Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgezer

İstanbuldaysan harddiskini kap gel bir gün

Neden hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Neden hocam

torrent istemiştin
    harddiske aktarmak daha kolay olur diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Neden hocam

torrent istemiştin
    harddiske aktarmak daha kolay olur diye

Hallettim hocam onu 3 sezon 100 gb bluray görüntü muazzam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 4 Nisan 2014; 13:20:08 >
  • Juliet e aşık oldum yok böyle bi güzellik..
  • tüm sezonları türkçe altyazılı olarak nerden indirebilirim arkadaşlar?
  • ben de bu eylül ekim gibi bitirdim de içime bi şey oturdu nedense 6 sezon izlediğim günlerimi verdiğim efsane dizi bitince bir garip oldum ama ilk bitirdiğim dizi olduğu için yeri hep farklı kalacak
  • 1-2 bölüm izleyip beğenmemiştim.Çok zaman geçti
  • 2.sezon 16.bölümdeyim dizi iyi gidiyor birde arkadaşlar bu flashbackler önemlimi iZlemeyip ilerletsek olurmu ilerde adada kullanılacakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 10 Nisan 2014; 19:32:09 >
  • quote:

2.sezon 16.bölümdeyim dizi iyi gidiyor birde arkadaşlar bu flashbackler önemlimi iZlemeyip ilerletsek olurmu ilerde adada kullanılacakmı

Hocam Lostu Lost yapan en önemli ayrıntı flashback ve flashforward lerdir. Kesinlikle izlemeden geçme derim. Önceki hayatları ile adadaki yaşamları arasında bi takım göndermeler, sebep sonuç ilişkileri olabiliyor... Dizinin en az üçte biri ada dışındaki hayatları zaten. İzlemeden geçilir mi hiç :)

• ve efsane bitti.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

ve efsane bitti.....

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

ve efsane bitti.....

• Beyler diziye yeni başladım , 5 bölüm izledim.Şimdilik abartıldığı kadar etkilenmedim.Ama sürükleyici bir diziymiş.
    Dizide şimdilik favori karakterim Kate doğal bir güzelliği var hatunun.Dombili Hurvey de fena değil , kim bilir ilerki bölümlerde neler olacak.Yalnız bazı eksiklerde var , yara izleri olmamış , kalemle çizilmiş gibi basit.Ayrıca adada 47 kişi var ama 5-10 kişi goösteriliyor , figüran koyulmalıydı.
    Bu arada 6 sezon toplam 30 gb bir torrent buldum görüntü kalitesi de güzel isteyen pm atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyt'ten soğudum.Sawyer bir kere öp beni ilaçların yerini söyleyecem dedi , yaladı yuttu resmen.Sildim defterden.Edepsiz çıktı Sbundan sonra favorim Sayid.Aklı selim bir doktor ve bir de Sayit var zaten.Sawyer züppesinden nefret ediyorum , adanın kötü çocuğu.
  • 14. bölüme geldim.Bir gecede 9 bölüm izledim.Roman gibi sürükleyici dizi.Bazı bölümler öyle bir yerde bitiyordu sonraki bölümü açıp izlememek mümkün değil.Bu dizi her bölüm 1 hafta beklenerek izlenmez.

Bu arada diziyi izleyenler çoğunlukla hangi hatunu beğeniyor , Keyt mi , Shannon mı , hamile sarışın mı.Ben karar veremedim , Keyt başlarda iyiydi de sonradan gözümden düştü.
  • Shanon manken gibi kız ama Kate i tek geçerim. Hurley, Sawyer ikilisi dizinin tadı tuzu bence. Favorim karakterim ise Desmond Hume....

• 19. bölümdeyim . daha Desmond Mesmond gelmedi.Sayid favorim demiştim ama Shannona yavşamasıyla Sayittten de soğudum.Şimdi ki favorim yaşlı kurt Luke.Kimi beğensem ertesi bölümde bir pisliği çıkıyor.
  • Artık favori filan seçmiyorum , Luke favorim seçtim , 20. bölümde Luke'da bir hata yaptı.Artık doktor hariç yanlış yapmayan kimse kalmadı dizide.Kim ön plana çıksa arkasından bir pisliği çıktı , doktor hariç.
    Bir de bazı kişilerin elbiseleri çok temiz , bembeyaz hatta.Abeslik var.İlk zamanlarda elbiseleri kirliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Artık favori filan seçmiyorum , Luke favorim seçtim , 20. bölümde Luke'da bir hata yaptı.Artık doktor hariç yanlış yapmayan kimse kalmadı dizide.Kim ön plana çıksa arkasından bir pisliği çıktı , doktor hariç.
    Bir de bazı kişilerin elbiseleri çok temiz , bembeyaz hatta.Abeslik var.İlk zamanlarda elbiseleri kirliydi.

hocam luke kimdi araya zaman girince unuttum. John Locke ı kastetmediğini umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Artık favori filan seçmiyorum , Luke favorim seçtim , 20. bölümde Luke'da bir hata yaptı.Artık doktor hariç yanlış yapmayan kimse kalmadı dizide.Kim ön plana çıksa arkasından bir pisliği çıktı , doktor hariç.

hocam luke kimdi araya zaman girince unuttum. John Locke ı kastetmediğini umuyorum.

Evet John Locke , ismi yanlış yazmışım , yaşlı kel adam.

• 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.