Şimdi Ara

2020 Mercedes-Benz GLA'nın çizim görseli paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Marka tarihinde ilk kez yapılan tamamen dijital bir dünya lansmanıyla örtüsü kaldırılacak 2020 Mercedes-Benz GLA’dan bir ipucu görseli daha geldi. Alman üretici bu kez yeni GLA’nın dış tasarımını kısmen de olsa gösteren çizim görseli paylaştı.

2020 Mercedes-Benz GLA’nın dijital dünya lansmanı 11 Aralık Çarşamba günü Türkiye saati ile 16.00’da başlayacak. Söz konusu lansman, Daimler AG Yönetim Kurulu Başkanı Ola Källenius ve Daimler AG Baş Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Ayrıca Bkz.Dizele veda: Yeni Golf'ün Türkiye'de dizel seçeneği olmayacak

Mercedes-Benz kompakt otomobil ailesinin karakteristik özellikleriyle dikkat çeken yeni GLA’nın geniş hacimli, kompakt ve SUV segment araçların en iyi özelliklerini bir arada toplayarak eşsiz bir deneyim sunacağı söyleniyor.

Daha önce açıklanan bilgilere göre, 2020 Mercedes-Benz GLA selefinden 15 mm kısa olacak. Buna rağmen daha ferah bir iç mekana sahip olacağı söylenen araçta, arkadaki yolcular için sunulan diz mesafesi de artacak. Ayrıca, yeni GLA’nın yüksekliğinde de 10 cm’den fazla artış olacak. Bu sayede ön tarafta daha yüksek oturma pozisyonu ve daha fazla baş mesafesi sunulacak.

Diğer detaylarını 11 Aralık’taki lansmanda öğreneceğimiz 2020 Mercedes-Benz GLA ile ilgili tüm gelişmeleri siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2020 Mercedes-Benz GLA'dan ilk resmi görsel geldi

• GLA tasarım olarak beğendiğim bir araç, fakat alınabilir fiyatı maalesef yok. Yine yüksek gelirli insanların bile alırken düşüneceği bir araç olacaktır. eski kasayı bile 330 Bin TL civarında satıyorlardı. Artık bunuda 380 Bin isterler. Bu fiyat politikası ile Diğer rakipleri karşısında pek satacağını düşünmüyorum. Özellikle C5 AirCross iddalı fiyatı ve özellikleri ile ön plana çıkıyor.
  • BMW 4 yıldır tek başınaydı bu segmentte. Mercedes fena geliyor işleri zor şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Hocam senin Mercedes harici tüm markalarla alıp veremediğin ne

Hangi markanın haberi çıksa giydiriyorsun

Neyse gla hormonlu a serisi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arka far tasarımını kim yaptıysa gerçekten tam sövmelik. Bana göre arabayı çok ucuz gösteriyor, örneğin glc.

• Bu gayet suv gibi oldu. ilk kasadaki görüntü yok

2020 Mercedes-Benz GLA'nın çizim görseli paylaşıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu gayet suv gibi oldu. ilk kasadaki görüntü yok

Bence ilk kasada kötü değildi

• Saçma bir arabaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Saçma bir arabaydı.
    Alla Alla bu kasayı seven bi tek ben varım herhalde

• Farlar volvo xc90 dan alıntı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi •Acharad -- 10 Aralık 2019; 2:12:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GLA tasarım olarak beğendiğim bir araç, fakat alınabilir fiyatı maalesef yok. Yine yüksek gelirli insanların bile alırken düşüneceği bir araç olacaktır. eski kasayı bile 330 Bin TL civarında satıyorlardı. Artık bunuda 380 Bin isterler. Bu fiyat politikası ile Diğer rakipleri karşısında pek satacağını düşünmüyorum. Özellikle C5 AirCross iddalı fiyatı ve özellikleri ile ön plana çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: •Acharad

Farlar volvo xc90 dan alıntı gibi
    Saçma sapan yazı yazıp post kasma la ... Un. Reported

• Jwjsu J kullanıcısına yanıt
    Ne diyon la farkarı volvo ya benzemiş diyorum xc90 la kıyasla bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi •Acharad -- 10 Aralık 2019; 2:11:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykutGuru

GLA tasarım olarak beğendiğim bir araç, fakat alınabilir fiyatı maalesef yok. Yine yüksek gelirli insanların bile alırken düşüneceği bir araç olacaktır. eski kasayı bile 330 Bin TL civarında satıyorlardı. Artık bunuda 380 Bin isterler. Bu fiyat politikası ile Diğer rakipleri karşısında pek satacağını düşünmüyorum. Özellikle C5 AirCross iddalı fiyatı ve özellikleri ile ön plana çıkıyor.
    ohaaaaaa gla 330 380 bin mi.kafayı yemişler galiba.
  • Tiguan forever.
  • Arabalar 2 ye ayrılır Mercedes ve diğerleri.

• Bu arupalı araç üreticileri kadar cin yoktur. adamlar eski hatchback şazelere yay uzatıp 4 büyük teker koyup suv diye satıyor. suv nedir? Tabi hala içten yanmalı motor stoklrını nasıl bitirirm derdinde olduklrı kesin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.