Şimdi Ara

Bunları da gördük | RGB ışıklı çanta ve koltuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus oyuncular için yepyeni iki yeni ekipman tanıttı. Şirketin ROG serisi altında duyurduğu oyuncu ekipmanlardan biri sırt çantası diğer ise koltuk. Ortak özellikleri ise her ikisinin de RGB ışıklı olması, detaylar videomuzda. 

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    fosforlusu var... rgb gibi
  • Erdi'yi bu yüzden çok seviyorum böyle manasız manasız şeyleri incelemeye pek vakit ayırmıyor,Şolt olsa iki saat amaçsız amaçsız inceleme adı altında çantanın ışığında dans eder sandalyeyle evin içinde hız denemeleri yapıp rgb aydınlatmayla sinyal verip sağa sola dönmeye çalışır öve öve bitiremezdi. O değide Asus'un incelenmesi gereken binlerce ürünü varken gidip hep böyle antin kuntin şeyler yolluyor incelemeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 5 Şubat 2019; 20:19:17 >
  • Bence koltuk efsane olmuş yayıncılar kaçırmaz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 5 Şubat 2019; 20:17:47 >
  • qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Yurtdışına çıkmadan arkadaş getirmişti. Karanlık ortamda bile tam isabet nokta atışı garantisi. Sonra Hollanda'da birebir gördüm ve 2 kutu aldım. TR'de yok malesef. Böyle işin.... :D

• RGB oyuncu masası vardı. DH'de haberi yapılmıştı diye hatırlıyorum.

RGB masayı bulamayanlar kaliteli led döşesin masaya. Yeelight ışıklandırma ve kaliteli led ile club havası hakim oyun ortamında... :D

Ayrıca keyboard, mouse ve mouse pad'de rgb olunca ne diyeyim bilemedim. Oyun ortamı değil sanırsın pavyon hehehe... Kasayıda unutmayalım. :)

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Sesinin kulak tırmalamasıda cabası.

Erdi Özüağ'nın heyecanlı anlatımına bayılıyorum. Evet sevgili dostlardan sonra heyecan barı 100% aşıyor... :D

• Gamer, gamer diye diye milleti yoluyorlar her haltın gameri çıktı yazık bunlara verilen paraya.

• Koltuğunu yaptılar, yakında kıçımıza da RGB don yaparlar. Yayıncılar giyer artık yayın sırasında ışıklı parlasın diye.

Ne RGB imiş be.
  • Ooo ışQlı mıŞıqlı geymır olduğum için buna tüm aylığı döQmeliyim m0ruQ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan okey yetkililerine sesleniyorum

• Power Supply ve SSD HDD'leri bile RGB model üretmeye başladılar. Thermaltake ve Kingston vb.

RGB destekli araba, RGB destekli çaydanlık seti, RGB destekli insan modelleri bekleniyor. Firma yetkililerinden önemle rica olunur.
  • Pc parcalari zaten yüksek üstüne koltuga 5-6 bin tl gibi fiyata cikacagi kesin gözüyle bakmak kicimizi renklendirmek akil işi değil....oturdugumuz yeri renklendirmek böyle bişey birazda kicimiz renklensin.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 5 Şubat 2019; 23:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasada eyvallah da canta nedir yav
    koltuk nedir yav, alana saygim var ama tamamen saçmalik bu gamer akimi bana gore

iyi yoluyolar milleti gamer mamer diye diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwes

Erdi'yi bu yüzden çok seviyorum böyle manasız manasız şeyleri incelemeye pek vakit ayırmıyor,Şolt olsa iki saat amaçsız amaçsız inceleme adı altında çantanın ışığında dans eder sandalyeyle evin içinde hız denemeleri yapıp rgb aydınlatmayla sinyal verip sağa sola dönmeye çalışır öve öve bitiremezdi. O değide Asus'un incelenmesi gereken binlerce ürünü varken gidip hep böyle antin kuntin şeyler yolluyor incelemeye.
    Madem öyle, o "tarz" videoları Burak Şolt kadar kaliteli hazırlayan kim var Türkiye'de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri oyunculara RGB Fetişizmi pompalamaya çalışıyor bence. Başka açıklaması yok bunun.

• Çok gereksiz ışıklandırma.. Pavyon gibi..

• "kaliteli" oyuncu koltuğu ve masasını -parası olan- herkese tavsiye ederim. (2yıldır kullanan biri olarak)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.