Şimdi Ara

CEBİT'TEN İZLENİMLER (VİDEO EKLENDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DARKRUSE

bu ne ya ben gitmem abi bu nasıl oluyoda dunyanın en büyük mü iyimi 10 fuarı arasında olur ya resmen rezillik babamda diyor gitmek lazım aslında bi ne gidipde napıcan sanki paraya yazık

aslında pek bişe yok ya bide gecen sene 22yaş sınırlaması wardı sadece 3-4holl e girebiliyodun bussnes olayı fln
    15lira verip içeri girmişim bi kaç holl içinmi dedim kaçak girdim bende çaktırmadan dier holl lere
  • arkadaşlar üstüne basa basa söylüyorum BİLGİSAYAR VE DONANIM görmek amacı ile falan SAKIN GİTMEYİNNNNN... çektiğiniz yorgunluğa deymez emin olun 1 ytl etmez bu fuar biz ücretsiz girdik ama yinede giden zamanıma acıdım doğrusu.
  • güya teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-Murat-_ -- 2 Ekim 2007; 19:20:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

şimdi çektiğim videoları izlicem arkadaşlar sonra youtube a eklicem link vericem asıl komedi orda yanımda bulunan arkadaş ile ttnet standını esir aldık
    önce bilgisayarlarda hem sayfalara giriş hızlarını ölçtük hemde download hızlarına baktık , bilindik sitelerden indirme denemeleri yaptık bizim bu kadar aktif incelediğimizi gören stand hosteslerini ve yetkilileri hiç umursamadan devam ettik ben donanım habere girerek mesajlar attım o ara arkadaşların yetkilileri buraya gönder çağır okusunlar yorumlarına koptuk bikaç hostes kızda okudu bunları daha sonra meşhur vdsl hizmeti hakkında bilgi almak için yetkili ile görüşmek istedim. stand a yanlarına gittik bir bayan ve yetkili arkadaş oturuyordu bu hizmetin ne zaman uygulamaya geçeceğini tarife sisteminin nasıl olacağını ücretlerini sordum yanlız ekledim şimdi bu 30 mbit olacak olan tarifedede kota denen saçma sapan uygulamanızı devam ettirecekmisiniz adam dumur oldu kafasını masaya koydu durdu kaldırdı ne diceğini bilemedi güldü ben devam ettim siz şimdi 30 mbit 4 gb kotalı tarife yaparsınız bunların hiçbiri ile ilgili bilgim yok dedi adama hiç şaşırmadığımı ifade ederek baktım peki henüz normal adsl hizmetinde tam hizmet veremeyen firmanızın adsl2 gibi bir hizmetide atlayarak çok daha maliyetli olan vdsl hizmetini verebileceğini düşünüyormusunuz dedim adam yine dumur bence önce yurtdışıçıkışlarına bir çözüm bulunsun dedim. baktım adam ve kadın ne cevap verebiliyor nede tepki en iyisi gidiyim dedim neyse bilgi veremediniz ama önemli değil dedim ve hepinizin hoşuna gidecektir umarım şu sözü söyledim '' sevgili ttnet patronlarına ve yöneticilerine kısacası ttnete sevgilerimizi iletin '' adam bunu hangi niyetle söylediğim anladı. Dikkatimizi çeken bir olay vardı arkadaşlar bizim kullandığımız pc nin yanındaki pcde masaüstünün tam ortasında bir not defteri duruyordu
    merak edip tıkladık gelen bir kullanıcı yazmıştı yazı aynen büyük şekilde şöyleydi 'GELDİK GÖRDÜK VDSL REZALETİNİ TT'NİN ADI BATSIN HEP AYNI TAS AYNI HAMAM '

iyi demişsin

• yazık yaw
  • İntel mintel standları yokmu yaw ? geçen sene ne güzel turnuvalar vs olmuştu ? bu sene yok herhalde galiba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapidsensei

quote:

Orjinalden alıntı: DARKRUSE

bu ne ya ben gitmem abi bu nasıl oluyoda dunyanın en büyük mü iyimi 10 fuarı arasında olur ya resmen rezillik babamda diyor gitmek lazım aslında bi ne gidipde napıcan sanki paraya yazık

aslında pek bişe yok ya bide gecen sene 22yaş sınırlaması wardı sadece 3-4holl e girebiliyodun bussnes olayı fln
    15lira verip içeri girmişim bi kaç holl içinmi dedim kaçak girdim bende çaktırmadan dier holl lere

Ben 2 sene önce gitmiştim bussnes filan her yere girmiştim 18 yaşından küçüğüm

• iş adamları hall leri yine var arkadaşlar 3 hall ve giriş yasak. intel bir ara sapphire in küçük standında vardı ( 3-4 intel tshirtlü kız olaraktan ) sonra gittiler sanırım yani cidden hiçbir firma yoktu arkadaşlar.
  • bizde yarın gitmeyi düşünüyorduk ama hem fiyatlar kazık 20 ytl saçma bir fiyat hem de bir şey yok diyorsun. aslında sadece turksat ve turk telekom'un direk yüzüne söylemek istiyordum senin söylediklerini ama helal olsun sen bizim içimizdekileri dökmüşsün :)
  • Hadi dh olarak anlaşalım aynı gün ve saatte ttnet standının önünde yumurtalı protesto yapalım hep beraber atalım kafalarına acayip ses getirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ColdShadow

bizde yarın gitmeyi düşünüyorduk ama hem fiyatlar kazık 20 ytl saçma bir fiyat hem de bir şey yok diyorsun. aslında sadece turksat ve turk telekom'un direk yüzüne söylemek istiyordum senin söylediklerini ama helal olsun sen bizim içimizdekileri dökmüşsün :)

saol dostum daha neler demek istiyordum ama adam bile yaptıklarının farkında cevap veremedi bile işte gördüğün gibi tam bi rezalet yani hala gidicem diyenleri enteresan buluyorum açıkçası kendi görüşümdür bunada zıplamazlar inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

quote:

Orjinalden alıntı: ColdShadow

bizde yarın gitmeyi düşünüyorduk ama hem fiyatlar kazık 20 ytl saçma bir fiyat hem de bir şey yok diyorsun. aslında sadece turksat ve turk telekom'un direk yüzüne söylemek istiyordum senin söylediklerini ama helal olsun sen bizim içimizdekileri dökmüşsün :)

saol dostum daha neler demek istiyordum ama adam bile yaptıklarının farkında cevap veremedi bile işte gördüğün gibi tam bi rezalet yani hala gidicem diyenleri enteresan buluyorum açıkçası kendi görüşümdür bunada zıplamazlar inşallah

yok benim ttnete diyecek bir iki çift lafım daha var ttnet için gidiyorum zaten oraya

• videolari bekliyoruz
  • walla gecen sene gittik gördük bide balıkesirden kalkıp gittiydik
    teknoloji sanki mobil hayattan ibaret ya
    inanın gecen senede bomboştu bu senede öyledir muhtemelen
    gecen sene 1 kaç arkadas 20 lira vermiştik ama onuda içerden beleş dergi felan aldık , en azından bilet fiyatını cıkarttık diye kendimizi teselli edip , eve donduk

mobil yaşam ilginizi cekiyorsa buyrun gidin, ama pc donanım-yazılım namına hiçbişe yok

• quote:

Orjinalden alıntı: QeLeBeQ

Hadi dh olarak anlaşalım aynı gün ve saatte ttnet standının önünde yumurtalı protesto yapalım hep beraber atalım kafalarına acayip ses getirir

ben gelirim başka gelen varmı davetiye de bulmak lasım ama bide ttnetin standındaki pclerde cd yazıcı varmıydı giden arkadaşa soruyorum meşhur vdsl bağlantısı ile bişiler indirip cd ye yazardık
  • nega arkadaşım internette sayfalar arasında gezerek pek bi farklılık göremezsin. gidip driverı normal bir ie downloadırıyla indirirsen tabi öyle iner.

önce bir internet download manager (idm) yükle pc ye. sonra yurtdışı bi serverdan dosya indir (rapid gibi) ondan sonra buraya hızını ekle. idm le download yapmadan kötü demen çok yanlış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superkene

nega arkadaşım internette sayfalar arasında gezerek pek bi farklılık göremezsin. gidip driverı normal bir ie downloadırıyla indirirsen tabi öyle iner.

önce bir internet download manager (idm) yükle pc ye. sonra yurtdışı bi serverdan dosya indir (rapid gibi) ondan sonra buraya hızını ekle. idm le download yapmadan kötü demen çok yanlış

katılıyorum. rapid gibi bir yerden dosya indirip öyle sonuç yazsaydın daha iyi olurdu

yada speedtest yapsaydın

• quote:

nega arkadaşım internette sayfalar arasında gezerek pek bi farklılık göremezsin. gidip driverı normal bir ie downloadırıyla indirirsen tabi öyle iner.

herkes idm kurmak zorunda mı ben windowsun standart download programıyla indirmek istiyorum aynı paraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ¥

quote:

herkes idm kurmak zorunda mı ben windowsun standart download programıyla indirmek istiyorum aynı paraya

evet MALESEF hızlı indirmek istiyosan kurmak zorundasın. yoksa yavaş indirmeye mahkumsun. standart ie ile yurtdışı serverdan dosya indirirken fazla bişi beklemiceksin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.