış seyrek seyrek ama çok fazla, ve üreme organının üzerindede var hafif, oralardıdamı jiletle alıcam, hadi etrafını aldım diyelim e yumurtalıkları neyle yapıcaz elbet bir köpük yada krem kullanmam şart.. ama hangisi iyi olur önerirmisiniz lütfen bunun için...

hocam penis üzerinde tek tük olan kıllar için ne yapmak gerekiyor ?
    ben cımbızla alıyorum malum işten önce, bunu forumda söylemiştim kimse inanmamıştı. çok zor olmuyor aslında zaten 10 tane oluyor üstünde en fazla onları da alıyorum.

bir de bu konu içerisinde sormak istiyorum, genital bölge için epilasyon seçenekleri mevcut mudur ?

epilasyon yapmıyorlar diye biliyorum. ben köpük yada krem kullanıyorum. çok rahat oluyor sesunun var erkek için olanlar. hiçbir zararı olmuyor rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • quote:

epilasyon yapmıyorlar diye biliyorum. ben köpük yada krem kullanıyorum. çok rahat oluyor sesunun var erkek için olanlar. hiçbir zararı olmuyor rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kullanacağım hocam o zaman, ne kadar bunun fiyatı ?

bir de organ üzerinde tek tük çıkan kıllar için de bunu kullanabiliyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felsefi1 -- 18 Nisan 2013; 14:30:41 >
  • quote:

quote:

kullanacağım hocam o zaman, ne kadar bunun fiyatı ?

bir de organ üzerinde tek tük çıkan kıllar için de bunu kullanabiliyor muyuz ?

fazla birşey değil markaya göre değişiyor ama 4-8 lira arası epiderm ve sesunun.

tek tük çıkan tüylerde işin daha kolay zaten biraz sürsen 7-8 dakikada birşey kalmaz
  • quote:

tüylerde işin daha kolay zaten biraz sürsen 7-8 dakikada birşey kalmaz

hocam organ üzerine sürmek problem yaratmıyor değil mi ?

iz yapıyor mu ? bir de herhangi bir azalma oluyor mu yoksa normal jilet gibi mi ?

düzeltme : hocam sesu'nunkini aldım fakat üzerinde malum bölgelerde kullanılamaz yazıyor bi sıkıntı olmasın yanlış ürün mü aldım acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felsefi1 -- 18 Nisan 2013; 17:09:56 >
  • quote:

quote:

iz yapıyor mu ? bir de herhangi bir azalma oluyor mu yoksa normal jilet gibi mi ?

düzeltme : hocam sesu'nunkini aldım fakat üzerinde malum bölgelerde kullanılamaz yazıyor bi sıkıntı olmasın yanlış ürün mü aldım acaba

Alıntıları Göster
    Beyler işin birazda sağlık kısmına değinelim.Mesela bu kremler kıl dönmesini tetikler mi bunu öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Lapiden Tüy Dökücü Krem bu iş için biçilmiş kaftan öneririm jilet vs gibi kısa sürede de çıkarmıyor ve cillop gibi oluyor 15 dk da. Genital bölgede de herhangi bir sorun yok maşallahı var.

Alıntıları Göster
    merhabalar,internette gezerken bir site buldum tüy dökme ile ilgili belki birilerinin işine yarar diye düşündüm..İlgilenen arkadaşlara vermek isterim.Hem bay hem bayanlar kullanabileceği güzel bir ürüne benziyor.İncelemek isteyen BURDAN inceliyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekansiz_adam -- 23 Mayıs 2013; 17:09:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kömürkentli_67

quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geth

quote:

ben sir ağda yapıyorum kendime göğüs karın yumurtalıklara ve penisin etrafına koltuk altına kısaca her bölgeme uguluyorum sir ağdayı ikinci hafta sonları yavaşça çıkmaya başlıyo 1 ay sonra ancak uzamış gibi oluyo ve ağda sonrası vucut puruzsuz ve ipek gibi cesareti olan varsa benim gibi yapar rahat eder göğsümde neredeyse bitti gibi iki üç kere daha yaptımı göğüs bölgeme hiç çıkmayacak karın ve göbek bölgemde baya bi azaldı 2 veya 3 ayda bir yapıyorum karın göbek ve göğüs bölgeme ancak cıkmış oluyo oderece azalma ve daha geç cıkma oluyo ama penis etrafına ayda bir yapıyorum yumartalılklardada azalma oldu az kaldı orda da çımaz 3.. 5 yapımdan sonra yapabiliyorsanız sir ağda öneririm

yumurtalıklara nasıl sir yapıyorsun ya hu? hangi marka kullanıyorsun sir bazlı ağda bandı falan mı?.. ne kadar sürede bu kadar azalma oldu acaba..

bimde satılan sir ağda hazır bezler var onları kullnanarak başladım gerçektende faydasını gördü,m sonralarda ılık ağda veya sir ağadaya devam ettim hala devam ediyhorum ılık ağda biraz daha rahat oluyoı neden derseniz sıcak halde iken sürdüğünüz zaman kıl diplerinde yumşama oluyo buda kılın kökunden çıkmasına rahat yol açıyo yumartalıklarımada sir ağda bandı normal sir ağda ılık ağda hiç farketmez hep kullandım kullnaıyorum zaten az kaldı kıllar çıkmayacak derecepğe gelecekler ozamn böle bi sorunumda kalmyacak bimdeki epi markanın bandı ve ılık ağdası var güzeldir veet in ılık ağdasını kullandım blonerin sir ağdasınsı kullnadım ama sir ağdalrı makine ile ısıtıyorum dah rahat oluyo bazaen sıcak suda yumşatıyorum cesaret isteyen bişey evet katılıyorum ama eğer kadınlar buna dayanabilyor yaptırabilyorsa biz erkekler hayli hayli dayanabilir yapabilitrz

hocam göğüs bölgesini ağda yaparken acıya nasıl dayanıyorsunuz? Bir taktiği var mı ? :)

ağda bezi ile mi yoksa ılık ağda ile mi ben iksini de kullnadım arasında pek bir fark yok ama ılık ağda ağda bezine göre biraz daha az acı veriyo nedeni ise ılık ağda ılık olduğu içn sürdüğünüzde kıl diplerini haiften yumuşatıyo buda dah rahat çıkmasına etki ediyo soğuk tende ise bez ile yapılan ağda sıkışmış bir tenden cekmek zorunda kalırsınız vaktiniz varsa ılık ağda dahi ama biraz uğraşmalı ve zamn alan bir olay ağdağı belli bir sıcaklığa getirmek onu srümek sağa sola sıçratmadan tabi sürerken bez kalınlığı genişliği ve uzunluğunu ayralamk lazım bunlarda biraz tecrübe ama sonucu gördüğünüzde gercekten fevkaledin fevkinde oluyo kadınların kıskanacağı bri tene sahipoluyosunuz ağda bezini cekerken derin bir nefes alıp bezi çekrken aynı anda nefesi vermek acıyı briaz da olsa azaltır gibi bri his veriyo nefesi alırken vucut kendini kasar verirken rahtlatır o rahtlatma anında işte kılları vucudunuzdan ayırmış oluyorsunuz

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, yurt dışı ve Türkiye'de tüm testleri yapılan güvenebileceğiniz bir Türk markası var. Bay ve bayanlar için kullanılabilir. tuydokucum.net adresindenulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği de var. Pahalı değil. 3-4 ay gider zaten. Kullandım güzel bir ürün.

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği
  • quote:

quote:

hocam sakın kullanmayın kimyasal o bölgede yara yapabilir. malum koltuk altına göre daha esnek olduğu için daha ince %100 yara yapacaktır istersen deneyebilirsin
  • hajking H kullanıcısına yanıt
    Dermatolojik olarak test edilmiş olan MC Plus Tüy Dökücü Krem güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz tüm cilt tipleri için kalıcı ve etikili tüy azaltan doğal formül.
    aşağıdaki linkten ürünün sitesine ulaşabilirsiniz. Kolayca koltuk altı ve bikini bölgesi ve genital bölge gibi hassas noktalarda da mükemmel sonuç.

http://www.tuydokucum.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soberano

Dermatolojik olarak test edilmiş olan MC Plus Tüy Dökücü Krem güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz tüm cilt tipleri için kalıcı ve etikili tüy azaltan doğal formül.
    aşağıdaki linkten ürünün sitesine ulaşabilirsiniz. Kolayca koltuk altı ve bikini bölgesi ve genital bölge gibi hassas noktalarda da mükemmel sonuç.

http://www.tuydokucum.net
    konuyu uplayım her zaman işe yarar bu konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: webumut

konuyu uplayım her zaman işe yarar bu konu

Alıntıları Göster
    Bu kremler için malum bölge için kullanma talimatını vermemiş. Bacak, koltuk altı falan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Bu kremler için malum bölge için kullanma talimatını vermemiş. Bacak, koltuk altı falan diyor.

Alıntıları Göster
    Ben 26 yaşında çok koyu tenli olmadığım halde baya bir kıl potansiyeline sahibim. Sevgilimin bundan bir şikayeti yok. Fakat yaz geldi ve spor yaptığım için işin doğrusunu sölemek gerekirse vücudumda ki tüyler kaslarımı saklıyor =)) bende geçen gün Epila Shop tan bir kendime bir de sevgilimi 2li seti aldım =)) herkese tavsiye ediyorm. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Memnun kalacağınızdan eminim =)) Dermo Epila Tüy Dökücü Kremhttp://tinyurl.com/mvpmd3s
  • merhaba arkadaşlar. Bende bu konuda çok dertliyim.testisler ve penisin gövdesindeki kıllar çok uğraştırıyor. Makasla kısaltıyorum bu kılları. Ama değmiyor uğraştığıma. Kıllı görüntü kaybolmuyor sadece kısalıyor kıllar. Jiletle kesmeye kalksam baş olmaz kıllar artacak ve sertleşecek.Kasık bölgesi ve çevresi tamam jiletle temizleniyorda penisin gövdesi ve torbaları nasıl zarar vermeden temizleyeceğimi bilmiyorum gerçekten..bu bölgeye zarar vermeyecek tüy dökücü krem arıyorum..lapiden ve sesu kullanılmamalıymış bu bölgede..doktorlar özellikle söylüyor 'kimyasal içermeyen bitkisel içerikli tüy dokücü' kullanabilirsiniz diye..bu tür kremler hakkında bilgisi olanlardan özelliklede bu kıl,tüy konularıyla haşır neşir olan kızlardan bilgi ve tavsiye bekliyorum..Kızların vajina çevresinde kullanılabilen kremler muhtemelen bizdede penis üzerinde kullanılabilir diye düşünüyorum..özellikle bu kremler hakkında bilgiye ihtiyacım var acilen..şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qronikvaka

merhaba arkadaşlar. Bende bu konuda çok dertliyim.testisler ve penisin gövdesindeki kıllar çok uğraştırıyor. Makasla kısaltıyorum bu kılları. Ama değmiyor uğraştığıma. Kıllı görüntü kaybolmuyor sadece kısalıyor kıllar. Jiletle kesmeye kalksam baş olmaz kıllar artacak ve sertleşecek.Kasık bölgesi ve çevresi tamam jiletle temizleniyorda penisin gövdesi ve torbaları nasıl zarar vermeden temizleyeceğimi bilmiyorum gerçekten..bu bölgeye zarar vermeyecek tüy dökücü krem arıyorum..lapiden ve sesu kullanılmamalıymış bu bölgede..doktorlar özellikle söylüyor 'kimyasal içermeyen bitkisel içerikli tüy dokücü' kullanabilirsiniz diye..bu tür kremler hakkında bilgisi olanlardan özelliklede bu kıl,tüy konularıyla haşır neşir olan kızlardan bilgi ve tavsiye bekliyorum..Kızların vajina çevresinde kullanılabilen kremler muhtemelen bizdede penis üzerinde kullanılabilir diye düşünüyorum..özellikle bu kremler hakkında bilgiye ihtiyacım var acilen..şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim..

hâla cevap gelmemiş .s .s
    güncell
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGuardian06

quote:

Orijinalden alıntı: qronikvaka

merhaba arkadaşlar. Bende bu konuda çok dertliyim.testisler ve penisin gövdesindeki kıllar çok uğraştırıyor. Makasla kısaltıyorum bu kılları. Ama değmiyor uğraştığıma. Kıllı görüntü kaybolmuyor sadece kısalıyor kıllar. Jiletle kesmeye kalksam baş olmaz kıllar artacak ve sertleşecek.Kasık bölgesi ve çevresi tamam jiletle temizleniyorda penisin gövdesi ve torbaları nasıl zarar vermeden temizleyeceğimi bilmiyorum gerçekten..bu bölgeye zarar vermeyecek tüy dökücü krem arıyorum..lapiden ve sesu kullanılmamalıymış bu bölgede..doktorlar özellikle söylüyor 'kimyasal içermeyen bitkisel içerikli tüy dokücü' kullanabilirsiniz diye..bu tür kremler hakkında bilgisi olanlardan özelliklede bu kıl,tüy konularıyla haşır neşir olan kızlardan bilgi ve tavsiye bekliyorum..Kızların vajina çevresinde kullanılabilen kremler muhtemelen bizdede penis üzerinde kullanılabilir diye düşünüyorum..özellikle bu kremler hakkında bilgiye ihtiyacım var acilen..şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim..

hâla cevap gelmemiş .s .s
    güncell

Alıntıları Göster
    Hem konuyu uplayayım hem de kendi sorunuma çözüm bulayım.
    Göğüs ve karın bölgesindeki kılları nasıl alıyorsunuz ? Bazı arkadaşlar ağda yazmış ama çok acıtmaz mı ya
    Tüy dökücü krem hakkında öneride bulunabilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhantr

Sesu markasının erkekler için hazırladığı ürün var denemekte fayda var diyorum :) Denedim onayladım ben :O

http://www.narecza.com/sesu-erkek-tuy-dokucu-krem-urun9350.html#.UQ0jD2cpa_I

bir kaç aydır çevrem basta olmak üzere dinlere ülkeye sisteme duydugum nefretten dolayı enseme agda yaptırıyorum. baya geç çıkıyor, çok acı veriyor ama kısa sürüyor. gecenlerde ensede kullanmak için bu üründen aldım. bacağımda kücük bir deneme yaptım kıllar koptu ama kıl kökleri kaldı. jilet etkisi ile aldığını düşünüyorum. ağdaya devam..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.