Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League'in Türkiye'de nasıl yayınlanacağı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zack Snyder's Justice League'in Türkiye'de nasıl yayınlanacağı belli oldu

2017 yılında Zack Snyder yönetmenliğinde çekilen Justice League bildiğiniz gibi yönetmenin yaşadığı talihsiz olay sebebiyle Joss Whedon'a devredilmişti. Ancak ortaya çıkan film pek de sevilen bir film olmadı. Zack Snyder da yıllar sonra filmin kendi versiyonunu yayınlamak istedi.

Ayrıca Bkz.LeBron James'li Space Jam 2'den ilk görseller paylaşıldı

Geçtiğimiz yıl duyurulan Zack Snyder's Justice League'in HBO Max'te yayınlanacağı açıklandı. HBO Max ise ne yazık ki yalnızca şu an için Amerika'da bulunuyor. Diğer ülkelerde nasıl yayınlanacağı ise geçtiğimiz gün belli oldu.

Zack Snyder's Justice League'in resmi internet sitesi üzerinden her ülke için ayrı ayrı yayıncı kuruluş açıklandı. Zack Snyder's Justice League, tüm dünya ile aynı anda, yani 18 Mart'ta yayınlanacak. Türkiye'de yayınlanacağı platform ise Türk Telekom Tivibu ve Turkcell TV+. Film büyük ihtimalle ekstra bir ücret ile satılacaktır.

Zack Snyder's Justice League, 4 saatlik bir film şeklinde yayınlanacak. Filmde daha önce görülmeyen yaklaşık 2.5 saatlik sahne bulunacak. Son olarak, film için paylaşılan iki ayrı klibi aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:https://zacksnydersjusticeleague.dcuniverseinfinite.com/

• Türkiye'de herhangi bir iş yapmak bile güç gerçekten. Bizim Türk insanını anlamak zor. Adam görmek istemediği, haberini duymak istemediği filmin haberine giriyor mesaj yazıyor. ''KaçINcI sNyDEr cUt HaBErİ bU aBi YhAa'' diye zırlıyor. Madem ilgini çekmiyor ya da bu haberlerden bıktın ne diye girip o çok değerli vaktini bu konuya girerek harcıyorsun?

Bu haberi yapan kişi milyon tane haber yapıyor yabancı film bölümünde, mesela hızlı ve öfkeli 9 filminin haberini yapmış. Girip de oraya ''9 fiLm oLdU aBi YhAa yeTeR aRTıK'' yazmıyorum 5 iq gibi. Seveni var izleyen izler, izlemeyen de ilgilenmez ve yazmaz olur biter.

Ne tuhaf bir milletiz abi anlamıyorum ki ya, başkalarının takip etmekten zevk aldığı şeylere burnunu sokmaktan kendileri zevk alacak bir şey bulamıyor.

Bu tarz haberlerin tek bir konuda toplanma şansı yok mu acaba ? Neden sürekli her haber için farklı konu açılıyor, çöplük gibi oldu ortalık. Bir konu içerisinde açılsa, yeni bir haber olduğunda başlıkta "güncelleme + tarih" yazılıp belirtilse daha iyi olmaz mı ? Hem konu ile ilgilenenlerin takibi kolaylaşır hem de bi karmaşıklık olmaz konular içerisinde.

Umarım film için yüksek ücret istemezler de bekleyenler rahat bir şekilde izleyebilir.

• Film başına para vermek de ağır geliyor.
  • Artık aynı filmi bir öyle bir böyle yaparak tekrar tekrar satmaya başlamasınlarda bir seferlik olur.
  • "Günlük Justice League" haberlerine hoşgelginiz :)

• Bedava 720pde
  • 3 senedir TV+ kullanıyorum. Kendi sundukları 4K kanalları çözebilen set top box ları yok. Daha öncesinde varmış.

• Bu tarz haberlerin tek bir konuda toplanma şansı yok mu acaba ? Neden sürekli her haber için farklı konu açılıyor, çöplük gibi oldu ortalık. Bir konu içerisinde açılsa, yeni bir haber olduğunda başlıkta "güncelleme + tarih" yazılıp belirtilse daha iyi olmaz mı ? Hem konu ile ilgilenenlerin takibi kolaylaşır hem de bi karmaşıklık olmaz konular içerisinde.

Umarım film için yüksek ücret istemezler de bekleyenler rahat bir şekilde izleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 6 Mart 2021; 13:8:42 >
  • cehennem ya da box'ta izlenir

• Exxen :D
  • Yani sansürlü çıkacak. Torrent devam.
  • Torrent 😁
  • Bizede yohmi
  • Bir haber başlığınız da clickbait olmasın ya. Siteye girmekten nefret eder oldum.

• 5 kere "belli oldu" içeren paragrafa maruz kaldım, böylesi abuk subuk sitelerde yok. Amacınız "belli oldu"
  • ya artık şu adamın filmi yayınlansa da bizde kurtulsak. ne egoymuş be

• Türkiye'de herhangi bir iş yapmak bile güç gerçekten. Bizim Türk insanını anlamak zor. Adam görmek istemediği, haberini duymak istemediği filmin haberine giriyor mesaj yazıyor. ''KaçINcI sNyDEr cUt HaBErİ bU aBi YhAa'' diye zırlıyor. Madem ilgini çekmiyor ya da bu haberlerden bıktın ne diye girip o çok değerli vaktini bu konuya girerek harcıyorsun?

Bu haberi yapan kişi milyon tane haber yapıyor yabancı film bölümünde, mesela hızlı ve öfkeli 9 filminin haberini yapmış. Girip de oraya ''9 fiLm oLdU aBi YhAa yeTeR aRTıK'' yazmıyorum 5 iq gibi. Seveni var izleyen izler, izlemeyen de ilgilenmez ve yazmaz olur biter.

Ne tuhaf bir milletiz abi anlamıyorum ki ya, başkalarının takip etmekten zevk aldığı şeylere burnunu sokmaktan kendileri zevk alacak bir şey bulamıyor.

• Öyle fanboylar var ki, yönetmene tapan, normal bir konuda genel bir tavsiye mesajını bile ne sebeptendir bilinmez bunu bile çekemeyen, "aklı sıra" laf sokan beş yaşındaki çocuklar gibi, her yerde taptıkları filmin savunuculuğunu yapan, filmi eleştiren ve kötüleyenleri direkt "beğenmiyorsanız gidin gibi" boş konuşan, sevdikleri kahramanın haberlerini takip etmelerini dahi çekemeyen iğrenç bir fanboyluk...

Anlamıyorum ne geçiyor ellerine kendilerini küçük düşürmekten başka ? Çizgi roman seven biri, hayranı olduğu bir karakteri yönetmen veya stüdyo kötü bir şey yapıyor diye takip etmeyecek mi, ortaya ne çıkacak diye bakmayacak mı, sizi mi ırgalıyor bu konu ?

Herkes bir habere yorum yapabilir, o konuyla ilgili düşüncelerini dile getirebilir, eleştirilerini yazabilir, siz mi karar vereceksiniz "takip etme o zaman konuyu kardesim, hem beğenmiyorsun hem haberlerine bakıyorsun" gibi boş laflar sarf eden.

Şurada ilgili olduğum o kadar konularda gezindim, olumlu olumsuz filmlerle ilgili yorumlar okudum ama böyle saygısızlık ve seviyesizlik inanın görmedim forumda bu konular bazında. Toplam 4-5 defa bu film ve karakterler ile ilgili sevip sevmediğim noktaları film bazında gayet "normal" bir şekilde eleştirdim kendimce. Filmle ilgili normal bir şekilde olumsuz düşüncesi olan hiçbir kişi ve kuruma gram tenezzül etmiyorlar yani bu kadar tapıyorlar, böyle bir fanboyluk gerçekten görmedim. Zack şu çabanızı görse herhalde bir ödül taktim eder size. Cevap vermeye tenezzül bile etmeye değmez ama ilk ve son olsun bu da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 7 Mart 2021; 12:32:7 >

• bi bitmedi zek sineydir castik lig haberleri

• Kıçımıza takacağımız telepatik anten lerle izleyeceğiz kesin..... Başka türlü yayını mümkün değil bu filmin....
  • sansürlü sansürlü izleriz artık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.