Şimdi Ara

Spotify abonelik fiyatlarına zam geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
7.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 320 milyon aktif kullanıcısı ve 144 milyon premium abonesi bulunan müzik akış servisi Spotify, abonelik fiyatlarına zam yapmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz.Uygun fiyatlı Honor 10X Lite tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Spotify CEO'sundan zam sinyali

Spotify abonelerini üzecek haber, şirketin mali kazanç toplantısında konuşan CEO Daniel Ek'den geldi. Spotify'ın çok daha olgun bir servis haline geldiğini ve gelişmiş içeriklerle birlikte abonelere daha fazla değer kattıklarını belirten Ek, tüm bunlara karşılık daha yüksek fiyatlandırmaya gidebileceklerini açıkladı.

Fiyat artışı planlarını detaylandırmayan Daniel Ek, ayrıca şunları da söyledi: "İşimizi büyütmek için fiyatı bir kaldıraç olarak ne zaman kullanabileceğimizi belirlemede sahip olduğumuz en güvenilir sinyalin saat başına değer artışı olduğuna inanıyorum."

Zamlı fiyatlar Avustralya'da test ediliyor

Spotify, zamlı abonelik fiyatlarını Avustralya'da test ediyor ve şirket CEO'suna göre henüz erken olsa da ilk sonuçlar olumlu. Spotify, 1 Ekim'de Avustralya'daki aile planı fiyatlandırmasını yeni aboneler için 17,99 Avustralya dolarından 18,99 Avustralya dolarına çıkarmıştı. 

Kaynak:https://techcrunch.com/2020/10/29/spotify-ceo-says-company-will-further-expand-price-increases/

• Verdikleri hizmetin fiyatını hakettiğini düşünüyorum. Zam almasına da olumsuz bir tepki vermem. Youtube'u bedava zannedenler her gün onlarca dakikalarını reklama ayırarak fazlasıyla ödüyorlar.
    Edit: Daha açık yazmak istedim: Spotify çok hızlı büyümesine ve sektörde lider olmasına rağmen hala zarar yazan bir şirket. Hizmet vermeye devam etmek için zam yapmak zorundalar. Ayrıca Türkiye'ye özel fiyat uygulamaları var. Buna rağmen toplanıp aile üyelikleri yapıyoruz ben dahil. Kapitalizmin nimetlerinden biridir Spotify.

Bilgisayarından dinlediğin müziği olarak tek hareketle ps4de de dinleyebiliyor musun youtube'de. Ya da pc'de dinlediğin müziği neredeyse kesintisiz olarak telefon da dinleyebiliyor musun?

Müziğin ses kalitesinden bile bahsetmiyorum. Ya da çevrim dışı dinleme özelliğinden. Bence sen teknolojiyi kullanmayı bilmiyorsun.

• Yapsın youtubemp3 var fazla gb alıp youtubedan izlemek var SoundCloud var 3 ay bedava kampanyalar falan var kovalarız bişeyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dolar yükseliyor canım burada da yükselir fiyat illa ki

• Bedavaya YouTube dan müzik dinlemek varken böyle saçma uygulamalara para kaptıranlar düşünsün . Böyle uygulamalara para verirseniz yakında kullandığınız tüm uygulamalar ücretli olacak gibi duruyor. Örneğin YouTube premium .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    youtubedan nasıl bedava? :d spotify'da podcastlerde var ve müzik aktarım kalitesi youtubedan çok daha yüksek

• Verdikleri hizmetin fiyatını hakettiğini düşünüyorum. Zam almasına da olumsuz bir tepki vermem. Youtube'u bedava zannedenler her gün onlarca dakikalarını reklama ayırarak fazlasıyla ödüyorlar.
    Edit: Daha açık yazmak istedim: Spotify çok hızlı büyümesine ve sektörde lider olmasına rağmen hala zarar yazan bir şirket. Hizmet vermeye devam etmek için zam yapmak zorundalar. Ayrıca Türkiye'ye özel fiyat uygulamaları var. Buna rağmen toplanıp aile üyelikleri yapıyoruz ben dahil. Kapitalizmin nimetlerinden biridir Spotify.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8834C9771 -- 3 Kasım 2020; 21:6:11 >
  • Alıştık artık.

• yine aylık 9 tl tasarruf edecek tayfa gelmiş, kafede çöp kahveye 20 veriyolar :D

• Müziği çevrimiçi dinlemeye karşıyım. Çünkü hep 320kbps dinliyorum. Kalitesiz müzikle işim olmaz

Bedavaya dinlediğin müzikteki kaliteyle bunu bir tutuyorsan kulaklarında bir sorun var demektir. YouTube’daki bir şarkının resmi kanalından dinlediğim haliyle orjinal kaynaktan çıkarılmış MP3 formatı arasında dahi bariz kalite farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 2 Kasım 2020; 7:26:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral peki aynı fiyata youtube musıc + youtube premium vermelerini napıcaz ki ben öğrenci tarifesini kullanıyorum 9,99 aylık hem reklamsız youtube hem musıc sence hala ucuzmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bedavaya YouTube dan müzik dinlemek varken böyle saçma uygulamalara para kaptıranlar düşünsün . Böyle uygulamalara para verirseniz yakında kullandığınız tüm uygulamalar ücretli olacak gibi duruyor. Örneğin YouTube premium .
    Kulaksız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube venced sağolsun şimdi youtube music te venced geldi beleş🤣

• Öğrenciyim, bittiği gibi zaten salak mıyım ben o fiyatı vereyim, gider YouTube Premium'dan ya da Apple Music'den devam ederim. O fiyata ne satıyorsun aylık taksitle araba alıyorlar o fiyata avrupada insanlar. Güneşe yakın uçuyor baya bunlar da iyice.

Git bi kulaklık al Allah aşkına  

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bedavaya YouTube dan müzik dinlemek varken böyle saçma uygulamalara para kaptıranlar düşünsün . Böyle uygulamalara para verirseniz yakında kullandığınız tüm uygulamalar ücretli olacak gibi duruyor. Örneğin YouTube premium .

Aşağıdaki linkten size en yakın KBB polikliniğine randevu alabilirsiniz.

https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/

• Banka kampanyalarıyla ayakta duruyoruz zaten zam olmasın lütfen.

• Yine bedavacı ergen tayfası gelmiş. Emeğe ve çalışana saygı duymayı öğrenin. İstedikleri ücretler herkesin verebileceği makbul fiyatlar.

Herkes para vermez kaçak kullanırsa hizmet kalitesi gelişmez. Bunu yıllarca korsan oyun oynayan Türk gençliği iyi biliyor. Hala oyun firmaları adam akıllı türkçe alt yazı veya dublaj oyun çıkarmıyor.

• Adamlar 1$ zam yapıyor biz de de 1 tl zam yapsınlar hadi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.