Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayf
237 Cevap129022 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Temmuz 2008; 23:55:09 

[font="Trebuchet MS"]Merhaba arkadaşlar.Herkes vucüt yapmaya özenir ister bende bu kişilerden biriyim.Ve bunun için internet ortamında gezindim ve birşeyler buldum.Şimdi sizinle paylaşıyorum!

Kaynak : http://www.bodyforumtr.com [FleXoR]

Konuyu Daha geniş Kitlelere Duyurmak için;
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_24891225/tm.htm][color=#009900]Dumbell ile Çalışma Programı[/link][/b][/color]

Görünüm:
Dumbell ile Çalışma Programı
quote:

Orjinalden alıntı: gkhngkhn

beyler ben body e gidiyorum tamamen aynı hareketleri yapıyoruz sadece orda böyle tek dumble değil de halter falan da kullanıyoruz tabi bi de aletlerle çalışıyoruz bazı hareketleri ama düşündüğünüz zaman pozisyon falan aynı.

onun dşnda kaç kere yapılacağına gelince. hocanın bize yaptırdığı gbi söylüyorum

mesela ilk resimdeki hareket 10 kez yapın dinlenin bi 10 kez daha yapın dinlenin ardından bi 10 kez daha böyle 3 er posta tüm hareketleri 3x10 şeklinde yapın. tbai salonda bizim farklı ağırlıklarla çalışma şansımız var evde o olmadığından zaman geçtikçe bunu 4x15 veya 4x20 şeklinde kendinize göre uyarlayabilirsiniz.çalıştırdığınız bölgeyi değiştirirken de (omuz çalışırken kola geçmek gibi) en az 2-3 dk ara verin daha verimli olur. onun dışında kaldırabiliyosunuz diye kendinizi fazla yormayın kasları daha da eritebilirsiniz

bilmişlik taslamak için yazmadım yardımcı olmak için yazdım ben de yeni başladım yanlış bişey varsa düzeltin

*: Hareketin etkilediği grupları gösterir.

1.GÜN (GÖĞÜS & KOL)

GÖĞÜS

Dumbbell Bench Press
Hareketin etkilediği gruplar *

Dumbbell Flyes

Dumbbell Bench Press (Close)

Dumbbell Pullover

KOL

Dumbbell Curls

Hammer Curls

Dumbbell Preacher Curls

2.GÜN (GÖĞÜS & )
OMUZ

Neck Dumbell Press

Latarel

Arnold Press

Dumbbell Lateral Raises

Lying Dumbbell Extensions

Dumbbell French

Dumbbell One Kickbacks

3. Gün sırt proğramı ekleyebilirsiniz BURDAN
4. Gün bacak proğramı ekleyebilirsiniz BURDAN

ÖRNEK:

Pazartesi 1.Gün Göğüs-kol
Salı 2.Gün Omuz-****ol
Çarşamba Off
Perşembe 3.Gün Sırt
Cuma 4. Gün Bacak

BodyForumTr.com 'a ve FleXoR'a tekrar teşekkürler.

*: Hareketin etkilediği grupları gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Har -- 29 Temmuz 2008; 19:40:48 >

591 Mesaj
18 Temmuz 2008; 23:56:42 

İşte budur! Sağolasın ya... Böyle birşey arıyordum valla.

Bir de karın için hazırlasan bölye birşey..... Süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can.holy -- 18 Temmuz 2008; 23:57:44 >

9178 Mesaj
18 Temmuz 2008; 23:58:09 

ooo süper bende omuzları biraz daha genişletmek istiyordum

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2008; 23:58:20 

quote:

Orjinalden alıntı: can.holy

İşte budur! Sağolasın ya... Böyle birşey arıyordum valla.

Sende sağol.Bende başlıyorum buna.Evde yapılır

2728 Mesaj
18 Temmuz 2008; 23:59:43 

Kaçar kere yapacağım bunları?

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!

4165 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:01:43 

İşte budur.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:03:01 

quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

İşte budur.

@Alp öyle bir sınırlama yok sanırım.İstediğin kadar yapabilirsin.İstediğin vucüda ulaşana kadar

558 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:06:30 

Emeğin için sağol da siteyi vermen yeterliydi. İstersenix ExRx.net 'e de bakabilirsiniz arkadaşlar ben bu siteyi daha kapsamlı bulduğum için buradakilere göre çalışıyorum. Hangi aletle çalışacaksınız onu da bulabiliryorsunuz yani dumbbellınız yoksa da Weighted (Ağırlıklı) hareketlerin bazılarını ekstra malzemesiz yapabilirsiniz. Ya da halteriniz varsa yine aynı şekilde.

Fitness calculatordan kitap ve video satımına kadar son derece detaylı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingExpert -- 19 Temmuz 2008; 0:06:35 >

4165 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:06:48 

Dumbell alacaktım tamda yarın. Alıpda boşboş sallayacağıma bu şekilelri denerim daha iyi. Birde kol kası yapar bu bayağ değil mi?

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:08:53 

quote:

Dumbell alacaktım tamda yarın. Alıpda boşboş sallayacağıma bu şekilelri denerim daha iyi. Birde kol kası yapar bu bayağ değil mi?

Kol geliştirmek için 3 hareket var onları yaparsan geliştirecegini sanıyorum

558 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:11:14 

Hadi açık link de vereyim.
http://www.exrx.net/Lists/Directory.html

469 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:20:21 

Bir başlık daha vardı böyle orda baya eliştiri vardı peki ordaki eleştiren arkadaşlar burda herhangi bir sorun varmı uygulayabilir miyiz evde ?

470 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:26:50 

beyler ben body e gidiyorum tamamen aynı hareketleri yapıyoruz sadece orda böyle tek dumble değil de halter falan da kullanıyoruz tabi bi de aletlerle çalışıyoruz bazı hareketleri ama düşündüğünüz zaman pozisyon falan aynı.

onun dşnda kaç kere yapılacağına gelince. hocanın bize yaptırdığı gbi söylüyorum

mesela ilk resimdeki hareket 10 kez yapın dinlenin bi 10 kez daha yapın dinlenin ardından bi 10 kez daha böyle 3 er posta tüm hareketleri 3x10 şeklinde yapın. tbai salonda bizim farklı ağırlıklarla çalışma şansımız var evde o olmadığından zaman geçtikçe bunu 4x15 veya 4x20 şeklinde kendinize göre uyarlayabilirsiniz.çalıştırdığınız bölgeyi değiştirirken de (omuz çalışırken kola geçmek gibi) en az 2-3 dk ara verin daha verimli olur. onun dışında kaldırabiliyosunuz diye kendinizi fazla yormayın kasları daha da eritebilirsiniz

bilmişlik taslamak için yazmadım yardımcı olmak için yazdım ben de yeni başladım yanlış bişey varsa düzeltin

MeTaLLiCaFaN cLuß

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:33:16 

quote:

Orjinalden alıntı: gkhngkhn

Sağol dostum ilk mesaja ekledim.yararı olacaktır.yoruma devam

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:45:34 

Yukarı

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:49:53 

KARIN İÇİN YOK MU?

1123 Mesaj
19 Temmuz 2008; 0:50:31 

şimdi:

18 yaşındayım. Boyum 175 kilom 55. Yani zayıfım. Hem kilo almak hem de vucudumu geliştirmek istiyorum. Bunun için illa salona gitmeli miyiz? Evde de aynı sonucu alır mıyız?

Fenerbahçe! Sadece bu takımı seviyorum; diğerlerini aşağılamadan, bahane bulmadan...

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:59:03 

quote:

Orjinalden alıntı: NonStop®

KARIN İÇİN YOK MU?

Yarın eklerim şu anda yok sanırım yada ben göremedim.Başka arşivlerdende güçlendiririm

anchoret90 dostum senin sorunu bodye giden arkadaşlar yanıtlar beni aşar

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 0:59:34 

bodyforum.com

bunları koyan bu gifleri hazırlayan flexor Lüleburgazlı bir abimiz kendisi resimde görünen mekanı işletir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wizy -- 19 Temmuz 2008; 1:04:38 >

678 Mesaj
19 Temmuz 2008; 1:10:52 

güzel olmuş... ama inşallah devamı gelir. ayrıca hareketleri yapmanın yanında beslenme ve dinlenmeyede dikkat çekilirse daha iyi olur. ayrıca 1 gün üst bir gün alt şeklinde çalışma programı yapılabilir. set sayısını ve setlerde kaç tekrar yapılcaı belirtilmeli. son olarak çoğu hareketin yanlış yapılıp gösterildiğini biliorum(burda deil), dolayısıyla hareketlerin püf noktalarına dikkat çekilirse iyi olur. çok güzel bi çalışma devamını bekleriz...

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 1:50:34 

Tşekkürler yorumlar için yukarı

558 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:01:07 

quote:

Orjinalden alıntı: NonStop®

KARIN İÇİN YOK MU?

Karın için yok mu diyorsun caps lockun açık kalmış vaziyette benim yazdığım linke tıklasan belki rastgelirdin.

Mekik çek karın için bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingExpert -- 19 Temmuz 2008; 2:01:01 >

6354 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:04:23 

Güzelmiş.. tşkler..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Satılık Fiio E6 Kulaklık Amfisi

619 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:31:17 

göusten yapıldıktan sonrakı gun omuz hareketı yapılmaz bu 1 yada omuz hareketı yapıldıgı gunun ertesı gunu göus calısılmaz 2. gun göus demıssın resımlerde omuz harektlerı var. Ayrıca enseye pres yok onun yerıne sıkıstırma hareketlerı secmıssın fazla bı yanlıs göremıyorum ama
pazartesı :göüs-pazı-bilek-mekik
salı : sırt-kanat-trapez-ters mekik
carsamba :bos
persembe :omuz-triceps(arka kol )-yan bel
cuma :ön arka iç dış bacak-kalf-twist

bunu 1 ay yaparsın sonra hereketlerın sırası degısır. ve şok teknıklerı uygulanır daha sonralarda

pazartesı :omuz-pazu-twist
salı :bacak-kalf-trapez-mekik
carsamba :boş
persembe :göüs-biceps ( pazu )-yan bel
cuma :sırt-kanat-bilek - ters mekık

son bıkac ay sonra yıne degısır felan bu degıstırme ısını cok ıyı yapmak gerekır farkı hıssetmıyorsan yanlıs vardır

herseyden önce bu sporda

UYKU %10 - KONDİSYON %10 -BESLENME %80
çok ıyı beslenmedıkce boşa kurek cekersınız

AMATÖRCE YAPMAYIN YADA EN AZINDAN BI BILENLE BI KAC AY CALISIN BİLGİ EDİNİN BİŞEYLER ÖGRENIN KARAMBOLE YAPIPTA BI TARAFINIZI SAKATLARSANIZ KÖTÜ

1741 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:36:33 

evet akın dogru demıs , en azından kaslarınız oturana kadar salona gıdın hem bazı temel bılgılerı ogremıs olursunuz , yoksa bel fıtıgından tutun da bır suru rahatsızlıga yol acabılır bılıncsız calısmak

LG 42LW4500 3D LED # PS3 # Playvision DTS/DD dekoder - Playvision 5.1 Kulaklık - Jabra Bluetooth Kulaklık - Edifier M3500 5.1 - Edifier X600 2.1 # Killzone 3 Metal Kutu - Killzone 2 - Uncharted 3 - God Of War Ascension - Metal Gear Solid 4 Guns of Patriots, Battle Field 3, NFS Most Wanted ... BF4 ...

2360 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:36:43 

quote:

Dumbell ile yaptığın her hareket direkt olarak kola etki eder. Ben çok çalıştım. Ama en çok kas kollarımda olmuştur. Kolumun bileğin bittiği yerde çok fazla kas oluşturdu. Çok güzel oldu. Çalışmayı bıraktım dumbell larımı bir yerde unuttum. Ama yakın zamanda alıp tekrar başlayacağım...

Konuyu açan arkadaş hepsini ben biliyordum ama bu konuda sorusu olan birçok arkadaş oluyordu. Bu konunun açılması çok iyi oldu.

508 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:41:14 

Benim omuzları genişletmem lazım, bunlar yardımcı olur mu?

619 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:44:18 

Bir zamanlar ben konu acmıstım böle cokta tutuldu son ana kadar soru yanıt seklınde herkez bılgılendı, aarada bı uyuzun yuzunden konuyu kapattırdım inş bu konuda, konu harıcı sorular tavırlar ıgrenc espırıler dangalaklıklar olmazda mıllet bıseyler ögrenır. rıca edıyorum ögrenmek ısteyen cok kısı var, cıvıtmayın

1082 Mesaj
19 Temmuz 2008; 2:58:31 

bende evde kendi imkanlarımla programsız yapıyorum

Usta Muten Roshi

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 12:32:15 

quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Olur.Barfikslede olur

28 Mesaj
19 Temmuz 2008; 12:41:21 

Bence çok süper bi paylaşım

Buraya Tıkla : http://ilgincsin.tr.cx/

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 12:42:19 

Güzelmiş..

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 12:43:41 

Evet Arkadaşlar Devam edelim.Aralardan seçip çıkardıklarım

Lateral
Hareketin etki ettiği gruplar *

Bent-Over Dumbbell Lateral Raises

OMUZ
Bent-Over Dumbbell Lateral Raises

Front Dumbbell Raises (İlk mesajda mevcut)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Har -- 19 Temmuz 2008; 12:52:58 >

2323 Mesaj
19 Temmuz 2008; 12:49:49 

Evde bununla Bench Press basıyorum

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 12:55:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 13:06:40 

Arkadaşlar karın içinde araştırıyorum bulursam eklerim

2323 Mesaj
19 Temmuz 2008; 13:11:14 

Karın

Gögüs

Pazu

Bacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peçito -- 19 Temmuz 2008; 13:16:52 >

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 14:00:35 

Peçito sağol
Yukarı

2323 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:19:32 

Sporcular Bastırın Bu Konu üstte kalmalı

75 Mesaj
19 Temmuz 2008; 14:23:19 

quote:

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 15:52:04 

Yukarı

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2008; 20:27:20 

Bu ne la hep nerelerden topluyorum konuyu

469 Mesaj
20 Temmuz 2008; 0:45:13 

Kaç kiloyla başlayım hocam bunlar için 2 ideal mi ?

1380 Mesaj
20 Temmuz 2008; 0:51:23 

benim evde 8 var şuan ama bi tane iki tane almalımıyım ve kaç kiloluk alıyım?

I was made for this...

695 Mesaj
20 Temmuz 2008; 0:59:20 

güzelmiş

213 Mesaj
20 Temmuz 2008; 0:59:42 

tamam hersey iyi hoş güzel ama unutulmaması gereken bişey var!

Bütün bu hareketleri yapmadan önce ısınma hareketleri yapmak lazım!

619 Mesaj
20 Temmuz 2008; 1:05:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Har

quote:

Olur.Barfikslede olur

sen yenımı baslıyorsun bu ısee ne alaka barfıxle omuzun bıkere bu mantıken şöledır dostum

vucudunu baz al okey,vucuduna cektıgın hersey kanat sırt pazu- baldır-karın kası, vucudundan ıteledıgın hareketlerde omuz göus trıceps bacak calf tır. barfıxın prensıbı ust göuse dogru cekme oldugundan bu kanat ıle sırta gırer omuz sadece ısınmıs olur

yanı barfıxın omuzla uzaktan yakıdnan alakası yok bu ıs seye benzıyo kanat calısırken kı pazunun calısmasına yada göüs omuz calısırken kı arka kolun calısması gıbı stabıl bısey her hareketlerde ayrıca karın kası ıkınmaktan dolayı ısınır ama bu ısınmalar sadece terlemeye yuol acar kası gelıstırmez senın o barfıx dedıgın hareket pazu, ve sırt kanat yapar bıraz bılek omuz calıstırmaaaaaaaaaaaaaaaaz- öle gelısı guzel yorumlar yapmayın lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 20 Temmuz 2008; 12:34:51 >

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2008; 2:30:07 

Güzel paylaşım teşekürler

1605 Mesaj
20 Temmuz 2008; 2:51:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

quote:

süpermiş ya

2323 Mesaj
20 Temmuz 2008; 8:22:45 

Bunun bir küçüğü daha var. Siz birde çalışma masasını görsenizz ne olur bilmiyorum ....

Beyler bende Dumbell alcam fakat fiyatlarda güzel Acaba Dumbell'ıda konserve kutularında mı yapsak ne diye düşünüyorum Ciddiyim !
çok pahalı diğerleri beton daha ucuz gelcek

1496 Mesaj
20 Temmuz 2008; 9:47:32 

quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

quote:

Orjinalden alıntı: Har

quote:

Olur.Barfikslede olur

sen yenımı baslıyorsun bu ısee ne alaka barfıxle omuzun bıkere bu mantıken şöledır dostum

vucudunu baz al okey vucuduna cektıgın hersey kanat sırt pazu , vucudundan ıteledıgın hareketlerde omuz göus trıceps tır.

yanı barfıxın omuzla uzaktan yakıdnan alakası yok bu ıs seye benzıyo kanat calısırken kı pazunun calısmasına yada göüs omuz calısırken kı arka kolun calısması gıbı stabıl bısey her hareketlerde ayrıca karın kası ıkınmaktan dolayı ısınır ama bu ısınmalar sadece terlemeye yuol acar kası gelıstırmez senın o barfıx dedıgın hareket pazu, ve sırt kanat yapar bıraz bılek omuz calıstırmaaaaaaaaaaaaaaaaz- öle gelısı guzel yorumlar yapmayın lutfen

geniş tutuşu gayet güzel de çalıştırıyo, özellikle yan deltoidleri.

Dh Yüzücüler ve Yüzmeyi Severler Grubu

619 Mesaj
20 Temmuz 2008; 12:52:33 

pspcü ;

sen omuzunun ısındıgını farkına varıp calıstı sanıyorsun ıstersen acabıldıgın kadar genıs ac, en fazla arka omuz kısmını etkıleyebılırsın, her kasın kendıne öz hareketlerı var birde bunun yanında yardımcı kaslar var tabı, kas gerılırken dıyer kaslar yardımcı olur, buna karın kası bıle dahıl, adamlar ıyı squat yapamıyan kısının verımlı bench press yapamıyacagının farkına varmıslar neyse. bunun tartısmasına hıc gerek kendımızde bu sporu yapıyoruz iyi ozman adamlar arnold pres enseye öne pres letaral raıse felan yapmasınlar barfıx ceksınler hehe

Peçito :

kardesım nasıl yaparım dıyosan yap agırlıklar ates pahası, daha dun aldık ben 2.5ytl zor alıyordum tanıdık dıye, sımdı pıyasası 6 ytl olmus kılosu , ben 4 ytlden alabıldım yanı aldıklarımızda, iki kısa bar- 2adet 5kg - 4adet 2.5kg

Toplam 105 ytl tuttu oha yanı demı. kısa barı cıftı 40ytl olmus ama bızımkıler döküm tabı ömurluk allahtan zamanında baya bı agırlık almısım şimdi çok pahalı, zaten bu spor cok teferruatlı ayrıca zengın ısı dıyebılırz :(

buda benım agırlıklar

1496 Mesaj
20 Temmuz 2008; 16:15:14 

quote:

pspcü ;

sen omuzunun ısındıgını farkına varıp calıstı sanıyorsun ıstersen acabıldıgın kadar genıs ac, en fazla arka omuz kısmını etkıleyebılırsın, her kasın kendıne öz hareketlerı var birde bunun yanında yardımcı kaslar var tabı, kas gerılırken dıyer kaslar yardımcı olur, buna karın kası bıle dahıl, adamlar ıyı squat yapamıyan kısının verımlı bench press yapamıyacagının farkına varmıslar neyse. bunun tartısmasına hıc gerek kendımızde bu sporu yapıyoruz iyi ozman adamlar arnold pres enseye öne pres letaral raıse felan yapmasınlar barfıx ceksınler hehe

hocam hep söylediklerimi yanlış anlıyorsun ben barfiks başlı başına omuz geliştirici bir harekettir demedim ki. tabiki biliyoruz barfiksin öncelikli olarak kanat ve pazu hareketi olduğunu fakat dediğim gibi geniş tutuş barfiksde omuzlara da oldukça yük bindiği için gayet güzel geriyo yani omuz kaslarını: yüzme gibi aynı. zaten sadece sırtı genişletmiyor geniş tutuş; omuzları da genişletiyor.

Dh Yüzücüler ve Yüzmeyi Severler Grubu

2993 Mesaj
20 Temmuz 2008; 16:26:18 

cok tesekkurler. benim de boyle birseye ihtiyacim vardi

2323 Mesaj
20 Temmuz 2008; 17:03:27 

quote:

pspcü ;

Peçito :

kardesım nasıl yaparım dıyosan yap agırlıklar ates pahası, daha dun aldık ben 2.5ytl zor alıyordum tanıdık dıye, sımdı pıyasası 6 ytl olmus kılosu , ben 4 ytlden alabıldım yanı aldıklarımızda, iki kısa bar- 2adet 5kg - 4adet 2.5kg

Toplam 105 ytl tuttu oha yanı demı. kısa barı cıftı 40ytl olmus ama bızımkıler döküm tabı ömurluk allahtan zamanında baya bı agırlık almısım şimdi çok pahalı, zaten bu spor cok teferruatlı ayrıca zengın ısı dıyebılırz :(

buda benım agırlıklar

Güzelmiş parçalar. Bu Toplam 100 ytl mi tuttu ?
Benim Evde 2 tane Halter var biri 24 Kg. Diğeri işte resmini koyduğum halter. O Halteri çekişle kırdım. daha az Kg düşürecem. Bench Press rahat basmak için ideal kaç kg ağırlık olması lazım. Ona göre kıracamda Tak Çıkar derdi yok bende Kır parçala

243 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:31:07 

Ooo güzelmiş.

Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.M.Kemal ATATÜRK.

619 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:43:05 

quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

quote:

pspcü ;

hocam hep söylediklerimi yanlış anlıyorsun ben barfiks başlı başına omuz geliştirici bir harekettir demedim ki. tabiki biliyoruz barfiksin öncelikli olarak kanat ve pazu hareketi olduğunu fakat dediğim gibi geniş tutuş barfiksde omuzlara da oldukça yük bindiği için gayet güzel geriyo yani omuz kaslarını: yüzme gibi aynı. zaten sadece sırtı genişletmiyor geniş tutuş; omuzları da genişletiyor.

bak işi havuza cekme havuzda hep aynı tempoda aynı yüzüş sekılınde yuzmessın, farklı yuzus sekıllerıdnen dolayı omuz çalısır, yüzen sporculara ıyı bak, omuzdan cok kanatları gelısmıstır buda bı gercek

Peçito

hayır o parcalar 100ytl tutsa mıllet kapıs kapıs agırlık alır orda toplam 60kg agırlık var uzun bar ve ıkı kısa bar 310ytl kadar tutuyo ama agırlıgın kılosu 4 ytlden, 6 ytlden 430ytl kadar yapar. uzun bar 40ytl 160cm ıkı kısa barda 30ytl , ha bu arada döküm bunlar öle ıstesende kıramassın ben zamanında hepsını 200ytl almıstım 2sene kadar oluyo. ama en guzelı bunlar ömurluk bıkere alınıyo

6613 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:45:25 

ellerine sağlık çk işime yarıyacak ancak şunu öğrenmek istiyorum. antremandan sonra duş zararlı olur mu bir de bunları sabah kalkar kalkmaz yapsam duş alsam sonra kahvaltı bi sakıncası olur mu

619 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:54:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Ademsx1

ellerine sağlık çk işime yarıyacak ancak şunu öğrenmek istiyorum. antremandan sonra duş zararlı olur mu bir de bunları sabah kalkar kalkmaz yapsam duş alsam sonra kahvaltı bi sakıncası olur mu

şöle dıyım kımısı antremandan osnra soguk dusa gırıyo ve kasları gergın kalsın uzun sure dıye halbukı yanlıs vucudu soklamıs oluyoruz, buda rıskılı mesela yaklasık duzenlı 4 ay kadar her antreman sonrasında soguk dusa gırdım ınsan onca terden bunalmadan 2sn soguk dusla kurtuluyo ama sımdı gel görkı öle bı hastalandım kı ızmırde bu sıcakta ben usutmusum ne burun ne boga nede kulak hepsınde sorun var aman dıyım ılıkta olsa sıcak suya gır

1045 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:56:49 

Arkadaslar ben gecen yıl 3 ay body ye gittim 1 yıldırda kendi capımda calısıyorum evde.. Kışın biraz daha pasif olsada.. Şimdi benim amacım şekilli bi gögüs yapmak.. Alt gögüs yeterince kendini belli edio fakat üst gögüsüde şişirmek istiyorum..ortadan bi kanal yapmak istiyorum bogaza dogru bunun için tavsiye edebilceginiz hareketler var mı?

Not:Evimde 5 er kiloluk dambıllar var.

Sayfa:   [1] 3 4      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Evde Dumbell ile Çalışma programı [Vücut Yapalım] -Karın Egzersizleri Eklendi 2.sayf
Sayfa: [1] 3 4      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön