Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.775
Cevap
90
Favori
1.664.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Bu ne tezat yahu. Mabeddekiler Polat'a seni biliyoruz,seni biz seçtik,seni biz yetiştirdik diyorlardı.(Kanal D de yayınlanan ikinci bölümde mabedde) ama bu ihtiyarlar da seni biz seçtik,yetiştirdik diyorlar. Acaba bu ihtiyarlar onlar mı ? Değilse kim kime hizmet ediyor nasıl derin ilişkiler var acaba senaryo hatası mı?

Bu arada Polat ihtiyarlara tam teslimiyet göstermiş,Memati'ye yardım yapmıyacak galiba.Mabeddekiler de tam teslimiyet istiyordu (örn:Karahanlı) acaba bağ olabilir mi?

Burası ince bir ayrıntı.
    Açıklaması olan var mı?

Senaryo hatası diyeceğim.

Tapınaktakiler tapınak şövalyeleri idi. Türkiyenin bir nevi düşmanları.
    Bu bölümde anlatılanlara ve önceki bölümlerde belirtilenlere dayanaraksa şunu söyleyebilirim. Bu ihtiyarlar hakiki derin devlet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katze

quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

Hakan mematiye silahı doğrultur.Ama gözünü çıkardığı için de iskendere bir öfke beslemektedir ve artık Polatın ihtiyarlarla anlaşmış olduğunu da öğrenmiştir.Yani polat iskendere göre daha güçlü bir konuma gelecektir.Hakan silahın yönünü hızlı bir şekilde çevirir ve iskenderi ardından adamını tek kurşun ile yere serer.
    Arkadaşlar Hakan Abdulheyle dövüşmeden direkt olarak kurşunlanarak öldürülebilirdi.Fakat senaristlerin hakan hakkında başka planları varmış demek ki.

Valla Hakan, İskender ve adamını öldürse bile Hakan'ın Polat'ın yanına geçmesi mümkün değil çünkü Hakan ihanet etmiştir.

Adem de ihanet etmemiş miydi hocam?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

arkadaşlarwww.kurtlarvadisi.com daki memati ölmesin anketine bari oy verinde bu ucuz senaristler yine seneryoyu değiştirip üldürmesinler mematiyi

Valla okuldan her bilg.den girer oylarım.
  • MEMATİ ÖLMEYECEK!

BUNUNLA İLGİLİ GRUP KURALIM!
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

quote:

Hakan mematiye silahı doğrultur.Ama gözünü çıkardığı için de iskendere bir öfke beslemektedir ve artık Polatın ihtiyarlarla anlaşmış olduğunu da öğrenmiştir.Yani polat iskendere göre daha güçlü bir konuma gelecektir.Hakan silahın yönünü hızlı bir şekilde çevirir ve iskenderi ardından adamını tek kurşun ile yere serer.
    Arkadaşlar Hakan Abdulheyle dövüşmeden direkt olarak kurşunlanarak öldürülebilirdi.Fakat senaristlerin hakan hakkında başka planları varmış demek ki.

Gayet mantıklı bence. Ama İskender bu kadar çabuk tahtalıköye postalanmaz.

Sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

arkadaşlarwww.kurtlarvadisi.com daki memati ölmesin anketine bari oy verinde bu ucuz senaristler yine seneryoyu değiştirip üldürmesinler mematiyi

Ben evden tek oy kullanabildim.
    %26 evet ölecek diyordu.
    Böhüüü!!

• İstediğin clup'ı kur nafile...
  • İskender baş mematiyi öldürürse polat iskender'den kan alır.
  • Benim merak ettiğim şu: Eğer Memati'yi Hakan öldürürse Hakan sokakta rahat gezebilir mi? Bence bu riskin altına giremez senaristler. İskender vurursa olay değişir ama. İskender'i yolda görsem hemen topuklarım valla. Herif turkish jigsaw
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Katze

quote:

Valla Hakan, İskender ve adamını öldürse bile Hakan'ın Polat'ın yanına geçmesi mümkün değil çünkü Hakan ihanet etmiştir.

Adem de ihanet etmemiş miydi hocam?

Doğru söylüyorsun evet ama bildiğiniz gibi Polat'ın yakın dostları ve adamları çok kıymetlidir, Polat yakınları için ölümü bile göze alabiliyor ama kendisine yapılan bir husus ve ya bir olay varsa karşısındaki kişi de pişman ise (zorla) Polat affeder.
  • quote:

quote:

quote:

%26 evet ölecek diyordu.
    Böhüüü!!

Ama hocam o patentli ya... Böhüü!!

Halit dayak mı yemişti ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • merak etmeyin memati ölmez iskender efendinin füzelerinin çiplerini yapabilecek tek adam şu an abdülheyin elinde o olmadan füzeler hiç bi işe yaramaz füzeler mi memati mi diye sorarsanız iskendere elbette füzeler diyecek göze alamaz öldürmeyi
  • quote:

Benim merak ettiğim şu: Eğer Memati'yi Hakan öldürürse Hakan sokakta rahat gezebilir mi? Bence bu riskin altına giremez senaristler. İskender vurursa olay değişir ama. İskender'i yolda görsem hemen topuklarım valla. Herif turkish jigsaw

Evet bu da var. Çakırı öldüren halite bi sürü tepki vardı. mematiyi öldüren hakan ne olur acaba?
  • O yüzden abdülhey son sahnede sanki bişiler yapacakmış gibi baktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: alemdaryılmaz

merak etmeyin memati ölmez iskender efendinin füzelerinin çiplerini yapabilecek tek adam şu an abdülheyin elinde o olmadan füzeler hiç bi işe yaramaz füzeler mi memati mi diye sorarsanız iskendere elbette füzeler diyecek göze alamaz öldürmeyi

bak bunda haklısın bencede füzeleri tercih edecek mematiye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jean de Joinville

İskender baş mematiyi öldürürse polat iskender'den kan alır.

Baş Mematiyi öldürsede öldürmesede o kanı alacak zaten Polat merak etme

İskender kim læ, Polat koskoca Alexander Ivanov'u öldürmüş adam...

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Benim merak ettiğim şu: Eğer Memati'yi Hakan öldürürse Hakan sokakta rahat gezebilir mi? Bence bu riskin altına giremez senaristler. İskender vurursa olay değişir ama. İskender'i yolda görsem hemen topuklarım valla. Herif turkish jigsaw

Evet bu da var. Çakırı öldüren halite bi sürü tepki vardı. mematiyi öldüren hakan ne olur acaba?

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)
  • quote:

quote:

quote:

%26 evet ölecek diyordu.
    Böhüüü!!

Büyük ihtimalle bu anket tam tersi olarak dikkate alınacaktır. Kurtlar Vadisi'nin milyonlarca hayranı var. Pana Film bize mutlak bir sürpriz yapacaktır.
  • Yahu nasıl beklicez şimdi ya...

Aklımda bin türlü senaryo yazdım öldürmemek için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu

Baş Mematiyi öldürsede öldürmesede o kanı alacak zaten Polat merak etme

İskender kim læ, Polat koskoca Alexander Ivanov'u öldürmüş adam...

Nizamettini öldürmüş adam

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Pastırma gibi keserler mi demek istedin hocam?
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.