Şimdi Ara

Hangi Creative 2+1 i alayım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hangisini alayım karar veremedim. Hangisini tavsiye edersiniz?

CREATIVE SBS A300 2+1 SPEAKER
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=256&productId=bd49960

CREATIVE SBS 370 2+1 SPEAKER
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=256&productId=bd28146

• 2 sini de dinledim uzun süre de sbs370 i kullandım kesinlikle sbs370 i tavsiye ederim fiyatına göre gerçekten kaliteli ve hayli güçlü bir sesi war
  • kesinlikle a300 süper performans
  • a300 sbs370 sesini az açınca tizlerde çatlamalar oluyor ben almayı düşünüyordum sesini duyunca vazgeçtim şimdi sonicgear morro321aldım
  • Çok farklı düşünceler gelmiş. Ben biraz daha a300 den yanayım. Watt olarak yüksek ve ses açma düğmesi var sanırım. 370 kullandım bugün okulda fakat arka tarafta sadece bas ayarını yapabildim sesi bilgisayardan açmak gerekti. Ama bass ve tizler oldukça dengeliydi 370 te
  • SBS 370 tavsiye ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Arkadaşlar hangisini alayım karar veremedim. Hangisini tavsiye edersiniz?

CREATIVE SBS A300 2+1 SPEAKER
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=256&productId=bd49960

CREATIVE SBS 370 2+1 SPEAKER
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=256&productId=bd28146

• 370 300' ü Döver
  • 370 daha iyidir.Microlabın m820 setini de dinlemeni tavsiye ederim.
  • ses kartı ıcın creative...ses sıstemı ıcın logitech
  • logictech diyen arkadaşlar çoğunlukta... tavan arasında küçük bi odam var zaten 2+1 de olsa son ses açamam ben logitech alıyorum
  • Kesinlikle Logitech Z2300.
  • yaa uzman1994 sen saka gibisin yavv 50 60 liralık hoparlorlerle tavsiye isteyene 300 lralık set tavsiyesi yapan biri ancak saka yapar herhalde sen bu islerden zerre anlamıyosun mlletin kafasını karıstırma bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliboran007

yaa uzman1994 sen saka gibisin yavv 50 60 liralık hoparlorlerle tavsiye isteyene 300 lralık set tavsiyesi yapan biri ancak saka yapar herhalde sen bu islerden zerre anlamıyosun mlletin kafasını karıstırma bari

adam tavsiye istiyor bizde veriyoruz.Hem ben bi başlıkta sadece iki sistemin bilgilerini isterken sen gidip z550 diyosunuz.Sen sanki zerre anlıyosun. al sana link. ben iki sistemin bilgilerini istedim sen kamosonic falan filan .

http://forum.donanimhaber.com/m_23191847/mpage_1/key_//tm.htm#23387562

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman1994 -- 23 Mayıs 2008; 17:18:23 >

• valla verdigin linkle konustuklarımızın ne alakası var bi turlu bulamadım ama diyosanki sende klipsh z5500 falanlardan soz etmissin. ben orda markaların urunlerinin iyilik derecelerine dikkatini cekmeye calıstım yani creative den kotu urun cıkmaz mesajı vermeye calısmısımda anlayana tabi son 2 cumlemi okumamıssın herhalde 4 tane crative ses sistemi kullandım o gun bu gundur creative hastasıyım herseyim creativedendir bu yuzden crative olsun camurdan olsun diyerek bende creative i onerecem(bunu kullanmadım ama dedigim gibi markaya guvenim sonsuzdur)
    okusan boyle sacma bi savunma yontemine basvurmazdın herhalde!!!!
  • Gittigidiyorda creative I-trigue 3220 85 ytl. Git onu al.http://urun.gittigidiyor.com/CREATIVE-I-TRIGUE-3220_W0QQidZZ9973955
  • quote:

valla verdigin linkle konustuklarımızın ne alakası var bi turlu bulamadım ama diyosanki sende klipsh z5500 falanlardan soz etmissin. ben orda markaların urunlerinin iyilik derecelerine dikkatini cekmeye calıstım yani creative den kotu urun cıkmaz mesajı vermeye calısmısımda anlayana tabi son 2 cumlemi okumamıssın herhalde 4 tane crative ses sistemi kullandım o gun bu gundur creative hastasıyım herseyim creativedendir bu yuzden crative olsun camurdan olsun diyerek bende creative i onerecem(bunu kullanmadım ama dedigim gibi markaya guvenim sonsuzdur)
    okusan boyle sacma bi savunma yontemine basvurmazdın herhalde!!!!

Ya senin benle sorunun mu var? Ne mesaj yazsam hep aksine yazıyosun.
  • sorunum yok ne olabilirki sadece verdigin bilgiler ve konusmaların yanlıs ve bu tur bilgilerle baskalarına zarar verirsin maddi(senin onerdigin biseyi alır kafasını duvarlara vurur) ve manevi(senin onerin uzerine arastırmalara girer bir suru zaman kaybı ve sonu yine kafa duvara) bi konuda bilgi varsa paylasılır yoksa paylasılsında bende ogreneyim diye beklenir illa her konuda biihili olmak sart degil sende biraz ogrenme seviyesindesin henuz cunku her mesajın yanlıs bilgi yanlıs bilgi ben butun samimiyetimle ve icten duygularımla soyluyorum art bi niyetim yok ben 16 yıldır bu ses sitemi isiyle profesyonel ugrasıyorum yurt dısına fuarlara gidiyorum baya bi emek sarfediyorum ve gonul rahatlıgıyla saglıklı fikirler veriyorum burdakilere ama senin butun fikirlerin yanlıs fikirler lutfen yanlıs anlama bunları forumdaki arkadasların iyiligi icin bi dusun!!!
  • a300 iyidir. 1 gün kullanma fırsatım oldu. Aynı zmanda elimde logitech x230 vardı ikisini karşılaştırdım. Bas olarak x230 iyi olsada ses olarak a300 bana çok güzel gelmişti. A300 den yanayım.
  • quote:

sorunum yok ne olabilirki sadece verdigin bilgiler ve konusmaların yanlıs ve bu tur bilgilerle baskalarına zarar verirsin maddi(senin onerdigin biseyi alır kafasını duvarlara vurur) ve manevi(senin onerin uzerine arastırmalara girer bir suru zaman kaybı ve sonu yine kafa duvara) bi konuda bilgi varsa paylasılır yoksa paylasılsında bende ogreneyim diye beklenir illa her konuda biihili olmak sart degil sende biraz ogrenme seviyesindesin henuz cunku her mesajın yanlıs bilgi yanlıs bilgi ben butun samimiyetimle ve icten duygularımla soyluyorum art bi niyetim yok ben 16 yıldır bu ses sitemi isiyle profesyonel ugrasıyorum yurt dısına fuarlara gidiyorum baya bi emek sarfediyorum ve gonul rahatlıgıyla saglıklı fikirler veriyorum burdakilere ama senin butun fikirlerin yanlıs fikirler lutfen yanlıs anlama bunları forumdaki arkadasların iyiligi icin bi dusun!!!

@Deliboran özür dilerim bende biraz ileri gittim.Ama ben daha 14 yaşındayım.Bu işte pek yeni sayılmam .ama yine de bazı şeyleri pek bilmiyorum.sen 16 yıl uğraşmışsın.bende daha 16 yaşında bile değilim.ok.Hem bana da bu işleri ayrıntılarıyla bi anlatsan daha iyi olur .örneğin terimler,önemli bilgiler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.