Şimdi Ara

Koenigsegg Regera'nın çarpışma ve işkence testleri yayınlandı [video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük veya büyük hiç farketmez, tüm otomobil üreticileri araçlarını, yönetmeliklerle uygun ve güvenli olduğundan emin olmak için çarpışma teslerine sokmak zorunda.

Ayrıca Bkz.Trafik cezalarına 2018'de yüzde 14 zam
    İskandinav süper otomobil üreticisi Koenigsegg, sınırlı sayıda üretilen Regera modelini güvenlik ve homologasyon testlerine sokarken, seri üretimle binlerce araç üreten şirketlerin aksine tek bir araç kullanıyor. Zira, Koenigsegg'in her testten sonra yeni bir otomobil yapmaktansa, çarpışma testinden çıkaran aracı onarması daha ucuza mal oluyor.

Koenigsegg Regera'ya resmen işkence ediliyor

Şirket dünyanın en hızlı otomobillerinden biri olan Regera’yı klasik çarpışma testlerinin yanı sıra bir dizi işkence testinden geçirdiği ortaya çıktı. İsveç merkezli otomobil üreticisi, kısa süre önce 1 milyon takipçiye ulaşmasını kutlamak için Instagram hesabından Regera'nın çarpışma testlerini yayınladı.

Paylaşılan videoda 2 milyon dolarlık aracın ön kısmına, altına ve gövdesinin çeşitli yerlerine çekiçle vurulduğunu, hızla giderken kaldırıma çıkarıldığını ve düz yolda engellerin üzerinden geçmek gibi bir dizi dayanıklılık testinden geçirildiğini görüyoruz. Dubstep fon müziği eşliğindeki görüntüleri aşağıdaki video aracılığıyla izleyebilirsiniz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredesiniz Eyyy araba hakları savunucuları!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şasi ve gövde parçaları yeter ya, farları bile sökmüşler bu ne ölücülük :D

• Bilgisayarlı aletler ile fabrika verilerine uygun şekilde tamir edilen şasi, sıfır şasi ile aynı sağlamlıktadır. Volvo testini yapmıştı.
  • Ben yeni Roadster ve Chiron'u merak ediyorum.

• Off diyorum
  • Sahibinden çıtır hasarlı dosta gidecek Koenigsegg.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat testlerini neden göewmiyoruz biz.her arabayın testi var ama fiat özellikler egea albea v.s testleri görmek istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mladenbmv

Fiat testlerini neden göewmiyoruz biz.her arabayın testi var ama fiat özellikler egea albea v.s testleri görmek istiyoruz.

utanıyorlar
  • EYYYYY! Koenigsegg sen kimsin !

• Regera şu hız rekorunu yeniden kırsa keşke .. Agera RS'den çok daha potansiyelli bir araç ..

• Aracımızda sürtmelerden kaynaklı belaltı boya mevcuttur. Değişen 3-4 parça olabilir ben alırken baktırmadım. Pazarlık sadece araç başında olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Regera şu hız rekorunu yeniden kırsa keşke .. Agera RS'den çok daha potansiyelli bir araç ..

Alakası yok. Regera max hızı 420. Agera RS den daha yavaş bir araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ah benim beyin sefili dostum ..

Regera'nın hızı limited yani "sınırlandırılmış" ..

420 km/h bu haliyle maksimum hızı fakat sınırlandırılmamış bir Regera , Agera RS'yi falan rahat geçer .. Agera RS sınırlandırılmamış modeldi başka türlü zaten kıramazdı rekoru .. Chiron da 460 km/h yapabilir teoride ama müşteriye sınırlı verecekler ki kabak bize patlamasın diye ..

Kısacası Koenigsegg , Regera ile rahat kırar bu rekoru tekrardan fakat Bugatti'nin bir sonraki hamlesini bekliyorlar ..

• kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Chiron rahat geçer testleri .. Bugatti Fransız markası olsa da parçalar İtalyan ..

Ama bu hyper araçlardaki çarpışma testleri kaç km/h hızla yapılıyor bu da önemli .. 400 km/h civarı bir hızda vurursan zaten %99 tahtalıköy ..

• 400 km ile çarpsa moleküllerine ayrılır zaten. Max hızda çarpışma testi mı olur?

• serafon kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/oX_qJSnjkH0

Buyrun aegea testi.

• serafon kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/oX_qJSnjkH0

Buyrun aegea testi.

• marka 2 milyon dolar zarar etti bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.