Şimdi Ara

İst / B.paşa - G.o.p civarı plexi arayanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar istanbul gaziosmanpaşa civarı bereç denilen yerde 40*40 plexi fiyatı 6 YTL.Evet yanlış duymadınız sadece 6 YTL.

TARİFİ : kocatepe tarafından : Pazartesi pazarı nın oraya çıkın ve tam köşede taksi durakları var onun dibinde pastane var.Pastaneye sırtınızı verin ve tam karşınızda süper marketin dibindeki bayırdan yukarı doğru cıkmaya baslayın bayırın sonlarına doğru solda camii var.Cami nin dibinden sola dönün ve Caminin altında kocaman tabelayla PLEXİ yazan dükkana girin ve "-S.a abi ..."

hadi herkese hayırlı uğurlu olsun iyi modlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarpuz -- 27 Mart 2008; 23:43:22 >

• ahan walla yırttık desene bu hafta bi uğrayayım abiye diyim meşhur oldun abi die ehueheuheuheu bende o civarda oturuom süper oldu, çok saol
  • ya bana ordan alıpta bi yerde buluşup plexinin parasını ve yok parasınıda verebiliceğim biri varmı hatta plexi 6 ytl ise 4 ytl de ben vericem yol parasıda geliş gidiş bana ayit
  • quote:

Orjinalden alıntı: topalsolucanxD

ya bana ordan alıpta bi yerde buluşup plexinin parasını ve yok parasınıda verebiliceğim biri varmı hatta plexi 6 ytl ise 4 ytl de ben vericem yol parasıda geliş gidiş bana ayit

nerde oturuyorsunuz ki?
  • Cok sağol yardımın için bende Bayrampaşada aeg de oturuyorum dibimizde plexy satan yer warmışda uzaklarda arıyormuşuz bu ara belki bi mod yapabilirim tekrar teşekkürler
  • adam 40*40 Plexı 6 ytl ye nasıl satıyor ne bu iş be bu adama kaça gelıyor bu adam kaça satıyor böyle işmi olur o işde birşeylık vardır ama neyse alan arkadaslara hayırlı olsun
  • adı : maaruf pleksi bana çok yakın 2 dk bile diil kartaltepede otuyoruyom ayrıca pleksinize isim yada şekil yapabilir ister derin ister yüzeyde fan yuvası bile açar çok beğendiğim bir cihazı var pcden progamla pleksiye çok güzel işliyor
  • ya kardes cok ıyı dıyon sağolda bu camının adı ne tam olarak adresı anlıyamadım..
  • evet birader ya şu caminin adını verde herkesler rahatlasın =)
  • ya arakadaşım bide bunu yıldırım tarafından tarif edermsin???

• arkadaşlar pancar motorun orda bir benzinlikçi benzinlikçinin ordada berece inen bi yol var tam o yolun üstünde bi cami var caminin sokağında maruf pleksi die tabela var zaten görürsünüz
  • mas plaza nın oralardamı
  • Ewt sanırım yakın oralara
  • Tam olarak Bereç yolundan tarif edersen herkes daha iyi anlar. Mesela Bereç metrosundan tarif edebilirsin.
  • vallahi çok iyi olur açık bi tarif
  • arkadaşlar konuya cevap verilmeyeli baya bi zaan olmuş ancak @yarpuz arkadaşın dediğine göre gerçekten çokucuz olduğu için net'ten bi araştırayım dedim.v şirketin internet sitesini buldum. hem karaköyde em de bayrampaşda yerleri olduğunu yazıyor sitede.
    adres ve telefon bilgileri de bunlar:

MERKEZ : Tünel Cad. Billur Sok. No:10/1 Karaköy / İstanbul
    TEL-FAX : 0212 293 94 64 - 245 65 45 - 252 42 44 - 294 40 20
    e-mail : marufpleksi@marufpleksi.com
    ŞUBE : Murat Mah. Cumhuriyet Cad. Meriç Sok. No:10 Bayrampaşa / İstanbul
    TEL : 0212 616 71 31 - Fax: 0212 564 70 37

şu anda vaktim olmadığında gidemiyorum yakın olup ta gitme fırsatı olan arkadaşlar lütfen bilgilendirsinler bizleri...

• WALLA kucukcekmecedeim ama cok işime yarıyacakk bu adress. cok tesekkurler paylasımlar için
  • aynı yerden 50*50 pleksiyi 7 ytl ye almıştım
  • bende almak istiyorum ama ölçülerden anlamıyorum.kasa modelini versem uygun birşeyler varmıdır ellerinde acaba.veya sen bu konuyla direk ilgileniyormusun msn filan versem konuşsak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackenedd

bende almak istiyorum ama ölçülerden anlamıyorum.kasa modelini versem uygun birşeyler varmıdır ellerinde acaba.veya sen bu konuyla direk ilgileniyormusun msn filan versem konuşsak?

@blackenedd yan kapağının ölçüsünü alıp gittiğinde onlar sana kesip veriyolar.
    Benim yapmak istediğim şey biraz fazla uğraştıracak birşey.Kasayı tamamen pleksiglass'tan yapmayı düşünüyorum.Ancak zaman ve nakit yönünden biraz sıkıntıdayım bu aralar. İnşallah 2-3 aya kalmaz başlarım projeme.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.