Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.664.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: supremum

İskender'in ne psikopat olduğunu biliyor çünkü.

Memati kurtulsa bile hayır etmez artık. Acı gelmiştir 3 tane ihtiyara Memati'yi feda etmesi.

Müslüm gürsesin içeriye girip iskenderin bile müslüm'den tırsma olasılığı nedir onu düşünüyorum.
    Acaba söylentiler gerçek mi? Yani müslüm gerçekten diziye girecek mi? Eğer girecekse böyle etkileyici bir şekilde mematiyi kurtararak diziye girebilir mi?
  • Eğer Memati de giderse varya, ne İskender bırakır ne kebap... Alayına gider.

Ömer babayıda alsa, annesinide kesse, Abdülhey'e de sıksa devletle anlaştı ya, dönmemesi lazım.
  • Özette neden sadece Memati ile Muroyu süprizler bekliyor demişlerdi. Bulutdan bahsedilmedi. Onları bekleyen ölüm şimdilik ama böyle aniden gelmesi kafaları karıştırıyor.
  • Yav Polat Luna'yı nası çaktı yere
  • Polat şimdiye kadar hiç yanıldı mı? Hayır!

Arkadaşlar ozaman kurtuluş senaryolarına gerek yok, eğer Polat ağlıyosa Memati gitti demektir ( El-Fatiha)

Zaten bi numarası kalmamıştı Memati yoksa Bulut var merak etmeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: lion256

son sahnede sanki abdulhey birsey cikartiyormus veya birsey yapacakmis gibi durdu benmi öyle gördüm.

Ne olabilir ki ? Anca detonatör yada kırmızı kitap çıkarması lazım.

Müslüm Baba ankara drift ile tozu dumana katacak, siz beni dinleyin

Cidden eğer Müslüm Gürses birden ortaya çıkıp Memati'yi kurtarırsa tadından yenmez.
  • Muro ve Memati mortu çekicek arkadaşlar

İki bölüm öncede sölemiştim bunu
  • Bu arada haber doğruymuş, Muro gidici 1 dahaki bölümde. Kessin kes ölecek yani.

Bulut Memati'yi ancak ben öldürürüm demişti ama bakalım ne olacak.
    Bulut'ta giderse zaten .... çıkar ama.

Memati-Muro-Bulut
  • quote:

Orjinalden alıntı: lion256

son sahnede sanki abdulhey birsey cikartiyormus veya birsey yapacakmis gibi durdu benmi öyle gördüm.

evet ama ne yapabilirki
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Memati kurtulsa bile hayır etmez artık. Acı gelmiştir 3 tane ihtiyara Memati'yi feda etmesi.

Müslüm gürsesin içeriye girip iskenderin bile müslüm'den tırsma olasılığı nedir onu düşünüyorum.
    Acaba söylentiler gerçek mi? Yani müslüm gerçekten diziye girecek mi? Eğer girecekse böyle etkileyici bir şekilde mematiyi kurtararak diziye girebilir mi?

Müslüm mü?

Müslüm'ün ne işi var ki?
  • belki iskender polata derki memati karşılığında kırmızı kitap
  • Ulan harbiden ihtiyarlar herşeyin içine etti.

Artık yeni sloganımız : "No Country For Old Men (İhtiyarlara Yer Yok)"
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShupaR

belki iskender polata derki memati karşılığında kırmızı kitap

onu demedimi zaten??
  • Valla gelmiş geçmiş en güzel bölümdü desek yeridir di mi millet?

Ama İskender lalesine hala uyuzum! Daha doğrusu yapımcılara... Ulan nerden öğrenio bu adam ya ateşi mateşi...
  • İhtiyarlar la polatın görüşmesini tekrar izleyebilirmiyiz ben cok beyendim bidaha izlicem nasıl izliye bilirm ?
    bu arada youtube sizdede kapalımı ?
  • off şimdi 1hafta beklemek var bide ya
  • Bu ne tezat yahu. Mabeddekiler Polat'a seni biliyoruz,seni biz seçtik,seni biz yetiştirdik diyorlardı.(Kanal D de yayınlanan ikinci bölümde mabedde) ama bu ihtiyarlar da seni biz seçtik,yetiştirdik diyorlar. Acaba bu ihtiyarlar onlar mı ? Değilse kim kime hizmet ediyor nasıl derin ilişkiler var acaba senaryo hatası mı?

Bu arada Polat ihtiyarlara tam teslimiyet göstermiş,Memati'ye yardım yapmıyacak galiba.Mabeddekiler de tam teslimiyet istiyordu (örn:Karahanlı) acaba bağ olabilir mi?
  • mematiye brsey yapamaz ama sanki polata karsi gelecek gibi silahini cikartiyor gibime geldi. bu cok sacma gelebilir ama bilgisayarciyi birsey sormadan öldürende abdulheydi birseyler war onda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katze

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Müslüm mü?

Müslüm'ün ne işi var ki?

Pek zannetmiyorum.
    Müslüm ihtiyarlardan biri olacak olsa bile ihtiyarlar piyasaya adam kurtarmaya inmez ki!

Memati gidici gibi duruyor. Polat çok emin çünkü.
    İnşallah yanılıyorumdur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

Yav Polat Luna'yı nası çaktı yere

Yav luna zamanı mı şimdi. Memati gidiyor

quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu

Polat şimdiye kadar hiç yanıldı mı? Hayır!

Arkadaşlar ozaman kurtuluş senaryolarına gerek yok, eğer Polat ağlıyosa Memati gitti demektir ( El-Fatiha)

Zaten bi numarası kalmamıştı Memati yoksa Bulut var merak etmeyin

Ben de öyle düşünüyorum. Yani polat çok çabuk pes etti. Hemen "tamam al vur" dedi remsn iskendere. Kurtulacak olsa iskendere numaradan bi buluşma ayarlar mematiyi kurtarırdı gibime geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.