Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
90
Favori
1.664.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ShupaR

belki iskender polata derki memati karşılığında kırmızı kitap

Kırmızı kitap deme şansı yok artık. Kırmızı kitap galiba ihtiyarlara gidecek.
  • walla uykum kaçtı... ben bu gece uyuyamam
  • Memati ölürse BİKİNİ GİYECEĞİM diyecek Ahmet Çakar varmı?
  • Bence Memati'ye birşey olmaz.

@PHI

Arte geliyor bir dahaki bölüme o yüzden yere çakmış
  • Mematinin ölüceğine inanmıyorum

İnanmakta istemiyorum...
  • Polat hayatta dönmez abi devlet bu ya boru mu? Naptınız siz? Vermez kırmızıyı maviyi...

Memati'ye yazık olur ki olacak gibi o ayrı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Pek zannetmiyorum.
    Müslüm ihtiyarlardan biri olacak olsa bile ihtiyarlar piyasaya adam kurtarmaya inmez ki!

Memati gidici gibi duruyor. Polat çok emin çünkü.
    İnşallah yanılıyorumdur.

Yazılarda müslüm'ün arupadan gelecek bi mafya babası olacağı söyleniyordu.
    İhtiyarlardan değil de. Farklı bir şey belki.

Ama dediğiniz/dediğimiz gibi. Polat hemen teslim oldu.
    Memati ilk defa ölüme bu kadar yakın.
  • bence memati yi hakan öldüremeyecek kadar çok seviyoruz.ya iskender sonra kullanmak üzere bir yere kaldıracak ya da baskası (önemli birisi )kafasına sıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Bu ne tezat yahu. Mabeddekiler Polat'a seni biliyoruz,seni biz seçtik,seni biz yetiştirdik diyorlardı.(Kanal D de yayınlanan ikinci bölümde mabedde) ama bu ihtiyarlar da seni biz seçtik,yetiştirdik diyorlar. Acaba bu ihtiyarlar onlar mı ? Değilse kim kime hizmet ediyor nasıl derin ilişkiler var acaba senaryo hatası mı?

Bu arada Polat ihtiyarlara tam teslimiyet göstermiş,Memati'ye yardım yapmıyacak galiba.Mabeddekiler de tam teslimiyet istiyordu (örn:Karahanlı) acaba bağ olabilir mi?

Burası ince bir ayrıntı.
    Açıklaması olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: supremum

İskender'in ne psikopat olduğunu biliyor çünkü.

Memati kurtulsa bile hayır etmez artık. Acı gelmiştir 3 tane ihtiyara Memati'yi feda etmesi.

Müslüm gürsesin içeriye girip iskenderin bile müslüm'den tırsma olasılığı nedir onu düşünüyorum.
    Acaba söylentiler gerçek mi? Yani müslüm gerçekten diziye girecek mi? Eğer girecekse böyle etkileyici bir şekilde mematiyi kurtararak diziye girebilir mi?

bence %99 bu olacak,az önce ilk fikri ortaya atanda benim; iskender telefonla polatı aradığında hemen jeton düştü bende, ben son sahnede iskender telefonu kapattiktan sonra, iskenderin aranmasini ve müslüm baba'nin diğer tarafta dokunma ona demesini ve bitmesini beklemiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UniLéE

Memati ölürse BİKİNİ GİYECEĞİM diyecek Ahmet Çakar varmı?

Ben.

Ölmeyeceğini bildiğim için.
  • Hakan mematiye silahı doğrultur.Ama gözünü çıkardığı için de iskendere bir öfke beslemektedir ve artık Polatın ihtiyarlarla anlaşmış olduğunu da öğrenmiştir.Yani polat iskendere göre daha güçlü bir konuma gelecektir.Hakan silahın yönünü hızlı bir şekilde çevirir ve iskenderi ardından adamını tek kurşun ile yere serer.
    Arkadaşlar Hakan Abdulheyle dövüşmeden direkt olarak kurşunlanarak öldürülebilirdi.Fakat senaristlerin hakan hakkında başka planları varmış demek ki.
  • Anasını satim Muro sahneleri aklıma gelince bile gümüyorum artıkın... Ne finaldi o yaa...

Böhüüü!! (Patentlidir, bu şekilde ağlamak yasaktır.)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu

Polat şimdiye kadar hiç yanıldı mı? Hayır!

Arkadaşlar ozaman kurtuluş senaryolarına gerek yok, eğer Polat ağlıyosa Memati gitti demektir ( El-Fatiha)

Zaten bi numarası kalmamıştı Memati yoksa Bulut var merak etmeyin

Ben de öyle düşünüyorum. Yani polat çok çabuk pes etti. Hemen "tamam al vur" dedi remsn iskendere. Kurtulacak olsa iskendere numaradan bi buluşma ayarlar mematiyi kurtarırdı gibime geliyor.

Valla artık yapacak bişey yok.. Başın sağolsun PHI, onu en çok sen severdin
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

Bence Memati'ye birşey olmaz.

@PHI

Arte geliyor bir dahaki bölüme o yüzden yere çakmış

Memati ölebilir. Şu anda her şey olabilir dizide.
    Öyle bi yerde bıraktılar ki.

Belki gürkan uygun artık çıkmak istiyor diziden. Belki bu hafta içinde ikna edecekler yapımcılar.
    Yani her şey olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

Hakan mematiye silahı doğrultur.Ama gözünü çıkardığı için de iskendere bir öfke beslemektedir ve artık Polatın ihtiyarlarla anlaşmış olduğunu da öğrenmiştir.Yani polat iskendere göre daha güçlü bir konuma gelecektir.Hakan silahın yönünü hızlı bir şekilde çevirir ve iskenderi ardından adamını tek kurşun ile yere serer.
    Arkadaşlar Hakan Abdulheyle dövüşmeden direkt olarak kurşunlanarak öldürülebilirdi.Fakat senaristlerin hakan hakkında başka planları varmış demek ki.

Gayet mantıklı bence. Ama İskender bu kadar çabuk tahtalıköye postalanmaz.
  • Çakırı götürdü adamlar, Memati mi gitmicek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

Hakan mematiye silahı doğrultur.Ama gözünü çıkardığı için de iskendere bir öfke beslemektedir ve artık Polatın ihtiyarlarla anlaşmış olduğunu da öğrenmiştir.Yani polat iskendere göre daha güçlü bir konuma gelecektir.Hakan silahın yönünü hızlı bir şekilde çevirir ve iskenderi ardından adamını tek kurşun ile yere serer.

Valla Hakan, İskender ve adamını öldürse bile Hakan'ın Polat'ın yanına geçmesi mümkün değil çünkü Hakan ihanet etmiştir.
  • arkadaşlarwww.kurtlarvadisi.com daki memati ölmesin anketine bari oy verinde bu ucuz senaristler yine seneryoyu değiştirip üldürmesinler mematiyi
  • Aslında bi taraftanda düşününce, akıllı adam ki İskender'den bahsediyorum.
    Polat'ın bu kadar emin şekilde Memati için bile davasından vazgeçmeyecek olmasından sonra Memati'yi öldürmesinin eline hiçbirşey geçirmeyeceğini bilir.
    Memati'yi başka bir olayda kullanmak üzere saklayabilir.

+

Pana film Memati'nin ölümünü göze alırda, Memati'nin ölümünün Hakan'ın elinden olmasını göze alabilir mi bilmem.

quote:

Yazılarda müslüm'ün arupadan gelecek bi mafya babası olacağı söyleniyordu.
    İhtiyarlardan değil de. Farklı bir şey belki.

Ama dediğiniz/dediğimiz gibi. Polat hemen teslim oldu.
    Memati ilk defa ölüme bu kadar yakın.

Müslüm olayını tam bilmiyorum. İhtiyarlardan biri olarak diziye girme ihtimaline göre yorum yapmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.