Şimdi Ara

CEBİT'TEN İZLENİMLER (VİDEO EKLENDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım biz bütün denemeleri yaptık orda merak etme gerek ekipman yetersizliği gerekse başımızdaki yetkililer yüzünden heranımızı kayıtaltına alamadık kusura bakmayın ancak elimizdeki imkanlarla ne yapabildiysek olanı biteni yansıtıyoruz ben tt rakibi bir firmada çalışmıyorum yada tt de !!! tamamen tarafsız bi kullanıcıyım ne gördüysem onu söylüyorum oradaki herkes aynı şeyleri söylüyor herkes hem fikirdi bundan emin olabilirsin verdikleri bilgisayarların masaüstlerini okusan yeter zaten geldik gördük aynı tas aynı hamam vdslde rezalet çıktı diyor millet bilip bilmeden konuşmayalım ayrıca biz bu forumda faaliyet gösteren insanlar olarak hızlı download programlarını ve kullanımlarını biliyoruzda acaba çevremizde kaç kişi bunları biliyor hiç düşündünmü direk suçlamadan önce şu günlerde pc ile ilgilenen kesim harici ie dışında firefox un operanın ne işe yaradığını bilen yok dikkatini çekerim ben istanbulda hala masaüstünden öğe kayboldu diye servisi arayan insanlar görebiliyorum toplum geneli ne yapıyorsa biz onuda uyguladık diğer alternatifleride uygulamaya çalıştık içiniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEGA -- 2 Ekim 2007; 23:58:39 >

• İlk videomuzu yayınlıyoruz arkadaşlar yanlışlıkla 50 kb yerine 50 mb indirme hızı demişim kusurabakmayın bu arada indirmede 8 bölüme ayrılmış şekilde gerçekleştiriliyor dikkat edin

• ttnettin sınıfta kaldı
  • abi baştan idm le denedik desene ya
  • arkadaşlar speedtest yaptık download 36 mb upload 3mb çıktı ancak bu hızlar sadece speedtest sitesinde geçerli donanım habere girdik bundan sonra ilk mesajımı attım ve göndermek için epey bi bekledik. sonra bir ara nvidia ve microsoft sitelerinden download denedik nvidia 70 kb microsoft 45 kb ile download ediyordu bunların herbirini malesef çekemedik yetkililer cins cins bakmaya başladılar köşedeki güvenliğin yanımıza geleceğini anlayınca kameramızı kapattık testlerimize görüntüsüz devam ettik. örneğin kota sorgulama sayfasını açmadığını direk söyleyeyim zor girdik. rapidden dosya indirmek istedik 27 kb hız verdi youtube'da video açtık normal sürelerde yükledi yurtiçi sitelerde biraz iyiydi ama şunu söyliyim ben kendi makinem ile aynı performansı yakalıyorum

• eveet hocam dediğin gibi bizde tebrik ediyoruz ttnet i
  • hehe nega bütün herşeyi açıklamışsın bana söylicek söz kalmamış. o kızların fotoları yok muydu yaa onlarıda koysana :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: QeLeBeQ

Hadi dh olarak anlaşalım aynı gün ve saatte ttnet standının önünde yumurtalı protesto yapalım hep beraber atalım kafalarına acayip ses getirir

Ben diyorum protesto edelim diye.
  • Valla dışarı da 1000 kişi ile yapacağınız protestodan çok daha etkili olur Cebit'de 10 kişi ile yapacağınız protesto....

Tabi güvenlik size kaç sn. imkan verir bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leonidasss

hehe nega bütün herşeyi açıklamışsın bana söylicek söz kalmamış. o kızların fotoları yok muydu yaa onlarıda koysana :D

abi napiyim açıklıyim ufak dedim baktım millet eleştriyor bide ne var ne yok döktüm sen nerde kaldın yaa bekledik okadar bu arada o kız fotoları iyi çıkmamış ondan koymadım izdiham olmasın diye

• quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

quote:

Orjinalden alıntı: Leonidasss

hehe nega bütün herşeyi açıklamışsın bana söylicek söz kalmamış. o kızların fotoları yok muydu yaa onlarıda koysana :D

abi napiyim açıklıyim ufak dedim baktım millet eleştriyor bide ne var ne yok döktüm sen nerde kaldın yaa bekledik okadar bu arada o kız fotoları iyi çıkmamış ondan koymadım izdiham olmasın diye

hacı ben tercih işiyle uğraştım ya inan şimdi bitti işim :D ama şaka maka teknolojiden çok araba ve hatun fuarı gibiydi yaa neyse kardeş benim başım çatlıo hadi kendine iyi bak yatıom ben

• 30mbit görünümlü 512 kbit hızlar inanılmaz hemde sekiz parça indirmesine rağmen benim patlak 1 mbit bile bundan daha hızlı downloadda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 3 Ekim 2007; 2:26:37 >
  • artık milletle dalga geçmeye başladılar

enayiyiz ya biz

nasıl olsa 1mbit diye yutturduk bunuda yuttururuz diyolar herhalde
  • Hazır yakalamışken sorayım bende haftasonu Bursadan kalkıp fuara geleyim diyorum acaba şöyle piyasanın altına cep telefonu ve laptop bulabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

Hazır yakalamışken sorayım bende haftasonu Bursadan kalkıp fuara geleyim diyorum acaba şöyle piyasanın altına cep telefonu ve laptop bulabilir miyim?

bunları yeniden yazmaya üşenmicem arkadaşlar dostum cep telefonu olarak bi nokianın standı var oda çok iyi değil onun dışında cep teli stand ı yok yani samsung simens ve diğer markaları arama loptop zaten hiç yoktu anca teknosanın içinde bikaç tane gördük.
  • Ya arkadaşlar denemiş işte resmen zıçmış batırmışlar normal download aracıylada çekse en azından 2 mb/s olması lazım daha bunlar adam olacakta görücez peh
  • olmayacak bu telekom olmayacak
  • TTNet'e

ne alkışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |cypo| -- 3 Ekim 2007; 22:19:50 >

• arkadaşlar ilk sayfalarda hala cebit'teyim tt'den 30 mbit deniyorum gelin deneyin diyen arkadaşlar var gülmeden duramıyorum ee bu işlem 10 dk sonra neresini bulupta gezicen cebit'in

• quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

İlk videomuzu yayınlıyoruz arkadaşlar yanlışlıkla 50 kb yerine 50 mb indirme hızı demişim kusurabakmayın bu arada indirmede 8 bölüme ayrılmış şekilde gerçekleştiriliyor dikkat edin

ttnetin korumak için demiyorum ama en soldaki bilgisayarda vdsl olmadığını normal adsl baglantısı olduğunu söylemişlerdi

ya da her yavaş dl ul yapana bu yalanı sölüyolar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.