Şimdi Ara

Microsoft'tan Windows 10 Mobile için sürpriz güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, Windows 10 Mobile kullanıcıları için yeni bir toplu güncelleme yayınladı. 15254.597 yapı numaralı versiyon Windows 10 Mobile Fall Creators Update'in (sürüm 1709) yüklü olduğu akıllı telefonlara sunuldu.

Ayrıca Bkz.Dört arka kameralı Realme 5s'in çıkış tarihi belli oldu

Güncelleme beraberinde elbette ki yeni özellikler getirmiyor. Sadece bazı hataları ve güvenlik açıklarını gidermek için yayınlandı. Windows 10 Mobile'ın destek süresi 10 Aralık 2019 tarihinde sona erecek.

Microsoft: iOS veya Android'e geçin

Söz konusu tarihten itibaren artık ürün veya güvenlik güncellemeleri yayınlanmayacak. Ancak uygulama mağazasına erişim bir süre daha açık kalacak. Şirket, Windows 10 Mobile kullanıcılarına iOS veya Android'e geçmelerini tavsiye ediyor.

• kim ne derse desin microsoft mobil pazara bilerek girmedi. windows gibi tüm dünyanın kullandığı, aşina olduğu bir işletim sistemi üzerinden mobili her türlü yürütürlerdi. bütçe de vardı, gerekli alt yapı da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProfXavier -- 15 Kasım 2019; 3:6:27 >
  • Microsoft bitirdin bizi bitirdin. Güzelim sistemi bitirdin!!

Lumia 925'e devam.

• Profesyonellerin cihazi olacakti :/ Lumia 950 XL kenarda oyle durmakta :/ Bir ara guncellemesini de yaparim artik ...

• ProfXavier kullanıcısına yanıt
    Yürütemediler işte.
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    x86 windowsu getirseydi dediğin olabilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteği kesiyoruz Allah'a emanet diyeceklerine uygun bir android sürümü hazırlasalar çok güzel bir hareket yapmış olurlardı. Gücüne göre 8 veya 9 android sürümü gibi.

• mesut çevik'in tebessümle okuduğu haberler...

• Cidden yazık, taş gibi çalışan bir dünya cihaz çöp olacak. O kadar laf ettiğimiz firmalar, cihazlar bile kaç yıl olmuş taş gibi çalışıyorlar. Misal babam da Galaxy S3 Neo var, aman nazar değmesin kıvamında 6 sene mi ne oldu yardır yardır yardırıyor.
  • Siz bakmayın bu haberlere, bunlar hep Mesut Çevik'in çamur atması. Windows Mobile işletim sistemi yeni sürümüyle çok gelişecek, Twitter, Facebook çalışacak. Instagram bile olacak göreceksiniz. Yeni telefon alacaklara Blackberry öneriyorum.

Her şey çoğzel olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Siz bakmayın bu haberlere, bunlar hep Mesut Çevik'in çamur atması. Windows Mobile işletim sistemi yeni sürümüyle çok gelişecek, Twitter, Facebook çalışacak. Instagram bile olacak göreceksiniz. Yeni telefon alacaklara Blackberry öneriyorum.

Her şey çoğzel olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZLENİCEKSİN :(

• Microsoft imzalı hiçbir elektronik ürün alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Alıntıları Göster

• Her ay pc ye gelen güncellemeler aynı şekilde win10 telefonada geliyor yani şaşırılacak bir durum yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfXavier

kim ne derse desin microsoft mobil pazara bilerek girmedi. windows gibi tüm dünyanın kullandığı, aşina olduğu bir işletim sistemi üzerinden mobili her türlü yürütürlerdi. bütçe de vardı, gerekli alt yapı da...
    Bunlar İsrail'in oyunları değil mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil cihazlarına android kurmaya izin verse bile yeterdi. lumia 1020 mi satmazdım ozaman

• Yazık oldu sisteme. Windows Mobile kadar olmasa da, güzel bir konsept ve hayata geçmiş bir çalışmaydı. Maalesef işler Microsoft'un istediği gibi gitti ve platformun sonu geldi.

• Hala daha umut var oysa. Hiçbirşey için geç değil. Android'e dünya kadar destek vereceğine kendi sistemini mobilde geliştirip pazar payını elde tutabilirdi. Windows 10 Mobile performanslı bir sistem di, yazık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.