Şimdi Ara

CEBİT'TEN İZLENİMLER (VİDEO EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şuan size bu mesajı 30 mbit bağlantı olan ttnet standından atıyorum emin olun evdeki bilgisayarlarınızın hızından hiçbir farkı yok biraz önce hatta sayfa görüntülenemiyor hatası aldık :D yani tt bildiğiniz tt yine aynı şekilde devam ediyor akşama ayrıbtılarla görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEGA -- 3 Ekim 2007; 0:10:57 >

• zaten nette dolaşırken 1mbit yada 30 mbit arasında hiç bir fark yoktur
  • tt yetkililerinede okuturmusun bu yazdıklarını önce ellerindeki hizmeti doğru vermeyi öğrensinlerde ondan sonra vdsl ye falan geçsinler derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazkartal -- 2 Ekim 2007; 13:36:59 >
  • bütün ttnet yetkililerine okut bu yazıyı

onlar anlamıştır

• ordan birini bu foruma yollasana söyleyeceklerim var
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoscoHardBottle

ordan birini bu foruma yollasana söyleyeceklerim var

• selmlarımızı ilet ttnetçilere anlarlar onlar
  • Orada gördün ttnet sorumlularına söyle 30 mb baglantı istemiyoruz ,yeterki adam gibi hizmet verip yurddışına olan bağlantımızı hızlandırsınlar, adam etsinler ,daha geniş yurtdışı erişim ağı istiyoruz,bize mahalemizde dolaşmak için 320 km basan araba lazım değil,bize dünyada dolaşmak için 320 km basan araba lazım .
  • hızı download yaparak kontrol etsen daha mantıklı olurdu
  • Cebit fuarına giriş ücretli mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanka26

Cebit fuarına giriş ücretli mi?

kişi başı 20 YTL diye biliyorum
  • quote:

20 ytl
  • evet ücretli 20 YTL.
  • çüş 20 ytl alsınlar başlarına çalsınlar benım bıldıgım fuarlar ürün tanıtımı için açılır zaten fuar şirketi stantlardan vuruyor voleyi vatandaşa hayvanat bahçesinemi alıyorlar çüş yani
  • arkadaşlar donanım haberi temsilen ttnet yetkililerine şikayetlerimizi bildiriyoruz merak etmeyin fuarı gezip sizler için görüntüler topladık akşam bu görüntüleri sitemize ekliyeceğiz. hız konusunda pek bir fark olmadığını söylemiştim core 2 sistem kullanan arkadaşlar herhangi bir sayfada emin olun sizin bilgisayarınızdan sadece birkaç saniye daha hızlı o kadar. şimdi hızı download yaparak denicem daha sonra buradan yine bilgilerini veririm şimdilik görüşmek üzere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

20 ytl

Gitmeyi düşünüyordum ama 2x20ytl + yol parası bizi bozar

Artık arkadaşların izlenimleri ile idare edecez.
    SS yok mu ?
  • Film indir film.
  • arkadaşlar asus sitesine girdim biraz önce 7600 ekran kartının driverını indirmek için ilgili bölüme ulaşana kadar normal sürelerde bekledik download etmeye başladık ve birde baktık 50 mb driver ı 50kb/sn ile çekiyor güldük ve download ı sonlandırdık devam edicez bekleyinnn....
  • gelmeyi düşünen arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum bilgisayar sşstemleri ve parçaları konusunda hiçbirşey yok emin olabilirsiniz hatta acaba bizmi gezmedik diye ama yok malesef cebit berbat görüntüleri akşam eklicem merak etmeyin boşa gelip zamanınızı öldürmeyin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

arkadaşlar asus sitesine girdim biraz önce 7600 ekran kartının driverını indirmek için ilgili bölüme ulaşana kadar normal sürelerde bekledik download etmeye başladık ve birde baktık 50 mb driver ı 50kb/sn ile çekiyor güldük ve download ı sonlandırdık devam edicez bekleyinnn....

telekomun VDSL2 si bukadar olur 50kb la çekiyo keşke ss alsaydın ya..
    ne komedi bu telekom

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.