Şimdi Ara

**%100Çözüm** kredi kartsız store hesabı (U.S.yada digerülkeler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
9
Favori
71.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TR itunes store da zaten rahatlıkla payment method kısmından -none seçerek kredi kartı vermeden hesap açabiliyoruz.

Ama bir çok farklı avantajı kullanmak için özellikle;
    United States ve diğer ülkelerin storelarına hesap açabilmemiz için kredi kartı vs gerekiyor,

şimdi size yöntemi anlatacağım, %100 çalışıyor. Lütfen çalışmadığını yazmadan önce yönergeleri dikkatlice takip edip tekrar deneyiniz.

Herkese hayırlı olsun.

1- itunes store üzerinde en alttaki butondan istediğiniz ülkeyi seçin, en iyisi tabi ki U.S. (yönergeleri U.S. için anlatıyorum.
    2- ""TOP FREE APPS" penceresinden herhangi bir free programa tıklayın,
    3- programın sayfası açıldığında GET APP yi tıklayın,
    4- Account sorgusu geldiğinde Create New Acoount a tıklayın, bu şekilde yaptığınızda payment method kısmında none seçeneğini göreceksiniz...
    5- mail adresinizi doğru girin, isim soyisimi sallasanızda olur,
    6- adres kısmını sallayın, zip code: 98019 , state : WA, city: duvall phone bölümünde ilk kutucuk : 425, ikinci kutucuğa 7 sayı yazın(ör:1111111)
    7- kayıt işlemi bittiğinde mail adresinize gönderilecek maildeki aktivasyon link.ine tıkladığınızda(ITUNESSTORE AÇIK OLMALI)
    kaydınız tamamlanmış olacaktır...

HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdemirci -- 30 Ocak 2009; 0:00:27 >

• çok saolasın anlattığın gibi şimdi aldım us hesabımı ellerin dert görmesin
  • jailbreak yapmasakta oluyor yani itunes hesabı alarak uygulama yükleyebiliriz değil mi böylece
  • Evet uygulama yükleyebilirsin..
    quote:

Orjinalden alıntı: gslianil58

jailbreak yapmasakta oluyor yani itunes hesabı alarak uygulama yükleyebiliriz değil mi böylece

Ek olarak Türkiye hesabım var, bir de US mi alsam? Mesela Shazam Türkiyede gözükmüyor. Muhtemelen USde var..
  • Düzeltme : Yanlışlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbleda -- 5 Ekim 2008; 21:25:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gslianil58

jailbreak yapmasakta oluyor yani itunes hesabı alarak uygulama yükleyebiliriz değil mi böylece

sadece bedava uygulamaları yükleyebileceksiniz
  • olsun en azından 2 yıllık garantimiz gitmeyecek;)
  • evet tüm bedava uygulamaları jailbreak yapın ya da yapmayın yükleyebilirsiniz.

SHAZAM türkiyestore da yok, U.S. store da var.

bunun gibi bi çok avantajınız olacak.
  • Oha oldu süper çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hbleda

Oha oldu süper çok teşekkürler

dostum kredi kartı bilgilerini nasıl kabul ettirdiniz bende bi türlüğ security kode yazısı nı geçemedim kabul etmiyo bi türlü Türkiye kredi kartını
  • turk acc vardı bide us aldım eline sağlık paylaşım için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

quote:

dostum kredi kartı bilgilerini nasıl kabul ettirdiniz bende bi türlüğ security kode yazısı nı geçemedim kabul etmiyo bi türlü Türkiye kredi kartını

Kredi kartını none olarak işaretliyeceksin. Sadece free olan uygulamaları indirebilirsin.
  • quote:

quote:

kredi kartı bilgisi falan vermen gerekmiyo, yukardaki yönergeleri aynen takip et, payment method bölümünde "none" seçeceksin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chanak

quote:

quote:

Kredi kartını none olarak işaretliyeceksin. Sadece free olan uygulamaları indirebilirsin.

o dediğiniz seçenek bende çıkmıyo vallahi nereye işaretleiyosunuz none yi

• quote:

Orjinalden alıntı: vdemirci

quote:

quote:

kredi kartı bilgisi falan vermen gerekmiyo, yukardaki yönergeleri aynen takip et, payment method bölümünde "none" seçeceksin...

dostum ben payment bölümüne kadar geliyorum orda none seçeneğinin olduğu bir bölüm yok sadece kredi kartı isimleri vs var

• itunes 8.0 kullanıyorum acaba benim ituneste bi hata falanmı var anlamış değilim
  • quote:

itunes 8.0 kullanıyorum acaba benim ituneste bi hata falanmı var anlamış değilim

yukarıda arkadaşın anlattığı şekilde yapın çıkıyor none seçeneği. US store a gidin free bir app yi yüklemeye basın çıkan ekranda create acc deyin oluyor.
  • Bendede None Yok Rica Etsem Bir Free Account Almış Birisi Bana Pm Atabilirmi Acc'yi
  • Valla güzel app yükledim paylaşımı yapan arkadasa tekrar teşekkür ederim.
    İtunes türkiyede başlarmı acaba çok güzel şeyler var fakat alamıyoruz ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sothemre

quote:

itunes 8.0 kullanıyorum acaba benim ituneste bi hata falanmı var anlamış değilim

yukarıda arkadaşın anlattığı şekilde yapın çıkıyor none seçeneği. US store a gidin free bir app yi yüklemeye basın çıkan ekranda create acc deyin oluyor.

dostum itunesi sildim tekrar yeni yükledim bu arada 8.1 yükledim yeni indirdim apple dan bu sefer none seçeneği geldi

geçen gün de yine hatalar veriyordu demekki ituneste vardı bi sıkıntı

yardımlar için teşekkürler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.