Şimdi Ara

iPhone 12'nin kalıp görüntüleri ve CAD görselleri yayınlandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkası ve yanları müthiş önü için bişey diyemiyorum seveni de var çentiğin sevmeyeni de, inşallah buzlu cam yerine ayna şeklinde olur arkası

• bir telefona da 15 bin 20 bin 30 bin ödeyecek adamda ne bilim bir seyler diyesim geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Drummerrrr

Bu bir stratejidir. Senin minik beyninle düşündüğün fikiri milyondolarlık firmanın aklına gelmediği içinmi yapmıyor sanıyorsun. O çentik iphone oldugunu ve diğer markalardan ayrılmasını sağlıyor. İphone satışları senin temmeninden etkilenmez. Zevkler görecelidir ve tercihlerinden kaynaklı kimseyi yadırgayamazsın . Herkez senin gittiğin yoldan gitmek zorunda değil!!! İsteseler sensörleri android gibi yapamazlarmı? Tabikide evet ama iphone nun home tuşu gibi bir ayrıcalığı olsun diye yapıyor. Uzaktan baktığın bütün android telefonlar hemen hemen birbirlerine benziyor. Şahsi fikrimce ve çevremdeki insanlar bu çentikten rahatsız olmuyor tam tersi ekranın sağ köşesini ortalamış asimetrik bir kamera çıkıntisi göze daha çirkin geliyor fikrimce ama bu demek değildirki Android kullananlar zavallı fanboy vs. Ek olarak bir telefonu kıskanacak kadar sahip olmak isteyen gider alır bu nasıl bir mantık 😂 tercih mafyası varda bizimmi haberimiz yok 😂
    Zavallı durumdasın, fikirlerini hakaret etmeden dile getiremiyorsun bile acıdım sana

Adamın ürettiği teoriye bakar mısınız "O çentik iphone oldugunu ve diğer markalardan ayrılmasını sağlıyor"
    Buna cevap verdim bir de, hata bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep aynı tasarım bütün telefonlar birbirine benziyor.çentikten nefret ediyorum...

• Çıksada alsak Hollanda da bunları almak çok kolay hattın üzerine veriliyor ve 1 bin Euro ya

• Hani bu çentik küçültülecekti, 11den farkı yok tasarım olarak İğrenç duruyor yaw, yıllardır aynı görünüm.

• Bu habere göre çentik küçülmeyecek mi yani ?
  • Ucube çentik mi ? senin o ucube dediğin yerde tüm sensörler toplanıyor kamera toplanıyor. ne yapsınlar bütün androidler gibi damla çentikmi yapsınlar ekranın ortasında sivilce gibi ? böyle hızlı böyle akıcı bi telefon kullanan insan merak etme androidi hiç kıskanmaz..

• Apple tablette aşırı iyi ama şu telefondaki çentikten midem bulanıyor.Çentik bitene kadar almayacağım.

• Altyazar kullanıcısına yanıt
    belki 10 sene sonra ekrana parmak izi okuyucu, always on display. tema yükleme seçeneği getirirler. aypona devam 2 gram ram ve batarya için tşk apple

• quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

12 yine piyasayi sallayacak, islemcisi olsun, kamerasi olsun, yandroid fanboylar her zamanki gibi sallamaya devam edip, firmalarinin 12'nin tasarim ve ozelliklerini kopyalamasini izlerler
    Biz Türkiye'de yaşadığımız için bizi buranın fiyatları ilgilendiriyor bize ne ABD'de Avrupa'da kaç kuruş kaç euro kaç cent kaç dolar fark var.. Bizi bunlar ilgilendirmez.. Avrupayı bırak Türkiye'ye gel.. Burada bize avrupadaki gibi maaş vermiyorlar ve maaşımızın 10 da 1 birim fiyatlarından satmıyorlar ki, böyle bir kıyas olsun.. Burası Türkiye ve burası farklı bir gerçeklik hatta farklı bir gezegen sayabilirsin..

gerçi bana göre Android telefon da alınmaz.. Bir telefonu 5 - 6 yıl kullanmak gerekir gerçi o kadar süre kullanmaya kalksan, bu sefer ya ekran kırılıyor ya batarya bitiyor ne uğraşacağım deyip gidip yenisi alınıyor.. fakat keyfi telefon olayı farklı bir şey.. millet yıllardır türkiye'de borca giriyor ya da babasından anasından dilenip her yıl telefon alıyor.. Bu telefon alma ve hayatın merkezine koyma olayı bir arab ve ortadogulu olayıdır.. bir de çinliler var iphone almak için organ ticareti falan yapıyorlardı.. pakiler ve hintlileri bilmiyorum ama bence onlar da kesin böyledir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Of The Warlord -- 18 Haziran 2020; 20:30:57 >

• MİYAV MİYAV MİYAAAV MİYAV MİYAV MUNDAR
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.