Şimdi Ara

n11.com'da ikinci el araç satışı başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
25.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olan n11.com, elektronikten giyim ve kozmetiğe kadar pek çok ürünün yer aldığı kategorilerine bir yenisini ekliyor. Yapılan açıklamaya göre, 31 Temmuz’dan itibaren n11.com üzerinden ikinci el araç satışına başlanacak.

n11.com’da listelenen ikinci el araçlara ait detaylı ekspertiz raporlarına ve tramer kayıt bilgilerini görüntülemek mümkün olacak. Kampanyanın detaylarına bakılacak olursa söz konusu raporlar TÜV SÜD D-Expert imzalı olacak. Ayrıca n11.com’dan ikinci el araç satın alan kişi devir işlemleriyle uğraşmayacak. Devir teslim işlemleri aracı satın alan kişinin adına n11.com tarafından gerçekleştirilecek.

İkinci elde ödeme koruma sistemi

n11.com’un ikinci el araç satışında dikkat çeken bir diğer detay da ‘ödeme koruma sistemi’. Buna göre, online olarak satın alınan araca ödenen tutar hemen satıcının hesabına geçmeyecek. Noterde satış devir işlemleri yapılana kadar n11.com’da kalacak. Böylece site üzerinden yapılabilecek dolandırıcılık girişimlerinin önüne geçilmiş olacak. n11.com’dan ikinci el araç satın alanlar sigortaladım.com üzerinden yüzde 30’a varan kasko indiriminden faydalanabilecek.

500 TL indirim kuponu

Son olarak, n11.com’dan otomobil satın alan kişiler 500 TL indirim kuponu kazanacak. Bu kuponlar Otomotiv kategorisinden yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek. Kazanılan kuponların geçerliliği 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Site üzerinde hangi ilanların listeleneceği henüz belli değil. Fakat n11’in Doğuş Grubu’na ait olduğu ve bu grubun halihazırda DOD adında ikinci el araç satış hizmetine sahip olduğu biliniyor. Dolayısıyla en azından ilk etapta DOD’dan seçilen araçların n11.com’da listelenmesi muhtemel görünüyor.

• Tüm büyük e-Ticaret siteleri hem araç hem de emlak satışına başlayıp Sahibinden.com adlı tekele darbe vurmalıdır. O kadar şımardı ki Sahibinden, tüm diğer siteler haddini bildirmek için beraber bile altyapı kurabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 ikinci el araçta geçerli 35000/1500 TL indirimli hesap
    Not: alışveriş sonrası hesap geri alinir.

şakadır ha banlamayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 30 Temmuz 2019; 16:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Tüm büyük e-Ticaret siteleri hem araç hem de emlak satışına başlayıp Sahibinden.com adlı tekele darbe vurmalıdır. O kadar şımardı ki Sahibinden, tüm diğer siteler haddini bildirmek için beraber bile altyapı kurabilirler.
    inşallah
  • Hocam kupon kullanmazsak kaça bırakırsın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden.com yıllardır iyi at koşturdu tekelim dedi her gün her şeyden para ister oldu rakiplerinin her gün artması dileğiyle

• Pek guvenemedim acikcası

• ne kadar komisyon alacak peki ?
  • ve en önemlisi kargo ücretsiz mi :)
  • Rekabet iyidir, dur bakalım fiyatlar nasıl olacak, bekleyip görelim.
  • Ne olursa olsun yorum bölümü olsun. Sahibinden bu yorum olayını yapmadığı için dolandırıcı kaynıyor. Ben bir ilana bakmışsam araç hakkında gerçekleri öğrenmiş ve biliyorsam diğer alıcılara da bunu ispatıyla göstermeliyim. A
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    N11 en az %20 darbe vurur sahibindene

• glory34 kullanıcısına yanıt
    diğer büyük siteleri bilmiyorum ama sahibinden emlak yada araç satmıyor, tek yaptıkları bu iki kalemi listelemek'den ibaret.
  • n11 e çok güvenmiyorum ama bakalım nasıl olacak
  • Sahibindenden daha fazla komisyon alır hiç sevinmeyin

• yani n11 in direk 2. el arabaları satın alıp satacağını düşünmüyorum. büyük ihtimal galericiler ile anlaşıp o şekilde çalışacak, ama işte bizim gibi son kullanıcının araçlarınıda satacakmı yoksa sadece galeri yada benzeri firmalar ile anlaşıp onların araçlarınımı satacak?
  • bu tarz oluşumlar çok, sahibinden'e sekte vuramaz malesef. arabam.com bile daha piyasaya yerleşemedi malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millet satıcıya ulaşır N11 komisyonunu devreden çıkartıp daha uyguna satın alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahibindene kimse darbe vuramaz,şuan en çok ilan olan site orası ne ararsan var ülkenin dört bir yanında benimsenmiş.Evi de arabayi da macbooku da oradan bulup aldım bu kadar ilanın listelenebileceği 2.bir site olmayacaktır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.