Şimdi Ara

Yerli Ertuğrul Gazi oyunu Steam mağazasında yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerli Ertuğrul Gazi oyunu Steam mağazasında yerini aldı

Tarih temalı oyunları ile 13 milyondan fazla oyuncuya hitap eden Umuro Game popüler Ertuğrul Gazi oyununu Steam mağazasında yayınladı. Mobil sürüme göre oyunda önemli iyileştirmeler yer alıyor.

Ertuğrul Gazi neler sunuyor?

Eylül ayında Steam üzerinde yayınlanan Osman Gazi oyunu gibi Ertuğrul Gazi oyunu da bir rol yapma türü. 60 bölüme sahip olan oyun Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşu, Haçlı ve Moğol istilalarını konu ediniyor.

Ayrıca Bkz.UMURO Games'den yeni Osman Gazi oyunu

Mobil sürüme göre insan olmayan karakterler daha gelişmiş yapay zekaya sahip. Oyun mekanikleri ise daha yüksek doğruluk ile hesaplanıyor. Yine gölge ve ışıklandırmalar PC tarafındaki iyileştirmeler arasında.

Mobil ve PC tarafında iyi bir kitle yakalayan Umuro Game yakın dönemde Nintendo Switch ile PlayStation 4 konsolları için de erken Osmanlı dönemi oyunlarını yayınlamayı planlıyor. Her iki oyun da Steam üzerinde 5TL fiyat etiketine sahip.

Osman Gazi

Ertuğrul Gazi

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu
    Ertuğrul Gazi oyunu

• Oynamadım, animasyonlarını, hikayesini görmedim ama en basitinden kaplama kalitesinden bile günümüz standartlarının çok altında olduğunu görebiliyoruz. En azından fiyatı uygun tutulmuş. Geliştirici ekibi tebrik ederim. Her ne kadar düşük kalite de olsa ortada bitmiş bir ürün var. Başarılarının devamını dilerim.
  • Sanki oyun geliştiricilerin ilk ödev projesi gibi.Yerli Ertuğrul Gazi oyunu Steam mağazasında yerini aldı 

• Kültür emperyalizmini biz de kullanmaya başladık sonunda filmlerle,dizilerle,oyunlarla. Hem de batının yaptığı gibi uydurma tarih, sahte kahramanlar oluşturarak değil, gerçekleri anlatarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 1 Ocak 2021; 9:55:28 >
  • Hedef pakistanlılar😂
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    at bi beşlik eline mi yapışır :P

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamadım, animasyonlarını, hikayesini görmedim ama en basitinden kaplama kalitesinden bile günümüz standartlarının çok altında olduğunu görebiliyoruz. En azından fiyatı uygun tutulmuş. Geliştirici ekibi tebrik ederim. Her ne kadar düşük kalite de olsa ortada bitmiş bir ürün var. Başarılarının devamını dilerim.

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt

grafik diyoruz da sony store 8 bit oyun dolu. Ben aldım destek babında, böyle böyle büyüyecek bu işler. büyük büyük firmalar işi batırırken kim bilir ne kadar bütçesi olan yerli firmalara destek olmalı.

• Grand Theft Auto Samandreas :1453 Ertugrul Gazi

• Genelde bu tur urunlerde kaliteli icerikle kalitesiz icerik arasindaki fark zaman ve butce oluyor diye dusunuyorum. Eger bir ekip bir urunu bu sekilde cikarabiliyorsa daha buyuk ve genis capli yapim icin gerekli altyapinin cogunu karsilayabilmeleri cok olasi. Yapanlarin daha buyuk butceli urunlerini de goruruz umarim.

• fotifoti kullanıcısına yanıt
    grafik kalitesini karıştırıyorsunuz, bazen böyle kaplamalı oyunlar yerine 8bit oyun yapmak belkide daha iyi bir seçim olabilir. detaya girecek kadar zamanı ve çalışanı yok belki ama kaplamaya özen gösterilebilirdi.

• Teşekkürler, paylaşımınız sayesinde haberdar oldum. Hem destek hemde merakimdan dolayi almayi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.