Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
548.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba sayın arkadaşlar bu konuda nasıl sakal çıkacağını paylaşalım bende dahil olmak üzere sanırım birçok arkadaş merak ediyordur bunu yorumlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum...
    Saygılar,Sevgiler

• Böyle bir konu var sakal konusu diye onu oku istersen, tavsiye olarak sarmısak sür derim kesin çözüm
  • Konuya dikkat etmedim demek ki ama olsun birde burda olsun arkadaşlar buraya da yazarlarsa çok sevinirm..
  • Yüzünü jiletle kesip dışkı sür
  • ya arkadaşım hiç uğraşma sakal makal diye

inan zamanında bnde çıksın diye çok uğraşıodm
    noldu çıktı
    2 günde bi traş olmak zorundasın üşenio insan kesmeye
    okuldakiler laf sölüo

ama şekil verince veya kirli sakal bırakıncada çk yakışıo
  • sakal çıkarmak neden istiyosun ki benim keşke çıkmasa
  • suratına jilet vur
  • büyümek.
  • @break beat
    ama çok heyecanlıyım ne yapayım babam'da öyle söylüyor sırf sakal kesmek için erken uyanıyorum diyor ama bende bir an önce çıksın istiyorum sabırsızım.. =)
  • @blackanka
    Dışkı derken neyi kasdettin ben zannetmiyorum benim sandığım dışkıyı söylüyorsan yani pek etkli çözüm olmaz gibi...
  • Jilet le kesmeye başla kesin çözüm
  • @noise1903
    Bende sarımsak sürünce daha etkili çözüm olacağını duymuştum,ancak şöyleki jileti ters yüzüyle suratına vurduktan sonra 10-15dk. havanda ezilmiş sarımsak sür bir hafta sonra yavaş yavaş başlar demişlerdi sizce bu etkili çözüm müdür etklili ise yapılışını anlatır mısınız??
  • quote:

Orjinalden alıntı: -_ZeYtiN_-

Jilet le kesmeye başla kesin çözüm

Zten jiletin ters yüzüyle kesince daha çabuk ve köklü çıkıyormuş öyle duydum...
  • Hoca sarmısakla çıkaracağım derken kökleri yakmasın
    Not: Bildiğimden değil ama deneyenlerin suratlarını çok feci yaktığı söylenmişti
  • Ya boşver çıkınca jilet vurursun.Acele etme.
  • @1299

Yok kökleri yakmıyormuş tabiki yani tıraş olunca yüzüne sürdüğün sarımsak yakıyormuş ama köklerine herhangibi bir zarar vermiyormuş hayırlısı şu 15 tatilde yapmaya niyetim var
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

@1299

Yok kökleri yakmıyormuş tabiki yani tıraş olunca yüzüne sürdüğün sarımsak yakıyormuş ama köklerine herhangibi bir zarar vermiyormuş hayırlısı şu 15 tatilde yapmaya niyetim var
    .

sakin jileti ters vurma sakallarin hizli cikar ama her tras oldugunda yuzunde kanamayan yer kalmaZ git berbere sac trasi olurken abi yizume ustura vururmusunde adam vurur zaten ama normal jiletle duzde alsan olur sonra sarimsagi 2 ye bol havanda filan ezme suyu gider yuzune surmeye basla 5-10 dk bekledikden sonra buz gibi suyla yika 1 hafta bilemedin 2. haftasinda farki hissediceksin ancak sarimsak iyisini enfazla haftada 1 yap
  • keşke çıkmasa ikide bir yüzün kıp kıllı oluyor traş olmak ölüm gibi 2 günde bir oluyorsun keşke köse olsam
  • jileti sakın tersten vurma çünkü ilerde sakalın yamuk yumuk çıkar demiş olayım
    sakal çıkması için sadece büyümen gerek
    eğer çıkan yerlerdeki sakalların sertleşmesini istiyorsan jilet vur ardından badem yağı sur
    sakın sarımsak deneme çıkıcak varsada döker!
  • Sağolasın kardeş
    Bunun yanında önerebileceğiniz değişik yollar varmıdır acaba???
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.