Şimdi Ara

HLTV Nedir ? Nasıl Kullanılır ? [ Resimli Anlatım ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
43.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HLTV oyun sırasında oyunu tüm oyuncuların gözünden kaydeden, daha sonra size bu kaydı izleme fırsatı sunan bir programdır. Kısacası bir CS botu.

Kullanımı

C:\SIERRA\Half-Life içine giriyoruz ..

Klasörde iki tane hltv adlı dosya var .. Bunlardan bir tanesi ayar dosyası, diğeri ise HLTV ekranı ..

İlk önce hltv adlı ayar dosyasını Wordpad ya da Not Defteri ile açıyoruz ..

Bu ayar dosyasında işimize yarayacak iki kısım var

1. name “HLTV Proxy” ( HLTV’mizin ismini değiştirebiliriz )
    2. serverpassword “147″ ( Eğer server’da şifre varsa şifreyi buraya yazıyoruz )

Ayarları yaptıktan sonra dosyayı kaydedip, kapatıyoruz ..

Daha sonra diğer hltv adlı dosyaya tıklıyoruz ..

Gelen ekrana bağlanacağımız server adresini yazıp enter’a basıyoruz ..

Sunucuya bağlandıktan sonra kayda başlamak için “record demoismi” komutunu yazıyoruz .. Örnekte demoismi demom olarak yazılmıştır ..

Daha sonra kaydı durdurmak için “stoprecord” yazıyoruz ..

Kaydettiğimiz demoyu C:\SIERRA\Half-Life dizininde bulabilirsiniz ..

SayqıLarımLa... || Alıntıdır.. | Sorularınızı Bu Topic Altında Sorabilirsiniz, Elimden Geldiğince YardımCı oLurum..

• Güzel yapmışsın emeğine,eline sağlık.
    http://forum.donanimhaber.com/m_17169417/tm.htm
    bu topictende Counter-Strike Dev Program arşivine ulaşabilirsiniz.

dostum arşiv topicimde hltv nedir? nasıl kullanılır diye yazacam ama senin topicin linkini vercem. isteyenler direk
    senin topicinden yapsın
  • 0k.. saoL ama Birazı Alıntı
  • guzel ama maclarda genelikle karsı team i ezici guc oldugum ici hltv islerini baskaları yapıyor
  • kaydettim ama nasıl izlicem ?
  • Örnek Demo İsmi : Demom . Ama Bu Sierra/Half-Life'in İçine Demom-1 oLacak geLecek Ve Sen Onu Half-Life'dan alıp CsTrike'a AtacakSın ... Oyuna Gireceksin, Console'a gireceksin, "Playdemo demom-1" oLarak Yazacaksın... Videon Başlayacak... [ Not : Tırnak İşareti Yok ] Yardım Edebildiysem Ne MutLu Bana
  • güzel çalışmaların var saolasın
  • mesela ben clan maçına girdim hltv açmışlar ve maç bitti kendi demomu nasıL izliyebilirim ?_
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimfb

mesela ben clan maçına girdim hltv açmışlar ve maç bitti kendi demomu nasıL izliyebilirim ?_

aynen bende bunu sorucaktım.Kaydetip durdurduktan sonra wmp de izliyemiyoruz peki nsl izlicez ? tam bi açıklama yaparsan güzel olur resimli olursa makbule geçer
  • Sağolasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimfb

mesela ben clan maçına girdim hltv açmışlar ve maç bitti kendi demomu nasıL izliyebilirim ?_

aynen bende bunu sorucaktım.Kaydetip durdurduktan sonra wmp de izliyemiyoruz peki nsl izlicez ? tam bi açıklama yaparsan güzel olur resimli olursa makbule geçer

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Örnek Demo İsmi : Demom . Ama Bu Sierra/Half-Life'in İçine Demom-1 oLacak geLecek Ve Sen Onu Half-Life'dan alıp CsTrike'a AtacakSın ... Oyuna Gireceksin, Console'a gireceksin, "Playdemo demom-1" oLarak Yazacaksın... Videon Başlayacak... [ Not : Tırnak İşareti Yok ] Yardım Edebildiysem Ne MutLu Bana

->> Burada Anlatmistim ama.. Sizler icin Yine AnLatayım..<<-

OnceLikle Cektiginiz demoLarın Formatı .dem oLdugu icin asla Wmp vb. den izLeyemezsiniz..

-->> Orn : HLTV iLe Demo Cektiniz.. Demomuzun adi : "Demo" Olsun [ Tırnak i$aReti Yok ]..<<--

-->>Bu Demo *:/Sierra/Half-Life ' a Gelecek.. Bu kLasörü açıyoruz..<<--

-->>Demomuzun Adı "Demo"ydu. Burada "Demo-1" oLarak Gorecegiz..<<--

-->> Bu Dosyayı aLıp, Half-Life kLasörünün içindeki "cstrike" Klasörüne Atıyoruz.. <<--

-->> Sonra Counter-Strike'a Giriyoruz..Console ' a Giriyoruz..<<--

-->> Console'a "playdemo demo-1" Yaziyoruz.. Oyunda izLeyicimişsiniz qibi Herkesi Kendi Gözünden Veya

Dışından izLeyebiLeceksiniz.. <<--

Not : 1-) Demonuzun Adinin "Demo" oLmasi gerekmez..Demonuzun Adini Ne Koyarsaniz; Console'a Onu

yazmanız Gerekir...

2-) * : Sierra Nereye KuruLuysa.. Örn : YereL disk (C) veya (D)

3-) HLTV'yi Oyuna Kim Soktuysa Demo Onun Bilgisayarına Gidecektir..İsterseniz Ondan Temin

Edin..

ResimLi Anlatım :

SayqıLarımLa | SoRuLarınızı Bu Topic Altında Toplayın..^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLrappeR -- 25 Aralık 2007; 20:21:02 >

• Güzel paylaşım eyvallah.
  • googlede araştırma yaparken bu topice rastladım o resimler ne anlama geliyor cs ile alakası nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Kutikul@:.

googlede araştırma yaparken bu topice rastladım o resimler ne anlama geliyor cs ile alakası nedir

Resimlerin linkleri kırılmış ondan ilk görünce bende şaşırdım
  • Peki sana bir soru.

Diyelim ki sen burada anlattığın şekilde hltv soktun servera ve ben o hltv ye girip izlemek istiyorum bu nasıl olacak ?
  • yeni konu açmak istemedim varmış bi konu burdan sorayım.
    şöyle bi hata veriyo 'connect ip ' yazdıktan sonra > connection rejected: proxy slots are full
  • Server hltv slotlarını kapatmış demektir servera hltv girmesini istemiyor demekki sahibi
  • Girilecek olan serverin sv_proxies değeri en az 1 olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: letgo

Peki sana bir soru.

Diyelim ki sen burada anlattığın şekilde hltv soktun servera ve ben o hltv ye girip izlemek istiyorum bu nasıl olacak ?

HLTV serverları oluyor, fazla bulamazsınız. Önemli maçlarda olur.Oyuna sokulan HLTV ye bağlanırsınız .
    Örn ; hltv.asdasd.com gibi bir server olur.

Diğer türlü oyuna HLTV'yi sokan kişi demoyu size atar, sizde cstrike dizinine atarak izlersiniz

@CooLrAppeR

Güzel konu teşekkürler, eski biraz hortlamış ama
  • süper paylaşım elinize emeğinize sağlık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.