Şimdi Ara

Apple, yeni iPhone’ların kutusuna AirPods’u dahil etmeyi düşünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple AirPods ile başlayan TWS (tam kablosuz) kulaklık trendine birçok firma katıldı. Özellikle Çinli firmalardan sürekli yeni kablosuz kulaklık modelleri duyuyoruz. Apple tarafı ise AirPods Pro ve AirPods 2 ile yoluna devam ediyor. DigiTimes isimli bir kaynağa göre Apple, 2020 iPhone modellerinin kutusuna AirPods’u dahil etmeyi planlıyor.

Diğer firmalar da eşlik edecek

DigiTimes’ın haberine göre Apple haricinde Samsung ve Xiaomi gibi firmalar da akıllı telefonlarıyla birlikte kablosuz kulaklık sunacaklar. Ancak burada en dikkat çekici olan Apple tarafı oluyor. Çünkü diğer firmalara kıyasla oldukça pahalı olan AirPods modelleri halihazırda firmanın yüzünü güldürüyor. Gerek AirPods gerekse de AirPods Pro satış rakamları konusunda oldukça iddialı.

Hal böyle olunca maliyeti oldukça düşük olan kablolu EarPods yerine, AirPods’un yerleştirilmesi ihtimali pek de mantıklı gelmiyor. Ancak firma kutu içeriğini modernleştirmek amacıyla bu önemli hamleyi atmayı planlıyor olabilir.

Ayrıca Bkz.Redmi K30’dan yeni görüntüler geldi

Şimdilik söylentiden öteye gitmese de Apple’ın bu hamlesinden önce diğer firmalardan benzeri adımlar görmemiz olası.  Sadece üst seviye iPhone 12 Pro modelinin AirPods ile gelmesi de mümkün. Ancak AirPods’un başarılı satışı sebebiyle sızıntıya oldukça şüpheli yaklaşılması gerektiğini belirtelim.

• İlk yoruma baktım da ne kadar boş bir yorum. Tepe model telefonların samsung huawei apple demeden hepsi ciddi yüksek ve benzer fiyatta. Ayrica apple bile ben lüks satarım algısından vazgecmeye başladı hele de iphone 11 modeli ile. iphone zengin yahut gösteriş meraklilarinin telefonudur algısı kırıldı. ben son 3 yılda çıkan hicbir cihazi sevemedigimden hicbir markanin, iphone se ile devam ediyorum yola ama balckberry key2 yi klavyesi icin göze kestirmistim fiyatı 7000tl iyide iphone11 de 7000 tl hani iphone pahaliydi. Apple in ticari hamlelerini sevmiyorum da su fiyatı en pahalıymış algisindan kurtulun artik
  • Ne gerek var yav, parasıyla satın alır epıl alan adama koymaz.

• İlk yoruma baktım da ne kadar boş bir yorum. Tepe model telefonların samsung huawei apple demeden hepsi ciddi yüksek ve benzer fiyatta. Ayrica apple bile ben lüks satarım algısından vazgecmeye başladı hele de iphone 11 modeli ile. iphone zengin yahut gösteriş meraklilarinin telefonudur algısı kırıldı. ben son 3 yılda çıkan hicbir cihazi sevemedigimden hicbir markanin, iphone se ile devam ediyorum yola ama balckberry key2 yi klavyesi icin göze kestirmistim fiyatı 7000tl iyide iphone11 de 7000 tl hani iphone pahaliydi. Apple in ticari hamlelerini sevmiyorum da su fiyatı en pahalıymış algisindan kurtulun artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 30 Kasım 2019; 11:23:18 >
  • kesin AirPods 1 nesil verir :D

• fiyata yansıyacaktır kesin

• Bu kulaklik benim hosuma gitmiyor, siradan bir kulak ici kulaklik kadar bile sarkilarda bas verebilecegini sanmiyorum

• habere gel. başlık "Apple, yeni iPhone’ların kutusuna AirPods’u dahil etmeyi düşünüyor" yazı: "Hal böyle olunca maliyeti oldukça düşük olan kablolu EarPods yerine, AirPods’un yerleştirilmesi ihtimali pek de mantıklı gelmiyor."

• Bu habere inanan insan Apple'ı hiç tanımamış demektir.

• Bari airpods 2.nesil versinler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone = 1000$
    iphone with airpods = 1100$

• Adamlar 18W’ı yeni koyuyor, hatta 11 Boşline editionda hala 5W şarj aleti veriyor, kulaklık adaptörünü kutudan çıkarıyor siz diyorsunuz ki AirPods koyacak. Koydu şuan, bak gördün mü?

Not: iPhonespor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azalan üretim maaliyetleri sebebiyle fiyatı sabit tutmanın bir diğer yolu olarak bakıyorum bu hamleye. Şöyle ki artık yazılımsal üretim maliyetleri bile azaldı iPhone'larin, güzel çalışan bir sistem çok büyük değişiklikler olmadan kullanıcıyı memnun edebiliyor bu da demektir ki yazılım üretim maaliyetinde bir azalma var, aynı durum seri üretim fabrikasyon kısmı için de geçerli fakat cihazın fiyatını bir noktada tutmak gerekiyor; bunu da cihazla birlikte bir ürün sunarak yaparsınız, iki ürünün kâr marjindan azıcık kısar aynı pakete koyarsınız. Temiz.

• :D

• hiç bir şartta koymaz
  • yorumculuklar Y kullanıcısına yanıt
    aklın kesiyor mu bu yazdığın yorumu?

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    LSLSKDKSKDKDKFIFO

• Değişik bir fıkraydı ve de güldürmedi.

• Ya fiyata yansır ya hızlı şarj kutuya dahil olmaz ya da araya bir paket daha ekleyip onu da ayrı fiyatla satarlar.

• kat kat fiyatını telefon fiyatından çıkarırlar zaten..

• Airpods satışlarından parayı kırıyorlar, sanmıyorum böyle bir şey yapacaklarını.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.