Şimdi Ara

Ko ve gıden hayat!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
4.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MichealJackson.Sen kaç saat oynuyorsun bu oyunu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: P.K

MichealJackson.Sen kaç saat oynuyorsun bu oyunu?

Artık oynamıyorum ama bır ara asırı oynadıgımı hatırlarım ancak 1 ay dır oyundan tık yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: MichaelJackson

quote:

Artık oynamıyorum ama bır ara asırı oynadıgımı hatırlarım ancak 1 ay dır oyundan tık yok

İyi yapmışsın
  • quote:

quote:

quote:

İyi yapmışsın

Saol

• quote:

quote:

quote:

İyi yapmışsın

Ben malesef en az 2 saat oynuyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi yapmışsın

Sorun saat te degıl kankam.Eger ders de,evde yalnızken ya da banyo da bu oyunu dusunuyorsan ısde o zmn cok oynuyorsun demekdır.

• TAMAMIYLA HAKLISIN.DÜŞÜNCELERİNİ YAZIYLA GÜZEL İFADE EDİYORSUN.BEN ZATEN PREMİUM ALMIYORUM ALMIYCAMDA AMA CAFEYE VERDİĞİM PARAYTA YAZIK.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi yapmışsın

Sorun saat te degıl kankam.Eger ders de,evde yalnızken ya da banyo da bu oyunu dusunuyorsan ısde o zmn cok oynuyorsun demekdır.

Ben öyle değilim kankam.2 saat oynayıp kapıyorum.2 saat bana fazla bile geliyor...

• quote:

Ben öyle değilim kankam.2 saat oynayıp kapıyorum.2 saat bana fazla bile geliyor...

O zmn bır sorun yok devam et oyununaama sakın fazla kaptırma.
  • quote:

quote:

O zmn bır sorun yok devam et oyununaama sakın fazla kaptırma.

işh. kardeşim
  • Ben çok oynuyorum ama oyun için dilnecilik yapmadım
    Kimseden party bile istemem sadece yer varmı diye sorarım
    Ama güzel paylaşım ellerine sağlık
  • Arkadaşlar farkettiniz mi DH - Knight Online bölümü , DH forumunun en kötü bölümü oldu. En seviyesiz , en yaş/zeka seviyesi düşük kişilerle doldu. Oyunun bırakalı çok oldu ama DH yi bırakmak istemezdim . Knight OnLine bölümünde uzun zamandır birşey yazmıyorum . Bugün öylesine bi baktım ve bununla karşılaştım .. Yani yazık su oyun icin giden emeğe . Lanet olsun 80 olunca elinize ne geçecek . En fazla 1 aylık zevk . Sadece 1 ay için kaç yılınızı esir edeceksiniz daha bu oyuna . Knight bölümüne modların kalıcı ve kesin bir çözüm bulması gerekir.
  • Merhaba arkadaslar bende en sonunda bu oyunu bırakmayı basarmıs ınsanlardan bırıyım.Benım ıcın baya zor oldu ama en sonunda oldu.Zaten fark etmeden oluyo.Lise 2 nın donem arasında bi arkadastan görüp basladım oyuna.İlk zamanlar o kadar bı hırsım yoktu.Sonra oyunu öğrendikce durum değişti.Kısa süre sonra gunde yaklasık olarak 5-6 saat girmeye basladım.Üstelik internetten.Günde 5-6 saat girmenin harçlık durumuna verdıgı zararı dusunun.Neyse yaz tatiline gitmek üzereyken iyice kaptırdım işte.Sabah evden cıkardım arkadaslarla bulusurdum.Sonra cafeye gider aksama kadar takılırdık.Son zamanlar yoklama fln olmaz biliosunuz.Yaz tatilinde de bole sürdü bu durum.Tabi lise 3 e baslıcaz biliosunuz tatilden dershane baslar.Neyse onada basladık yarısını asaraktan.Sonra okul basladı dersler dershane fln bastırıo benim de üstesinden gelmek için çalışmam gerekiyo dolayısıyla.Ama benim tek yaptığım okula gitmek ardından internet cafeye.Arada sırada da dershaneye uğrardım işte.nerdeyse haftanın her günü saat 12 de eve giderdim.Aile ile iletişim denen bişi kalmamıştı.Onlar da bunun farkındaydı dogal olarak bana cok kızıyolardı.böyle ilk dönem geçti.İkinci dönem bişilerin azda olsa farkına vardım en azından dershaneyi ihmal etmedim dersleri mümkün oldugunca iyi dinledim.Son 1 ay adam gibi çalıştım ve sonuç İstabul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği.İstediğim bölümü kazandım.Ee şimdi ne olcak knight ın yerini tutan ders gitti hadi bakalım tekrar knight a geri.Bayadır oynadıgım charımla devam ettim tatil boyunca.Okul basladı yeni ortam yeni arkadaslar derken bişeyin farkına vardım.Bu oyun tamamen bi vakit kaybı.Düşündüm charı satıyım hiç yoktan su oyun bi işe yarasın.Sattım.Değişen bişey olmadı eve dondugumde arkların etkisiyle yeniden basladım bu seferki çok daha hırslıydı.Kısa surede oyunun butun eksıklerınden faydalanarak(koxp+bug) lwl ve item yaptım.Basladım ard yapmaya bi süre oynadım.Combomu fln geliştirdim kolayca adam almaya basladım.Sonra içimden bi sıkıntı gelmeye basladı oyundan zevk alamaz oldum.Nedeni yarıscak neden kalmamıs olmamasıydı.Daha dogrusu yarısın anlamsız olmasıydı.Kanıtladıgı hıc bısı yoktu.VE KARAR VERDİM.Düşündüm eskiden ne yapardım,sorumluluklarım neydi,hedeflerim neydi.Belirledim ve chara girip üstendeki her şeyi yaktım şifresini 13 haneli bişi yaptım bi daha giremeyim die.Dolayısıyla o zamandan bu yana girmedim.Hobilerime yoneldim kendime güvenim geldi.Bügünde okulun düzenlediği panele katıldım.Bir çok ünlü işadamı önemli kişiler geldi konusma yaptı.Hepsi ülkenin kötü durumlarından bahsetti ve sonunda hepsi de gençliğe güvenioruz siz bizim geleceğimizsin dedi.(bende cafelerdeki durumu gormıs biri olarak pek inanmadım)Ama bu topiği görünce michaeljackson gibi kişilerin yazılarını okuyunca haklı oldularını anladım.

• quote:

Orjinalden alıntı: TRojka

oyunda saygı duyduğum kişiler dışında abi diye hitap etmedim lütfen kelimesini yalwarmak için değil saygımdan kullandım ewt sabahlara kadar oturdum okuldan da kaçtım ama zevk aldığım için ve bitti dediğim yerde de bitirdim...

9 lardan 2 hatun ayarladık hafta sonu şöle bi dolaşıcaz eskiden ko mu warmış

Lise 1 emi Gidiyonuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlacK_BoY_17

Merhaba arkadaslar bende en sonunda bu oyunu bırakmayı basarmıs ınsanlardan bırıyım.Benım ıcın baya zor oldu ama en sonunda oldu.Zaten fark etmeden oluyo.Lise 2 nın donem arasında bi arkadastan görüp basladım oyuna.İlk zamanlar o kadar bı hırsım yoktu.Sonra oyunu öğrendikce durum değişti.Kısa süre sonra gunde yaklasık olarak 5-6 saat girmeye basladım.Üstelik internetten.Günde 5-6 saat girmenin harçlık durumuna verdıgı zararı dusunun.Neyse yaz tatiline gitmek üzereyken iyice kaptırdım işte.Sabah evden cıkardım arkadaslarla bulusurdum.Sonra cafeye gider aksama kadar takılırdık.Son zamanlar yoklama fln olmaz biliosunuz.Yaz tatilinde de bole sürdü bu durum.Tabi lise 3 e baslıcaz biliosunuz tatilden dershane baslar.Neyse onada basladık yarısını asaraktan.Sonra okul basladı dersler dershane fln bastırıo benim de üstesinden gelmek için çalışmam gerekiyo dolayısıyla.Ama benim tek yaptığım okula gitmek ardından internet cafeye.Arada sırada da dershaneye uğrardım işte.nerdeyse haftanın her günü saat 12 de eve giderdim.Aile ile iletişim denen bişi kalmamıştı.Onlar da bunun farkındaydı dogal olarak bana cok kızıyolardı.böyle ilk dönem geçti.İkinci dönem bişilerin azda olsa farkına vardım en azından dershaneyi ihmal etmedim dersleri mümkün oldugunca iyi dinledim.Son 1 ay adam gibi çalıştım ve sonuç İstabul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği.İstediğim bölümü kazandım.Ee şimdi ne olcak knight ın yerini tutan ders gitti hadi bakalım tekrar knight a geri.Bayadır oynadıgım charımla devam ettim tatil boyunca.Okul basladı yeni ortam yeni arkadaslar derken bişeyin farkına vardım.Bu oyun tamamen bi vakit kaybı.Düşündüm charı satıyım hiç yoktan su oyun bi işe yarasın.Sattım.Değişen bişey olmadı eve dondugumde arkların etkisiyle yeniden basladım bu seferki çok daha hırslıydı.Kısa surede oyunun butun eksıklerınden faydalanarak(koxp+bug) lwl ve item yaptım.Basladım ard yapmaya bi süre oynadım.Combomu fln geliştirdim kolayca adam almaya basladım.Sonra içimden bi sıkıntı gelmeye basladı oyundan zevk alamaz oldum.Nedeni yarıscak neden kalmamıs olmamasıydı.Daha dogrusu yarısın anlamsız olmasıydı.Kanıtladıgı hıc bısı yoktu.VE KARAR VERDİM.Düşündüm eskiden ne yapardım,sorumluluklarım neydi,hedeflerim neydi.Belirledim ve chara girip üstendeki her şeyi yaktım şifresini 13 haneli bişi yaptım bi daha giremeyim die.Dolayısıyla o zamandan bu yana girmedim.Hobilerime yoneldim kendime güvenim geldi.Bügünde okulun düzenlediği panele katıldım.Bir çok ünlü işadamı önemli kişiler geldi konusma yaptı.Hepsi ülkenin kötü durumlarından bahsetti ve sonunda hepsi de gençliğe güvenioruz siz bizim geleceğimizsin dedi.(bende cafelerdeki durumu gormıs biri olarak pek inanmadım)Ama bu topiği görünce michaeljackson gibi kişilerin yazılarını okuyunca haklı oldularını anladım.

Bırakaman guzel bunu gorup,kendısının de ne halde oldugunu bılıp de hala oynayanlar var ama sen bırakmıssın.Tbrk ederım.

• ben 3 aydır oynamıyorum ( ko ya başlamadan önce web tasarımla uğraşırdım tekrar dondum unuttuklarımı hatırladım ) arada stres atmak için counter strike 1.5 oynuyorum gelen olursa cs5.bananesanane.com serverındayım beklerim.
  • Bu oyuna hic bagimli olmadim..bagimli olanlari da hic anlamadim..ex kasanlar bagimli olabilir..ama pk bagimlilik yaratmaz bence..normal de oyuna hic girmem bile..girersem 1 saat en fazla 2 saat girerim..ha bzn hafta sonlari ardreamde pk cok zevkli olur..bi bakmi$sin 9 saat 10 saat pk yapmi$im..oda ayda 1 kere en fazla olur..benim soyleyebilecegim tek $ey bu oyun bana bagimlilik yapmiyor..bu donanim haber forumu bana bagimlilik yapiyor

@Quash
    kanka gel ya 1.6 lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 17 Mart 2007; 20:18:19 >
  • quote:

Bu oyun sonsuza kadar surmeyecek haberınız olsun.Bır yerde bıtıcek.Pekı o zaman ne olacakdı? İşde o zaman neler yapdıgınız dusuneceksınız ,o yazdıgım “0” ı o zmn anlıyacaksınız.Isde o zaman bana belkı hak vereceksınız.

Burda bayağı duygulandım
  • Bende Size Bu Oyun Yuzunden Basima GelenLeri Anlataym...

Hayatmda Kimseye Vermediqim Kadar Deqer Verdiqim bi Kiz Wardi...

Sevqilim Askim Bitanemdi Benim...

Onun Icin Herseyi Yapardim... Ama ne Yaptim ;

Onun en Kotu Gununde Onu Aramayi Unutup Kniqht a Daldim...

OnunLa Telde Konusurken Hep Susuyordum Cunku Aklim Kniqht taydi Acaba Oldum Mu Pot Bitmismidir!?!?

Sonra Aramizda KavqaLar BasLadi Ve AyriLdik...

Simdi Benim En Yakin Arkadasima Cikma Teklf Etti Ve En Yakin Arkadasim Dediqim O.... C.... de KabuL Etti CikiyorLar...

Hayattan Koptum Intihar Etmeyi Dusundum OkuLa Sadece Gitmis oLmak Icin Gidiyorum DersLerle Bi Alakam Yok...

Kizi HaLa Seviyorum Ama Ona Denmicek SeyLer Soledim Simdiyse Her Gun Gozumun Onunde BeraberLer...

Bana aLisim Derdi Simdi Ona Serhatim Diyomus...

Belki Siniri Astim Ama Butun Bu OlanLarin Sebebinin Yarisi Kniqht tir...

HaLa Oynuyorum Napcam BiLmiorum Yazi Beni Etkiledi Acik Konusayim

Ama Kniqht Oynadiqim Zaman Hayattan Kopuyorum Ve Bu beni Rahatlatiyor...

Cunku Hayata Donersem UzuntuLer AciLar icinde Yasiyacaqimi Biliyorum...

Bunun Icin Kniqht Oynuyorum Ve Napacaqimi Inanin Bilmiorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.