Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün tekrar başladım. Nasıl özlemişim adayı, karakterleri, gizemi. Ah be Lost ne diziydin.
  • 10. Yılı sebebiyle 16 Mart'ta Paleyfest'te cast ekibi toplanıp soru cevap yapacakmış

In the immortal words of Jack Shepard, “we have to go back!” At this year’s PaleyFest in Hollywood, from March 13-18, several popular TV shows will unite their casts on stage for lively Q&As. Orange Is The New Black, Parks and Recreation, Veronica Mars, Agents of SHIELD, Community, Mad Men, How I Met Your Mother and Masters of Sex are just a few. However, the highlight has to be the 10-year anniversary reunion of the cast of Lost. It’ll take place March 16. See the full schedule, and find out how to get tickets, below.
  • Arkadaşlar acaba 3. sezonda Eko'yu (Uyuşturucu kaçakçısı zenci) öldüren siyah duman tam olarak ne oluyor?Yeni konu açmak istemediğimden buradan sordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Arkadaşlar acaba 3. sezonda Eko'yu (Uyuşturucu kaçakçısı zenci) öldüren siyah duman tam olarak ne oluyor?Yeni konu açmak istemediğimden buradan sordum..

İlerleyen sezonlarda açıklanıyor dostum. Diziyi bitirince anlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Arkadaşlar acaba 3. sezonda Eko'yu (Uyuşturucu kaçakçısı zenci) öldüren siyah duman tam olarak ne oluyor?Yeni konu açmak istemediğimden buradan sordum..

Hocam çok merak ettim diye sordum.Eğer 3. sezonda açıklanmıyorsa söyler misin ne olduğunu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Hocam çok merak ettim diye sordum.Eğer 3. sezonda açıklanmıyorsa söyler misin ne olduğunu?

Hayır üçüncü sezonda açıklanmıyor. Ancak dizi için önemli birşey. Merak zaten dizinin ana unsuru spoiler yeme bence, adamlar ona özel bölümler yaptılar çünkü.

• Diziyi bitirince kendi kendime demiştim ki, 3-4 sene geçsin unutunca yeniden başlarım. Çünkü muhteşem bir diziydi, tek solukta bitirilebilecek cinsten. Ancak unutulacak gibi değil ki, sanırım bir 10 sene beklemem gerekecek.
  • Tekrardan izlemek lazım aşırı sağlam diziydi..arastirmalara başlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye tekrar başladım efsaneler tekrarlanmalı breaking badide 4. Kez bitirmeyi umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaybolan ve halen bulunamayan Malezya uçağının da etkisiyle LOST u yeniden izlemeye başladım.
    O kadar çok ayrıntıyı ve olayı unutmuşum ki... Sanki ilk kez izliyormuşcasına keyifle izliyorum.
  • lost'u ilk defa izliyorum, 1 ayda 4. sezona geldim, dizi bozmayı bırak 4. sezonda resmen mala bağlamış,

3. sezon sonuna kadar climax yaparken 4. sezonda dumur üstüne dumur, bir sürü kurgu hatası, gizem kategorisinden komediye geçiş yaptım.

Eskiden diziyi nefesimi tutarak izlerken, 4. sezonda kahkahalarla izlemeye başladım. Diziyi bırakmayı düşünüyorum, kardeşim izlemese geri dönüşüm kutusunda çatır çatır silerdim.

aslında sayabileceğim bir çok neden var fakat burada çok açık gerekçeler göstermek için dizide bölümleri tekrar izlemek çarpıcı noktaları toplamak hatrı sayılır zaman alır.
    bu yüzden tutup da yazamıyorum. Sadece izleyenler beni anlar diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

lost'u ilk defa izliyorum, 1 ayda 4. sezona geldim, dizi bozmayı bırak 4. sezonda resmen mala bağlamış,

3. sezon sonuna kadar climax yaparken 4. sezonda dumur üstüne dumur, bir sürü kurgu hatası, gizem kategorisinden komediye geçiş yaptım.

Eskiden diziyi nefesimi tutarak izlerken, 4. sezonda kahkahalarla izlemeye başladım. Diziyi bırakmayı düşünüyorum, kardeşim izlemese geri dönüşüm kutusunda çatır çatır silerdim.

aslında sayabileceğim bir çok neden var fakat burada çok açık gerekçeler göstermek için dizide bölümleri tekrar izlemek çarpıcı noktaları toplamak hatrı sayılır zaman alır.
    bu yüzden tutup da yazamıyorum. Sadece izleyenler beni anlar diyorum.

O kadar da değil yahu, hangi kurgu hataları var sana göre? Son sezon finalden dolayı kötü, üçten sonrası da konu genişlediği için biraz düşük kalıyor. Ama öyle büyük bir mantık hatası olduğunu hatırlamıyorum dördüncü sezonda.

• Cypon kullanıcısına yanıt

en son izlediğimi söyliyim

adam(michael) bombanın durması için aküyü soğutuyor, lan akü soğursa ne faydası olacak? sıvı akü olsa ne fark eder kuru akü olsa ne? hepsinde akım ve voltaj kaybı oluşur yine havaya uçarsın.

helikopter yakıt tankı deliniyor, adam deliğe parmak basacağına helikopterden aşağı atlıyor.

benzin bardaktan dökülür gibi azalıyor sonra bir bakıyorsun sawyer atlayınca zaman kazanıyor. Fil gibi hurley var o atlasın anasını satayım.

jin patlamadan kaçmak için denize atlamıyor mal gibi bağırıyor. Atla suya yüz seni 200 metre açıktan alırlar zaten.

yarım ton patlayıcı var sadece geminin ortasında biraz büyük patlama oluyor. O patlama atom bombası gibi mantar bırakır be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 15 Mart 2014; 17:57:54 >

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Görüşünüze saygım var elbette ama bende sizinle aynı fikirde değilim. Bence izlemeye devam edin. Mesela 5. Sezon bence ilk iki sezon kadar iyiydi. Final sezonu ise ortalarına kadar kötüydü. Sonradan düzeldi fakat hemen hemen hiç kimseyi tatmin etmeyen bir sonla bitti.
  • quote:

en son izlediğimi söyliyim

adam(michael) bombanın durması için aküyü soğutuyor, lan akü soğursa ne faydası olacak? sıvı akü olsa ne fark eder kuru akü olsa ne? hepsinde akım ve voltaj kaybı oluşur yine havaya uçarsın.

helikopter yakıt tankı deliniyor, adam deliğe parmak basacağına helikopterden aşağı atlıyor.

benzin bardaktan dökülür gibi azalıyor sonra bir bakıyorsun sawyer atlayınca zaman kazanıyor. Fil gibi hurley var o atlasın anasını satayım.

jin patlamadan kaçmak için denize atlamıyor mal gibi bağırıyor. Atla suya yüz seni 200 metre açıktan alırlar zaten.

yarım ton patlayıcı var sadece geminin ortasında biraz büyük patlama oluyor. O patlama atom bombası gibi mantar bırakır be.

Valla bomba uzmanı değilim o yüzden soğuk işler mi işlemez mi bilmiyorum. Belki de soğuk işleyen tarzda bir bombadır.

Hatırladığım kadarı ile delik uzanabilecekleri bir yerde değil. İnecek yerleri de yok o yüzden pek saçma gelmedi bana.

Orayı heyecan olsun diye yapmışlardır o konuda haklısın.

Jin beni bekleyin demek yerine bomba var gidin diye el sallıyor, yoksa direkt denize atlardı zaten.

Bomba uzmanı olmadığım için yine birşey diyemeyeceğim.

• BU DİZİ HİÇ BİR ZAMAN BOZULMADI NOKTA.
  • Cypon kullanıcısına yanıt

delik helikopter kapısının dibinde, sok parmağını yada daya elini dursun anasını satayım.

jin suya atlasaydı yüzer uzaklaşırdı hem bomba patlayacak hem de helikopter seni almamış iki el hareketi yap seni öteden alsınlar.

bomba patlayacaksa her türlü uzağında olmak iyidir.

bunlar daha son bölümde gözüme çarpanlardan.

ilk 3 sezon çok iyiydi, göze çarpan az sayıda şey vardı ve kesinlikle tolore edilebilirdi. Ama bu ve buna benzer birtakım şeylerden dolayı soğudum.
  • Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    yav he he.

3. bölüme kadar adada geçerken olayı birden anakaraya bağladılar gidip gelmeler felan suyu çıktı.

adamlar en sonunda adadan kurtulduktan sonra ben geliyor bentham geliyor, döneceksek hep beraber dönmeniz felan lazım diyor. Bla bla bla

jack kafaları buluyor, eski karısını bırakıyor yeni takıntı yapıyor aman kate de kate. Yatıştırıcı bağımlısı oluyor. Hiç olmayacak kafalara getiriyorlar adamı.

Olayların adadan çıkması anakaraya taşması kantarın topuzunu kaçırdı.

bu çizginin bozulması değil de ne?

bu arada sun babasının şirketinin büyük kısmını satın alıyor.. alacağı 1.000.000 dolar ile babasının şirketinin büyük kısmını alamaz bana göre.

• quote:

delik helikopter kapısının dibinde, sok parmağını yada daya elini dursun anasını satayım.

jin suya atlasaydı yüzer uzaklaşırdı hem bomba patlayacak hem de helikopter seni almamış iki el hareketi yap seni öteden alsınlar.

bomba patlayacaksa her türlü uzağında olmak iyidir.

bunlar daha son bölümde gözüme çarpanlardan.

ilk 3 sezon çok iyiydi, göze çarpan az sayıda şey vardı ve kesinlikle tolore edilebilirdi. Ama bu ve buna benzer birtakım şeylerden dolayı soğudum.

Bütün dizilerde var o saçmalık. Adam bomba imha timinde son saniyeye kadar bekleyip kırmızı kabloyu kesiyor sanki izleyen gerilecekmiş gibi.

Valla hatırlamadığım için bilmiyorum kapatılabilir miydi

Jin'in orada kendini kurtarmayı düşünmedi. Bomba her an patlayabilirdi ve bizimkiler kalkmıştı. Jin bomba var beklemeyin gidin manasında el sallıyor. Yoksa zaten dediğin gibi direkt gidip denize atlardı.

Eğer bunların üzerinde duruyorsan önüne çok malzeme çıkar.

• 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.