Şimdi Ara

Rohan Online Eu Server Açıldı Come İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
916
Cevap
1
Favori
60.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler Rohan Onlinenin Topiğini Baya Bi Okumuşsunuzdur İlk Test Edenlerdenim Ve Oyun On Numara Bişi Youtubeden Araştırma Yaparsanız Anlarsınız Saten

Fazla Söle Gerek Yok

www.playrohan.com

yakında rehberini hazırlarız ..

• oh be sonunda hemen indircem
  • Oyun Cbdeymiş Haberiniz Olsun ! :D

Sometimes in 2008 lulz ne demekse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bornavilivarol2 -- 24 Şubat 2008; 23:52:53 >
  • hö rohan ın cb si ztn olmadımı?
  • valla öle yazıyo eng varsa ii gir siteye bak 2 dakka
  • Account alma kapalı sanırım.Ama güzel oyuna benziyor denemek lazım.Teşekkürler.
  • beyler üyelik alımı açıkmış veya cb olduğundan kapatıldı olsun nasılsa 2008 deyis açılır da bizde oynarız bu oyunun wideolarına bayılıyorum
  • korea serverı açık şuan ben oynuyrum hatta oynamıyodum tekrar başlıyom holic onlineyi indirdim sarmadı rohan on numara :D
  • Üyelik alma yeri açık fakat alınmıyor.Üyelik almak istediğim de üyelik sayfası hata veriyor.Şu an kesinlikle üyelik alınmıyor ben 1 hafta oldu hep deniyorum fakat olmuyor acaba siz alabildiniz mi?Zaten download kısmıda koymamışlar Ben hiç sabredemiyorum gerçekten de
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LichKinG_

Üyelik alma yeri açık fakat alınmıyor.Üyelik almak istediğim de üyelik sayfası hata veriyor.Şu an kesinlikle üyelik alınmıyor ben 1 hafta oldu hep deniyorum fakat olmuyor acaba siz alabildiniz mi?Zaten download kısmıda koymamışlar Ben hiç sabredemiyorum gerçekten de

Sanırım ben yanlış söyledim.Dediğin gibi üyelik alırken hata veriyor.

• ben aldım arkadaşlar üyelik yanlız artık sansmıdır tesadüfmü bilemiyeceğim ancak okadar uğraştım onaylama sayfasında banada hata verdi ülkeyi united kingdom yaptım aldım. dediğim gibi tesadüfmü sansmı yoksa ayrımcılıkmı bilemiyorum.
  • nie ki ben 1 seferde uyelik aldmi cok kolay uyelik almak bu arada oyun ne zaman acilcak veya download linki ne zaman konulcakmis
  • Kusura bakmayın ama arkadaş doğru söylüyor ben de senin dediğin gibi yapıp ABD olarak üyelik aldım hata mata vermedi şimdi login im Şu işe bak doğrumuş Acaba download kısmını nezaman koyarlar
  • ben united kingdom ve new_york yaptim oldum
  • Süpersiniz arkadaşlar dediğiniz gibi bende aynısını yaptım ve sonunda üye oldum.
  • bise degil
  • harbi üye oldum işallah çabuk gelir download
  • rohan forumlarında herkes kendi dilinde başlık açmış
    bende türkçe başlık açıp bizde burdayız desemmi acaba
  • de destek benden yman :D da ben üye olamadım :D zuha
  • ya download linki ne zaman konulcak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.