Şimdi Ara

Punisher: War Zone (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
5.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gösterim Tarihi: 5 Aralık 2008 (ABD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 1 Mart 2009; 3:03:34 >

• Thomas Jane çok yakışıyordu o role..Yeni adamı pek beğenmedim..Trailer güzele benziyor..Bakalım bekleyip göreceğiz..
  • Yeni adamı ben de beğenmedim. Trailerı da beğenmedim. Neyse gitcez Çizgi Roman hatrına.
  • gişe filmi olmuş gibi geldi bana:)
  • fena değil ama dvd filimi sinema ya gidilecek tarzda değil..
  • haber iyide başroldeki adam ne öyle ya
  • İlk filmdeki eleman niye yok yaw?
  • Bence basrolundeki adam pek uymamıs bu adam kötü rolleri oynasa daha iyi yakısır
  • offf ne kötü be... nerde bizim süper kahramanımız Thomas Jane ...
  • T.J'i degistirmisler. Direk 0-2 yenik basliyor bence.
  • Yeni elemanı beğenmedim. Tomas Jane çok iyi oturmuştu role. Bu herifte daha çok banka soyguncusu tipi var.
  • önyargılı olmamak lazım ama bu eleman pek gitmemiş gibi.
  • iLk FiLmdeki Adam Daha iyidi Ya..
  • la bu artist i çok aramışlarmı... ne lan bu rus mafyası elemanı gib :)

Thomas Jane role cuk oturmuştu halbüki
  • Thomas Jane maalesef filmin kadrosundan nedensiz bir sekilde cıkarıldı hatta Jane bu konuda ''çok üzüldüm ikinci film için kendimi daha iyi hazırlıyodum'' seklinde bir acıklama yapmıstı

Bu ayrılık haberi için ise yabancı sinema siteleri Punisher 2 filminin büyük ihtimal ile Dvd yada televizyon için hazırlanan filmlere benziyeceği seklinde haberler yazmıslardı ve büyük olasılıkla haklı cıkacaklar.Thomas Jane gibi kaliteli bir aktoru cıkarmak büyük hata ozellikle kendiside begenilmisken
  • Valla bu oynayan oyuncuyuda severim ama baştan jane ile başladılar ve oda çok iyi iş çıkarmıştı bence, başta bu adam ile başlasalardı olabilirdi ama şimdi, evet bu bir dvd filmi olur!
  • Bu adamdan Punisher değil sadece Vanisher olabilir:)
  •  Punisher: War Zone (2008)

Yeni poster yayınlandı.
  • heyt be zammanında sega varken basından kalkmazdım punisher oyununun ilk filmi vasat gelmişti bana bakalm bu nasıl olacak basrol oyuncusuda punisherlık tip yok ama
  • başrol oyuncusunda punisher tipivar cizgi oman okuyanlar bir tipini hatırlasın tom hiç benzemiyordu ama filim güzeldi 1ci fiim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.