Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM Bİ BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni taşındığım eve internet bağlatcam acil olarak fakat telefonu üzerime almayıp bi komşudan kullanmak istiyorum ne yapmam lazım acil aydınlatır ve yardımcı olursanız sevinirim

Saygılar,

• onun modeminden senin PCye bi cat5 kablo çekeceksin hepsi bu akdar.
    wireless kullanıyorsa sende de wireless alıcı warsa onun wireless şifresini bilmen yeterlidir.
    belkide ben yanlış anladım soruyu
  • Eğer komşunda internet varsa izin verirse arkadaşımın da dediği gibi kablo çek ortak ödersin de niye kendin bağlatmıyom ben onu anlamadım
  • Ya arkadasim simdi telefon baglatmakla vakit kaybedecem ondan da önce aylik sabit ucret var onu yapana kadar komsuda yararlanir internetten eger telefonu varsa interneti yoksa o basvuru yapacak degilmi.cvp bekliyorum
  • sabit bir telefonu varsa internet başvurusu yaparak adsl hattını bağlatabilir 1 hafta içerisinde daha sonra modemin özelliklerine göre ethernet kablosu çekerek bağlantı alabilir yada kablosuz internetini kullanabilirsin
  • Tesekkürler.Duyduguma göre Turk Telekomda kampanya varmis kablosuz modem veriyolarm1s ve 3 ay ucretsizmis dogru mu interneti varsa sadece kabloyla halledebilir miyiz çogalticiyla fln nasil yapariz ne gerekiyo?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.