Şimdi Ara

Amazon’un dev Prime Day indirimlerinin tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
4.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amazon her sene Prime Day isminde 48 saatlik büyük bir indirim kampanyası düzenliyor. İndirimden yalnızca Prime üyeleri faydalanabiliyor. Amazon Prime hizmeti daha önce Türkiye’de olmadığı için Prime Day indirimlerinden yararlanamamıştık. Amazon bu sene Temmuz’da yapılması planlanan Prime Day indirimlerini koronavirüs nedeniyle ertelemişti. Bu seneki Amazon Prime Day indirilerinin ne zaman yapılacağı ortaya çıktı. 

The Verge’in kaynaklarına göre bu seneki Prime Day indirimleri 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Türkiye’de de bu tarihlerde Prime Day indirimleri uygulanacak.

Edinilen bilgiye göre Amazon, 27 Eylül’de yapacağı duyuruyla Prime Day indirimlerinin 13-14 Ekim 2020 tarihlerinde uygulanacağını açıklayacak.

Ayrıca Bkz.Amazon Prime Video’nun yeni Türk dizisini yapay zeka yönetecek

Amazon çalışanlarına gönderilen e-postalarda 13 Ekim ile 20 Ekim arasında hiçbir depo çalışanının yeni izin talebi kabul edilmeyecek. Bu e-posta, şirketin Prime Day’e hazırlandığını doğruluyor. Ancak The Verge’e açıklama yapan Amazon sözcüsü, firmanın Prime Day hakkında herhangi bir tarih açıklamadığını, müşterilerin takipte kalmasını söyledi.  

Geçen yıl 15-16 Temmuz tarihlerinde Prime Day indirimi yapıldı. Analistlere göre 100 milyondan fazla ürün satıldı ve 6 milyar dolar gelir elde edildi.

Aylık 7,90 TL abonelik ücretiyle Amazon Prime’ abone olarak Prime Day indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra her gün çeşitli ürünlerde Prime’a özel indirim uygulanıyor. Prime Video ve Prime Gaming servislerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Amazon Prime’ı 30 gün ücretsiz olarak denemek ve detaylı bilgi için:

https://www.amazon.com.tr/prime

Güncelleme: Amazon resmi duyuruyu yaptı. Prime Day indirimleri 13-14 Ekim'de gerçekleşecek.

Kaynak:https://www.theverge.com/2020/9/22/21450957/amazon-prime-day-october-13-internal-email

• türkiye deposu çok sayıf. amerikada aklından bile geçmeyen her ürün var. tr de daha ziyade üçüncü taraf satıcıları pazar olarak kullanıyor ama maalesef onlar da yüksek fiyat çekiyor. oysa aynı mağaza gittigidyor, hepsiburada gibi mağazalarda daha ucuz fiyat veriyor, muhtemelen amazon komisyonu yüksek. velhasıl depo olayını büyütürse tr de bir numara olur
    Aynen öyle,
    Amazon Türkiye, Çoğunluk Türk satıcılar ile dolu, ne zaman ki iade ve iptallerle uğraşıyorsunuz, o zaman Türk satıcılarının hayatı zorlaştıran gerçek yüzü ortaya çıkıyor, arada bir kaç tane dürüst satıcı istisna, ben çoğunluk olarak Amazon' un satıcı olması isterim.

2 ay kadar önce indirim varken satıcının Amazon olduğu Bosch matkap aldım, Bosch' un kendi kutusu zaten sağlam, İlaveten Kocaman Amazon yazılı sağlam koliye koymuşlar, ayrıca ürün koli içinde sallanmasın diye boşluklara kağıtlar yerleştirmişler, bu derece özen göstermişler.
    Satıcısı Amazon olunca, Türkiye şubesi bile olsa her şeye özen gösteriliyor.
    Amazon'un kendi sattığı dışında birşey almıyorum sizde almayın. Kargoları leş gibi puanları düşük ve hileli ürün yolluyorlar. Alman malı resim koyuyor çin malı dandik yolluyorlar. Allah'tan Amazon da iadesi sorun olmuyor. Beğendiğiniz ürünü alışveriş listesine ekleyin ve hergün kontrol edin. Fiyatları çok oynak. İndiğinde yapıştırın. Ben bu şekilde amazondan çok Güzel fiyatlı ürünler aldım.
  • Ölücüler toplanın

• Yerimizi alalım.

Buralardan ceset çıkar.

• türkiye deposu çok sayıf. amerikada aklından bile geçmeyen her ürün var. tr de daha ziyade üçüncü taraf satıcıları pazar olarak kullanıyor ama maalesef onlar da yüksek fiyat çekiyor. oysa aynı mağaza gittigidyor, hepsiburada gibi mağazalarda daha ucuz fiyat veriyor, muhtemelen amazon komisyonu yüksek. velhasıl depo olayını büyütürse tr de bir numara olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendi ürünü Amazon Kindle bile satmıyor. Kitaplarda güzel indirimler oluyor.

• Önce kargo işini düzeltsinler. Prime diye verdikleri hizmet normal kargodan yavaş. Sipariş verdik sistemde teslim edildi gözüküyor ama paket ortada yok.

• Amazon iyi hoş ama çoğu ürün pahalı ve çeşit yok.Yine diğer sitelere yöneliyor insan.Mesela bilgisayar almaya kalktınız ne doğru düzgün parçalar var nede bilgisayar.Üstelik kendi ürünlerinide satmıyor çok garip.

• Bazı ürünleri diğer sayfalardan bile pahalı nasıl prime indirimli oluyor ben anlamadım hala

• kmlrzy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle,
    Amazon Türkiye, Çoğunluk Türk satıcılar ile dolu, ne zaman ki iade ve iptallerle uğraşıyorsunuz, o zaman Türk satıcılarının hayatı zorlaştıran gerçek yüzü ortaya çıkıyor, arada bir kaç tane dürüst satıcı istisna, ben çoğunluk olarak Amazon' un satıcı olması isterim.

2 ay kadar önce indirim varken satıcının Amazon olduğu Bosch matkap aldım, Bosch' un kendi kutusu zaten sağlam, İlaveten Kocaman Amazon yazılı sağlam koliye koymuşlar, ayrıca ürün koli içinde sallanmasın diye boşluklara kağıtlar yerleştirmişler, bu derece özen göstermişler.
    Satıcısı Amazon olunca, Türkiye şubesi bile olsa her şeye özen gösteriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 24 Eylül 2020; 14:49:47 >
  • İşimize gelirse alırız 😁

• Amazon'un kendi sattığı dışında birşey almıyorum sizde almayın. Kargoları leş gibi puanları düşük ve hileli ürün yolluyorlar. Alman malı resim koyuyor çin malı dandik yolluyorlar. Allah'tan Amazon da iadesi sorun olmuyor. Beğendiğiniz ürünü alışveriş listesine ekleyin ve hergün kontrol edin. Fiyatları çok oynak. İndiğinde yapıştırın. Ben bu şekilde amazondan çok Güzel fiyatlı ürünler aldım.

• indirim, firsat, kampanya... ama yil sonunda dunyanin en zengin karli şirketi. demek ki o kadarda indirmemiş😅 anlayana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 24 Eylül 2020; 11:30:55 >
  • indirim indirimde göz boyama oluyor genelde

• 30 günlük ücretsiz deneme süresinde bu indirim kampanyasından faydalanabiliyor muyuz?

• Dolar olmuş 8 TL. İndirim bekleyenler en fazla jilet, peçete, kağıt avlu, bebek bezi, mobilya ürünleri alırlar. Elektronikte çok fazla bir şey beklemeyin…

• Bakalım eğer dişe dokunacak bir indirim olursa, üyelik alınaabilir.

• İndirim diye çullanmamak gerek, mutlaka diğer sitelerde de fiyat karşılaştırması yapın ki sonra ah vah etmeyin

• alaboraface A kullanıcısına yanıt
    Soru çok saçma, sen ücretsiz de olsa abone olduğunda zaten Prime üye oluyorsun

• 11-11'e alternatif geliyor hadi bakalım ✌️😎

• mhasturk kullanıcısına yanıt
    Hayır olmuyorsun Amazon prime üyeliği almadan nasıl prime ayrıcalıkları dedikleri şeyden faydalanabilirsin?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.