Şimdi Ara

iPhone 12'nin kalıp görüntüleri ve CAD görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni nesil iPhone'larla ilgili sızıntıların arkası kesilmiyor. Bu kez Jin_Store isimli Twitter kullanıcısı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerinin kalıp görüntülerini ve CAD görsellerini yayınladı.

Ayrıca Bkz.Milli elektrikli trenin test tarihi belli oldu

Bu tür kalıplar genellikle aksesuar üreticileri tarafından kılıf tasarlamak için kullanılır. Yeni nesil iPhone'lar iPad Pro tarzı düz kenarlara ve Face ID sensörlerini barındıran büyük bir çentiğe sahip olacak gibi görünüyor.

Dört iPhone 12 yolda

Apple'ın bu yılki telefonlarında çentiği küçültülmesi bekleniyordu. Ancak kalıp görselleri tam tersini gösteriyor. Kılıf üreticileri için çentik tasarımı çok fazla önem taşımadığından, bu bölüm kalıplara bire bir şekilde yansıtılmamış olabilir.

Jin_Store ayrıca CAD programında iPhone 12'nin üç boyutlu modelini gösteren birkaç fotoğraf da paylaştı. Apple'ın sonbaharda dört iPhone 12 tanıtması bekleniyor. Gelen bilgilere göre şirket bu yıl 5.4 inç iPhone 12, 6.1 inç iPhone 12, 6.1 inç iPhone 12 Pro ve 6.7 inç iPhone 12 Pro Max modellerini piyasaya sürecek.

Kaynak:https://twitter.com/Jin_Store/status/1272051020550430722
    Kaynak:https://www.macrumors.com/2020/06/14/alleged-iphone-12-molds

• Arkadaş bir firma 3 yıldır ucube çentik tasarımından bir adım ileri gidemez mi ya? En iyi yonga setleri sende en iyi yazılım sende nasıl böyle iğrenç bir tasarımı beceriyorsun ve kullanmakta da ısrar ediyorsun gerçekten hayret verici. Benim gibi ergonomi manyakları tarafından bu haliyle için yalnızca tipinden dolayı hiçbir zaman tercih edilmeyecek bir cihaz. Yukarıdaki fanboylar biliyorum yüksek meblağlar ödediğiniz için kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz ama bir yandan da ekrandan parmak izi olan, oreo tipi arka kamera tasarımına sahip, mekanizmalı ön kamera ve noktasız, çentiksiz tam ekranlı android cihazları deli gibi kıskanıyorsunuz

Düzenleme: imla..
    Bu bir stratejidir. Senin minik beyninle düşündüğün fikiri milyondolarlık firmanın aklına gelmediği içinmi yapmıyor sanıyorsun. O çentik iphone oldugunu ve diğer markalardan ayrılmasını sağlıyor. İphone satışları senin temmeninden etkilenmez. Zevkler görecelidir ve tercihlerinden kaynaklı kimseyi yadırgayamazsın . Herkez senin gittiğin yoldan gitmek zorunda değil!!! İsteseler sensörleri android gibi yapamazlarmı? Tabikide evet ama iphone nun home tuşu gibi bir ayrıcalığı olsun diye yapıyor. Uzaktan baktığın bütün android telefonlar hemen hemen birbirlerine benziyor. Şahsi fikrimce ve çevremdeki insanlar bu çentikten rahatsız olmuyor tam tersi ekranın sağ köşesini ortalamış asimetrik bir kamera çıkıntisi göze daha çirkin geliyor fikrimce ama bu demek değildirki Android kullananlar zavallı fanboy vs. Ek olarak bir telefonu kıskanacak kadar sahip olmak isteyen gider alır bu nasıl bir mantık 😂 tercih mafyası varda bizimmi haberimiz yok 😂
  • 12 yine piyasayi sallayacak, islemcisi olsun, kamerasi olsun, yandroid fanboylar her zamanki gibi sallamaya devam edip, firmalarinin 12'nin tasarim ve ozelliklerini kopyalamasini izlerler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Apple yapar, Androidciler de izler. 1 aydır 11 pro max kullanıyorum muhteşem bir telefon son kuruşuna kadar hakediyor gerçekten.

• Altyazar kullanıcısına yanıt
    o devasa çentiği kim kopyalasın allasen.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    yandroid'ciler dunyayi turkiye'den ibaret sandigi icin iphone'u "alinmaz, cop, demode, ve gereksiz pahali" zannediyorlar. halbuki aralarinda olan fark 100£/$/€

• 5.4 inch olani ilgimi cekti. Sanirim iPhine'a gecisim sonunda esek kadar buyuk telefonlardan haz etmeyenlerin de oldugunu anlayan Apple sayesinde olacak. Darisi Dev irkinin android telefon ureticilerine.

• sallayacagi tek sey havaci fakirlerin butcesi

• Arkadaş bir firma 3 yıldır ucube çentik tasarımından bir adım ileri gidemez mi ya? En iyi yonga setleri sende en iyi yazılım sende nasıl böyle iğrenç bir tasarımı beceriyorsun ve kullanmakta da ısrar ediyorsun gerçekten hayret verici. Benim gibi ergonomi manyakları tarafından bu haliyle için yalnızca tipinden dolayı hiçbir zaman tercih edilmeyecek bir cihaz. Yukarıdaki fanboylar biliyorum yüksek meblağlar ödediğiniz için kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz ama bir yandan da ekrandan parmak izi olan, oreo tipi arka kamera tasarımına sahip, mekanizmalı ön kamera ve noktasız, çentiksiz tam ekranlı android cihazları deli gibi kıskanıyorsunuz

Düzenleme: imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 15 Haziran 2020; 14:26:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çentik küçülse iyi olacaktı, kocaman duruyor

• 11S e noldu allasen?

• Yok arkadaş ordaki çentik yok olmadıkça iphone almam ben ya elimde iphone 7 plus var bekliyorumki apple bir inovasyon yenilik yapıp ekran altı kamera getirsin yeni iphonel’larada dümdüz çentiksiz bir ekran kullanalım 4 senedir bekliyorum bu senede yalan oldu artık o çentikli ekranlardan nefret ediyorum tilt oluyorum

• iPhone 4 tasarımı geri geliyor 🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🤗🤗🤗🤗

• Çeltik nedir ya bıktık artık

• CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Ekran altı kamera iyi değil bence İPhone a yakışmaz

• hoparlörü üste almamışlar anlaşılan aynı tasarım devam ediyor. Böyle çıkarsa pek bi esprisi yok bence

• NeyzenEfendi kullanıcısına yanıt
    Kendim için konuşuyorum bence çok iyi bir özellik çentikli sevmediğim için ya da delikli ekran sevmediğim için ekran altı kamera ve titreşimli hoparlör müthiş bir şey benim için

• Ahaha olm kafayı mı yediniz isteyen istediğini alır sanki iPhone Türk malı adamların savunduğu şeye bak kafanız mi guzel numuneliksiniz

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına ne yapıyorsun telefonda bi söylesene

• bunun fanboyluk ve yandroid ile bir alakası yok. devasa çentik ve devasa kamera çıkıntısı olduğu sürece bende sıfır ekran kasa oranlı ergonomik android kullanmaya devam edeceğim.

çok şükür 5 inc li telefonlar çıkıyor artik kısılmadan. bıkmıştık cebe oraya buraya sığmayan telefonlardan.

istediğiniz kadar yandroid diyin. apple tasarımda radikal kararlar almak zorunda.

• Arkadaşlar sahte bu geçen sene 11 tasarımı sızdı diyede çıkmıştı bu haber. Bu sene kesinlikle en azından pro versiyonda bu çentiğin yarısı kadar çentik bekleniyor maalesef yüz tanıma sistemi ekipmanlarını büyük ihtimalle ekran altına koydular ama kalite düştü diye bu sene koymadıar o ekranı samsung bile 1-2 sene daha delik ekran ile gider kaliteyi tutturana kadar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.