Şimdi Ara

**%100Çözüm** kredi kartsız store hesabı (U.S.yada digerülkeler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
9
Favori
71.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Biggamerx
    pekı hocam orda satıllan fılımlerı vıdeo clıplerı veya muzık albumlerı tanıtım amaclı yanı fragmanlarını yada belırlı bır bolumlerını ındırıp ıphone atabılıyormyuz yoksa sadece satınmı alabılıyoruz ?????
    artı power searc tam olarak nerede bulunuyor ben goremedım ????

power search bende sağda quick links içinde...

filmleri vs satın alman lazım buda US storedan mümkün değil, kredi kartı vs vermen lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vdemirci

quote:

Orjinalden alıntı: Biggamerx
    pekı hocam orda satıllan fılımlerı vıdeo clıplerı veya muzık albumlerı tanıtım amaclı yanı fragmanlarını yada belırlı bır bolumlerını ındırıp ıphone atabılıyormyuz yoksa sadece satınmı alabılıyoruz ?????
    artı power searc tam olarak nerede bulunuyor ben goremedım ????

power search bende sağda quick links içinde...

filmleri vs satın alman lazım buda US storedan mümkün değil, kredi kartı vs vermen lazım.

dostum power search itunes içindemi yoksa usa storedemi şuan itunes yüklü olmayan bi pc deyim o yüzden merak ettim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karantina61
    dostum power search itunes içindemi yoksa usa storedemi şuan itunes yüklü olmayan bi pc deyim o yüzden merak ettim...

itunes us.store>quick links> power search
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

itunes us.store>quick links> power search

eyvallah dostum akşam hemen ordan aratıp bütün free lrei indiregandi yapıcam
  • teşekkürler dostum hesabı aldım
  • süper teşekkürler
  • rekor 1150 adet download....
  • helal ne deyim
  • Türkün gücünü gösterdim USStore a...

• arkadaşlar ben türkiye için kullanıcı adı almıştım şimdi b us store dan alınca nasıl olcak yani ikisini birlikte nasıl kullancam yardım olabilirmisiniz?
    bir de yüklediğim bir applicationı iphonedan nasıl kaldırabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekremus

arkadaşlar ben türkiye için kullanıcı adı almıştım şimdi b us store dan alınca nasıl olcak yani ikisini birlikte nasıl kullancam yardım olabilirmisiniz?
    bir de yüklediğim bir applicationı iphonedan nasıl kaldırabilirim?

dostum hangi hesabı istersen onu kullanabilirsin farketmez hangisini istersen onun bilgilerini girersin olur biter.

uygulama kaldırmak için o uygulamanın ikonuna basılı tut telefonda daha sonra x işareti çıkacak oraya bas ve delete de o uygulama silinir otomatik olarak... daha sonrta istersen itunes üzerinden applicationstanda silersin...
  • bilgiler için çok teşekkür ederim.
    dostum turk store da mesela bazı şeyler çıkmıyo diyolarya.benim itunes da şimdi turk kullanıcı adımla kayıtlı değilmi. yani us store a nasıl ulaşabilcem ben.
  • quote:

bilgiler için çok teşekkür ederim.
    dostum turk store da mesela bazı şeyler çıkmıyo diyolarya.benim itunes da şimdi turk kullanıcı adımla kayıtlı değilmi. yani us store a nasıl ulaşabilcem ben.

rica ederim...
    usa store a usa storeden aldığın hesabınla ulaşacaksın usa storeden bi applicationa tıkla sana yeni bi account sayfası açacak oraya usa store için aldığın kullanıcı adı ve şifeeni gireceksin o şekilde oluyo...
  • teşekkür ederim dostum yardımların için.
  • yaa hocam 1150 nedır bu yaa hepsını power searc denmı ındırdın sımdııı

1150 nın ıcınde kactane program var ???

quote:

rekor 1150 adet download....
  • quote:

teşekkür ederim dostum yardımların için.

rica ederim
  • eline koluna bilegine saglık :D denedim sorunsuz freee olan herşeyi indirebiliyorum tşkler ^^
  • adres bolumunu kabul etmıyor ne salladımsa kabul ettıremedım siz ne yazdınız bıraz acıl yardımınızı beklıyorum
  • arkadaslar bende us hesabı aldım power searc e tıklıyorum ama orda bırsey aramam lazım yanı muzık ındırmek ıstıyorsam muzık ısmını gırmem lazım vıdeo ıse gene ole yanı ben neyın free oldugunu nerden bılıcem ben ıstıyorumkı butun free vıdeo ları gore bıleyım yada muzık lerı programları onu nasıl yapıcaz yaa bırınız su konuyu bana acık sekılde anlata bılırmısız 1000 app ındırdım dıyorsunuz ben bulamıyorum nerde bır vıdeo nun muzk clıp ının ustune gelsem paralı ?????
  • oldu valla

grassi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.