Şimdi Ara

Amazon Gaming Store açıldı: Gaming ürünlerde lansmana özel indirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
12.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amazon.com.tr, oyuncu (gaming) ürünlerinin listelendiği ve oyuncu ürünlerinde indirimlerin bir araya getirildiği Amazon Gaming Store sayfasını kullanıma sundu. Bugün lansmanı yapılan Gaming Store’da açılışa özel indirim bulunuyor.

Amazon Gaming Store'a ulaşmak için tıklayın

Amazon Gaming Store sayesinde müşteriler tek sayfa altında Amazon’un seçtiği ürünlere, oyun bilgisayarlarına, oyun konsollarına, aksesuarlara, donanımlara ve mouse, fare, klavye, kulaklık gibi gaming ekipmanlara kolayca ulaşılabiliyor. Bu sayfada HP, Lenovo, MSI, Asus, Samsung, LG, Logitech, AOC, Philips, Corsair, Aerocool, SteelSeries ve Z-Drive gibi pek çok markanın oyuncu ürünlerini bulabilmek mümkün.

Ayrıca Bkz.PlayStation 5 ve PlayStation 4'ün ne kadar sattığı açıklandı

Açılışa özel indirimler

Amazon Gaming Store sayfasını ziyaret ederek açılışa özel tüm indirimleri görüntüleyebilirsiniz.

Amazon Gaming Store indirimleri

• Bunu koskoca amazon dert etmiyor siz neden dert ediniyorsunuz?Dünyanın heryerinde suistimal edilen bir durum sadece bizim ülkede değil.Yıllardır bu adamlar kazanıyorlar ki kaldırmıyorlar.Amazonu çok seviyorsanız iadeyi değil de yıllardır sömürdüğü çalışanlarının hakkını versin diye temennide bulunun daha hayırlıdır.
    Amazon adamdır malum diğer sitelerde iade için süründürüyorlar resmen hala tükeyici hakem heyetinde iade sonuçlanmayı bekleyen dosyam var adamlar rezillik içşn elşnden geleni yapıyorlar ama yedirmem hakkımı paşa paşa iade edecekler paramı ama amazonda öyle bişe yok sıkıntımı var gönder abi 2 gün içinde iade sorgu sual yok verdijleri tek cevap tabi efendim ADAMSIN AMAZON
  • Aga amazondan tek isteğim var. İadeyi 14 güne indirsinler. Her üründe koşulsuz şartsız iade olayını kaldırsınlar. Başka da bişey istemiyorum çok güzel firma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Türk’ün Türk’ten başka düşmanı yoktur.
  • Ucuza idareten fps mouse tavsiyesi olan var mı?

• Stok yok bazı ürünlerde ama
    Bunu koskoca amazon dert etmiyor siz neden dert ediniyorsunuz?Dünyanın heryerinde suistimal edilen bir durum sadece bizim ülkede değil.Yıllardır bu adamlar kazanıyorlar ki kaldırmıyorlar.Amazonu çok seviyorsanız iadeyi değil de yıllardır sömürdüğü çalışanlarının hakkını versin diye temennide bulunun daha hayırlıdır.

• Konuya bak 500 kişi online.

Kalıbımı basarım 450 kişi ihtiyaç değil ucuza al-sat yapacağı şeyler arıyor...

• Çokta aman aman bişey yokmuş

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt
    900 kişi online şuan :)

Amazon adamdır malum diğer sitelerde iade için süründürüyorlar resmen hala tükeyici hakem heyetinde iade sonuçlanmayı bekleyen dosyam var adamlar rezillik içşn elşnden geleni yapıyorlar ama yedirmem hakkımı paşa paşa iade edecekler paramı ama amazonda öyle bişe yok sıkıntımı var gönder abi 2 gün içinde iade sorgu sual yok verdijleri tek cevap tabi efendim ADAMSIN AMAZON

• En sonunda Amazon da Türk yöneticilerin elinde bozuldu. Stokta olmayan ürün satmaya başladılar. Çanak, çömlek bakın alın ancak pahalı ürünlerde stok cidden sorun oluyor. Satıcı Amazon diye güvenip aldığım birkaç üründe stok olmadığı için beklettiğinden (kendileri iptal de etmiyor stok yok diye, çünkü kendileri iptal ettiğinde tekrar stoğa girince indirimli fiyattan ürünü size satmak zorunda Amazon kuralları gereği) iptal edip başka yerden çözdüm. Ancak çorba falan alırsanız gerçekten ertesi gün teslim ediyorlar. Veya Amazon Germany üzerinden satılan ürünlere bakın, onlar da sorunsuz teslim ediliyor. Amazon Türkiye üzerinden ederi yüksek ürünlerde dikkatli olun. Stok sorunu yaşayabilir ve lanet olsun diyerek iptal edebilirsiniz. Tek avantajı kaldı, iadelerde henüz diğer firmalar gibi süründürmüyor. Hakkını vermek lazım. O durum da yakında bozulur, burası adamı bozar :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zulu123 -- 30 Nisan 2021; 12:30:49 >

Bahsetmiş olduğunuz hizmeti sunan alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz. Sizi bu konuda tutan olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga sanki türk firamaları çok acıyor ne yapalım ülkemizin sorunu.
    daha çok üreten ülke olsak paşa paşa dinlerlerdi.

• Dostum kılları üstünde bir epilasyon aleti aldım. Daha iki gün önce saçları üstünde traş makinesi gördüm. Keyfimden demiyorum bunları.

• Ucuz bir ürün yok hatta kazık

• Pek bir indirim göremedim

her üründe koşulsuz şartsız iade olayı Amazon' u Amazon yapan olay zaten güzel kardeşim. TR firmalarından alıp iade edemediğimiz, ayıplı, arızalı, hatta bazen kullanılmış, elimizde patlayan ürünlerden kurtulduk sayesinde. Sen şimdi bu güzel özelliği kafana göre kaldırsınlar diyorsun.

İade olayında mağduriyet yaratıldığı doğru ama en başta zaten adam sana bunu üyelik koşullarında deklere ediyor. Başka birşey deyip bu böyle olsa anlarım serzenişini.

Türkiye' de ücret iadelerindeki gecikmede Amazon' dan daha suçlu bir kuruluş var. O da bankalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 30 Nisan 2021; 13:41:34 >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt

Bu biraz da sey gibi, yine bu forumda orgutlendigimiz AKK'ye hayir konusu gibi aslinda. Buyuk resme bakmayip, yav sizin yuzunuzden su su su ozelliklerden de olduk diyor bazilari. Oysa daha genis bir perspektiften bakabilseler bu gibi seylerin gerekli oldugunu ve standartlasmasi gerektigini gorebilecekler. Tamam onlari da anliyorum ama bu degismesi gereken bir sey ve firmanin degil, aptal insanlarin sucu yasanan seyler.

• Lenovo h300 kulaklık nasıl acaba oyun dışında film izlerken de keyif verir mi

• Müthiş indirimler var gerçekten.İki bin sekiz yüze bulunabilen 5600x işlemciyi üç bin dört yüze alabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.