Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
72.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olumsuz çok insan gördüm ama senin gibisini hayatım boyunca görmedim!!
    beyazı forumda seven birçok arkadaş var..sen de yukarıda beğendiğini söylemişsin...ben de beğenenler için rastladığım bir videoyu ekliyorum...onda da illa bi olumsuz yorum yapacaksın!video ahım şahım ne anlatabilir zaten! yapılan modifiyenin nasıl güzel durduğu ortada!

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

video öyle ahım şahım bir şey anlatmıyor
  • olumsuzluk olarak düşünme, çok seslilik olarak düşün, karşı fikirler demokrasi gereğidir
  • ZEVKLERİ VE RENKLERİ BOŞ YERE TARTIŞIP STRES YAPMAYIN KENDİNİZE DOSTLAR
  • demokrasiye sonuna kadar inanırım..o yüzden "yok saymayı" da bilirim...

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

olumsuzluk olarak düşünme, çok seslilik olarak düşün, karşı fikirler demokrasi gereğidir
  • Ya başından beri her tartışıldığında okudum ve bulduğum resimlere tekrar tekrar baktım. Bana görede beyaz civic e hiç yakışmıyor, tek espirisi nadir olması, aslında nadir olmasıda benim gibi düşünenlerin sayısının çok olmasındanmıdır onuda bilmiyorum ya
  • HAKLISIN .

BEYAZ RENK BENCEDE YAKIŞMIYOR CİVİC YENİ KASA İÇİN.
    ARABA ÇOK ÇİĞ DURUYOR.

ANCAK ALANLARA DA SAYGIMIZ VARDIR.
    FARKLI OLMAK ADINA BEYAZI SEVEREK ALANLARI DA SAYGIYLA DESTEKLİYORUZ.
  • Ya yeni kasa civic in gerçektende her renk ile arası iyi değil ben siyah, bej, gri, koyu bej renkleri çok beğendim. Ancak bir bordo gördümki arabadan soğudum. Tabi buda benim düşüncem
  • bence beyaz güzel duruyor
    istanbul ankara arasında gelirken bir tane mügen body kitli beyaz civic görmüştüm. o apayrı yaw ;)

favorim galaksi gri başka hiçbir arabada yok çünkü bu renk
  • Herkes aynı rengi sevseydi tek renk üretilirdi bu arabalar zaten.
  • valla kim ne derse dedin.
    beyaz arabaya yakışmıyor.
    kireç mi dersiniz artık,çok soğuk kanlı mı dersiniz bilemem ancak .
    bilinen bir geçrktir ki beyaz renk bu arabaya gitmiyooooooooooooooooooooooor.

ancak alanlara kullananlara da saygımız sonsuzdur.
  • beyaz soğuk, hiç sevmem, ama bu civice yakışıyor yaw, bir ara arabayı satıp beyaz almayı bile düşündüm
  • zevkler tartısılmaz ama bu aracın siyahından baskasına nasıl para verırler anlamıyorum
  • zevkler tartısılmaz ama bu aracın siyahına nasıl para verırler anlamıyorum
  • siyahtır, laciverttir sakın arkadaşlar böyle renkler tmm güzelde araba hemen kirleniyor bi daha alırsam beyaz ya da gri alırım. arabayı yıkatıyorum ertesi gün arkadaş diyo "şu arabayı bi yıkat artık" .
  • hocam kirlenince bende öyle diyorumda ama arabayı yıkamadan her aldığımda bakakalıyorum ve iyiki şiyah diyorum
  • sanki alay edilmiş gibi oluyor dimi kanki.

quote:

Orjinalden alıntı: vires

siyahtır, laciverttir sakın arkadaşlar böyle renkler tmm güzelde araba hemen kirleniyor bi daha alırsam beyaz ya da gri alırım. arabayı yıkatıyorum ertesi gün arkadaş diyo "şu arabayı bi yıkat artık" .
  • işin yoksa her gün araba yıka
  • Bence de Siyah çok güzel asil renk, beğenirim ama almam / alamam. Bakımı çoook zor gelir bana. Sık sık yıkatamam. Bi de kirden ziyade, çizik!!!... Galaxy gri
  • Sıfırını almak nasip olursa, tavanı beyaz-ön arka kaput bej, çamurlukları siyah-kapıları galaxy gri- tamponları bordo bir 1.8 Executive sipariş vermessem

• camlara filim çektirmezsen valla darılırım
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.