Şimdi Ara

İşte Opera'nın bir faydası daha...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
6.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.9.cn adresi normalde virüslü bir site imiş. Az önce operadan girdiğimde yukarıdaki bu uyarıyı gördüm. Aynı siteye mozilla, ie ve chrome ile girince doğrudan kaspersky uyarı verdi. Ama operada önce bu uyarı çıktı. Kaspersky devreye girmedi.
    Yani bilgisayarınızda bir antivirüs programı olmasa bile Opera kullanıyorsanız virüslü sitelerden bir nebze kurtulmuş oluyorsunuz.

Devamında eğer "bu uyarıyı yoksay" diyip siteye girersem kaspersky devreye giriyor.

Kısacası
    Opera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 1 Ekim 2008; 14:07:08 >

• Gezmeye çalıştığınız sayfa, sahtekarlık yolu ile insanları kandıran siteler listesinde yer alıyor. Genelde sizin kişisel veya finansal bilgilerinizi isteyerek sahtekarlık yapmayı planlamaktadır. Opera Software, bu siteyi gezmemenizi tavsiye eder

Süper! Seviyorum bu Operayı
  • Bu saatten sonra kimse bana gelip mozilla ya da ie'yi övmesin. Güvenliğimi üst seviyede tutan bir tarayıcı diğerlerinden elbete iyidir.
    İmzama da koydum. Herkes görsün.
  • bi de şu forumdaki başlıklarda yarattığı karakter sorununu halledebilse opera forever

http://forum.donanimhaber.com/m_24857794/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: syskey

bi de şu forumdaki başlıklarda yarattığı karakter sorununu halledebilse opera forever

http://forum.donanimhaber.com/m_24857794/tm.htm

O kadar kusur kadı opera'sında da olur.
  • Kardeş Opera'yı bana karşı çekici hale getiriyorsun. Sonunda geçicem herhalde Opera'ya. İmzan da çok güzel olmuş bu arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

Kardeş Opera'yı bana karşı çekici hale getiriyorsun. Sonunda geçicem herhalde Opera'ya. İmzan da çok güzel olmuş bu arada.

Beklemeniz hata. Opera reklamını yapamıyor. Mozilla, Google ile olan işbirliği sayesinde bu kadar çok kullanılıyor. Ama şu bir gerçek ki Opera her yönden Mozilla'dan üstün. Mozilla'da sadece eklenti özelliği var.

Bakın dün opera'cı olan biri ne demiş

quote:

Orjinalden alıntı: t.t

firefox yüklemiştim ama birtürlü alışamamıştım yıllarca ie yi çektim
    düngece operayı deneyim dedim
    dünyaya bakış açım değişti adamlar yapmışlar kardeşim
    bide git butonu olsa

Aslında git butonu da var. Onu da anlattım kendisine.

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Beklemeniz hata. Opera reklamını yapamıyor. Mozilla, Google ile olan işbirliği sayesinde bu kadar çok kullanılıyor. Ama şu bir gerçek ki Opera her yönden Mozilla'dan üstün. Mozilla'da sadece eklenti özelliği var.

Sadece derken? Firefox'u tek başına çok üstün yapıyor bence bu özellik. Tabi eklentilerle işi olmayanlar için bence de Opera çok daha iyi.
  • ellerine swağlık fatihim sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Sadece derken? Firefox'u tek başına çok üstün yapıyor bence bu özellik. Tabi eklentilerle işi olmayanlar için bence de Opera çok daha iyi.

Gerekli eklentiler kaç tane? Bir çoğu eğlence amaçlı. Mozilla'yı ben de kullanıuyorum. Bendeki eklenti sayısı 4 tane falan.
    Ki bunların 2'si operada eklentisiz halde mevcut. Diğer ikisi yok.
    Genel tarayıcım bu yüzden opera.

quote:

Orjinalden alıntı: t.t

ellerine sağlık fatihim sağol

Afiyet olsun.

• forever opera
  • 4ever opera hatta türkçesi s10suza dek opera

zaten kullanmam için sürüyle sebebi vardı artık bu da var tamamdır.
  • Opera bence de en iyisi ama ben bu yazıyı IE7'de de çok gördüm.
  • Opera nın daha güvenli olduğu ortada.Sebebini de size şu şekilde açıklayayım.
    Opera,zararlı sitelerden uzak durmanız için bir şirketle anlaştı ve normalde piyasada ücretsiz olan yazılım Opera nın içinde gömülü olarak geliyor.
    Programın adı da Haute Secure.(bunun haricinde sahtekarlık için de gömülü olan başka modüller var)Zararlı siteye girmeye çalıştığınızda Opera sizi uyarırken sol alt köşede bu programın adını görmeniz mümkün.
    Çok geniş bir listesi var programın.Yanlış hatırlamıyorsam 9 milyon küsür dü.İşte bu da Opera yı farklı kılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 1 Ekim 2008; 15:23:27 >
  • reklam kokan hareketler bunlar
  • Niye reklam olsun ki.Tarayıcımızı seviyoruz ve bilgi veriyoruz.
  • Ben Opera kullanıyordum. exe dosyasında bir hata çıktı bir daha indirmedim ve Netscape kurdum gayet memnunum.
  • Ayrıca mozilla firefox hala düzeltememiş hataları barındırıyor. Bazen videoları göstermiyor linklere basamıyorum opera hiç denemedim ama bu sunumdan sonra yüklicem

edit: az önce bir hata daha oluştu firefox ta foruma cvp yazamıyorum verdiği saçma uyarıya bakar mısın. şimdi güç bela ie den cvp yazıyorum.

Merak ettiğim bikaç soru var. operayı kapattıktan sonra tekrar açtığımda açık kalan sitelerimi hafızada tutabiliyor mu yani operayı açtığımda sayfalara gelmeme gerek kalmadan kendisi sekmeler halinde açabiliyor mu. bir de operanın ram kullanımı nasıl firefox gibi çok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msw -- 1 Ekim 2008; 16:13:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: msw

Ayrıca mozilla firefox hala düzeltememiş hataları barındırıyor. Bazen videoları göstermiyor linklere basamıyorum opera hiç denemedim ama bu sunumdan sonra yüklicem

edit: az önce bir hata daha oluştu firefox ta foruma cvp yazamıyorum verdiği saçma uyarıya bakar mısın. şimdi güç bela ie den cvp yazıyorum.

Merak ettiğim bikaç soru var. operayı kapattıktan sonra tekrar açtığımda açık kalan sitelerimi hafızada tutabiliyor mu yani operayı açtığımda sayfalara gelmeme gerek kalmadan kendisi sekmeler halinde açabiliyor mu. bir de operanın ram kullanımı nasıl firefox gibi çok mu?

Bende Merak Ettim Malum q6600 işlemcimle 2x2 OCZ Reaperim Yok Benim

• quote:

Orjinalden alıntı: msw

5 sekme açıkken kendin kapatırsan sanırım açmıyor. Ama hata verir de tarayıcı komple kapanırsa tabi ki kurtarıyor oturumu. Açık pencereleri yeniden yüklüyor.

Firefox'tan az. Şimdi deneme yapıp SS'leri veririm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.