Şimdi Ara

Smile ADSL Kullanıyorum ve Son 1 Haftadır Berbat Ne Oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Grev başlamadan önce son bir haftadır internetimde anormal bir yavaşlama var aslında yavaşlamadan ziyade veriler aralıklı ve paket paket geliyor. Yani download yaparken sorun yok ama online oyunlar oynarken bu beni çok etkiliyor ping/latency çok yüksek yani buda lag/gecikme gibi problemler yaşatıyor. Smile ADSL kullanıcısıyım Adana/Seyhan dan bağlanıyorum. Smile ADSL de bir şikayet kutusu gibi bişi yok 444 lü numarasını aradığımdada dakikalarca beklemek durumunda kalıyorum(212 li kodu olduğu için şehirler arası tarifeden bi güzel kazık giriyor) ben ne yapabilirim???
    1024/256kpbs 4gb kotalı lanetlenmiş internet kullanıcısıyım...
    İstanbul

San Fransisco(oynadığım oyunun sunucusu burda)

Sadece Bursa ve rezilliğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 18 Ekim 2007; 16:36:57 >

• Yapacağın hiçbirşey yok. Bunun smile ile ilgili olduğunu da sanmıyorum. ' aydır başım daha büyük dertte. Güya 2048'e geçtim. Ama NE indirme yapabiliyorum ne de sayfa açabiliyorum. 10 15 dk. geçince sayfa bile açamaz oluyorum. Bilgisayar tıkanmış gibi bekliyorum. Ancak modemi açıpğ kapatıyorum sonra bireaz daha idare ediyor. O zaman da ben sıkılıp kalkıyorum. Bu daha çok pik saatlerde oluyor gibi geliyor bana. YANİ KAPASİTE YETMİYOR..................
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.