Şimdi Ara

Gerçek katlanabilir telefon 'Huawei Mate X'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei gazoz kapağı yapsa öve öve bitiremeyeceksiniz. Koskoca DH Huawei Mate X videosuna bu sefer olmadı Samsung diye başlık koyuluyor. Ekran katlama yerinde bile izi çıkan tam olarak çin işi olan ürünü herkes kullanınca anlayacak ki Galaxy Fold'un deneyemini veremeyecek. Hal böyle iken bunları editörler olarak görememek düşündürücü.
    Konveks ekran yerine konkav ekranli olsaydi Samsung Fold gibi o rezalet olmayacakti. Huawei in disa katlanan ekrani ile sanki marifet varmis gibi bir de arka kisminin korumasinin derdinde olacak insan. Samsung Folder katlandiginda korunmaktadir arkasi da ekran olmuyor hem. Huawei esasli gelistirmemis dikkatli pratik kullanimda cok sakat bir cihaz oldugu idrak edilecektir.
    Samsung bu cihazdan 2 gömlek üstün...

Malzeme kalitesi olsun, ekran kalitesi olsun(en son huawei mate 20 pro'lar amoled ekranları yeşillendi) arayüz tarafında...

samsung bildiğimiz Nokia 9 serisini yeniden yorumladı...

inanın bana ikisinide 1 hafta kullansanız farkı anlarsınız...

Şahsi görüşüm olarak FOLD her anlamda bana göre daha çok cep bilgisayarı edasında ben çok beğendim....
  • Hayırdır neden bu video tekrarlanıyor? Gösterilen ilgi alaka az mı geldi???

• Mesut donemeden huawei matex2’yi cikarmis olabilir. Android dunyasi idare edin..

• Huawei gazoz kapağı yapsa öve öve bitiremeyeceksiniz. Koskoca DH Huawei Mate X videosuna bu sefer olmadı Samsung diye başlık koyuluyor. Ekran katlama yerinde bile izi çıkan tam olarak çin işi olan ürünü herkes kullanınca anlayacak ki Galaxy Fold'un deneyemini veremeyecek. Hal böyle iken bunları editörler olarak görememek düşündürücü.

• Katlanınca iyi güzel kullanışlı. Özellikle katlaninca arka kamerayı selfie için kullanmak iyi düşünülmüş bir detay. Ama bu cihaz açılınca ortaya cikan şey bana kullanışsız geliyor. Hemen hemen dört kenarı eşit kare bir ekran ortaya çıkıyor. Yani bu ekran formatı ne kadar verimli olur tartışılır. Hem Mate X hem de Galaxy Fold %80 tamamlanmış gibiler. Kalan %20, ikinci nesiller ile tamamlanıp piyasayı değiştirecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei koptu gidiyor.
  • Bi markayı incelerken başka markayı kötülemek olmamış yakışmamış.

• samsung çok şımardı
    bence bu şirket tasarım vb. ekiplerini yenilemeli
    sen kaç yıllık köklü firmasın
    ama kaç yıllık götü boklu çinli adam öyle bir çalışıyorki seni geçiyor
    R E Z A L E T
    .............
    helal olsun huawei

• Huawei resmen lansman özürlü, böyle kötü bi sunum ve tanıtım görmedim ben
  • 2300 avro eder sana 14 bin tl.....Verdin parayı aldın telefonu.....Açtığuında göreceğin manzara bu.....

Gerçek katlanabilir telefon 'Huawei Mate X'
  • quote:

Orijinalden alıntı: susesa

2300 avro eder sana 14 bin tl.....Verdin parayı aldın telefonu.....Açtığuında göreceğin manzara bu.....

Ney bu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • susesa S kullanıcısına yanıt
    Konveks ekran yerine konkav ekranli olsaydi Samsung Fold gibi o rezalet olmayacakti. Huawei in disa katlanan ekrani ile sanki marifet varmis gibi bir de arka kisminin korumasinin derdinde olacak insan. Samsung Folder katlandiginda korunmaktadir arkasi da ekran olmuyor hem. Huawei esasli gelistirmemis dikkatli pratik kullanimda cok sakat bir cihaz oldugu idrak edilecektir.

• Her şeyi bir kenara bırakıyorum, nerdeyse ama nerdeyse her videonun altında yok Mesut böyle, yok Mesut şöyle diye atıp tutuyorsunuz. Bu kadar rahatsız oluyorsanız takip etmeyin, izlemeyin, o değerli vaktinizi ayırmayın arkadaşım. Daha iyisini yapabiliyorsan buyur yap. Gerçekten sıkıldım adamın sürekli sizin yapıcı olmayan ''boş'' eleştirilerinizden her videoda malesef bahsedilmek zorunda kalınmasından.

Mesut bey sizden de ricam bu tip yorumlara gözünüz kör olsun ki amaçlarına ulaştıklarını düşünmesinler.

Ürüne gelecek olursak evet Android dünyası birbirini sürekli takip eden, yenilikçi fakat çoğu zaman başarısız girişimlerle dolup taşmaya başladı. Tam bitmemiş ürünleri çılgın rakamlardan piyasaya sunuyorlar. İlk denemeler olduğu için ''hadi neyse'' deyip geçebiliriz belki ama sürekli hale gelmesi can sıkıcı oluyor.

• bari bilgi olarak cihazın ozelliklerini eklenseymiş...
    https://www.gsmarena.com/huawei_mate_x-9605.php

cihaz ilk orneklerden pahallı olması doğal farklı düşümülmüş ve farklı tasarlanmış ancak fayda ve sağlamlık tartışılır..

• Marka hayranı değilim ama üzgünüm Ayfoncular, Samsung'un Fold telefonu Huawei Mate Xten kat kat iyidir. Mate X tam taklit çin malı olmuş. Ula önce bekleyin ürün bi önce çıksın ondan sonra taklit etmeye başlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 25 Şubat 2019; 15:37:56 >
    O yüzden en az 3. nesil alınmalıdır. Yoksa üzülür alan.

Küçükken okul kitaplarımızın kapları gibi görünüyor. :D
  • katlanabilir telefonlarda en büyük savaş incelik olacak bence
  • edyyy kullanıcısına yanıt
    Evet ya bir de Erdi ile karşılaştırmaları yok mu beni deli ediyor.Erdi Özüağ - İnceleme, Test ve Analiz Editörü ; Ciddi takipçiye hitap ediyor. Mesut Çevik - Genel Yayın Yönetmeni adı üstünde adam genel kitleye hitap ediyor.

• Şimdilik telefon katlanıyor yarın da katlanabilir monitör çıkarsa şaşmam zaten.
    İstediğin zaman kavisli olabilen 49" 32:9 monitör ya da katlanma sayesinde yan taraftan bir kıvırtıyorsun düz monitör oluyor.
    Bu yazım burada kalsın ilerki yıllarda bakınız çıkacak bu dediğim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.