Şimdi Ara

Sınırsızan Sınırlıya Geçtim Ne yapacağımı Şaşırdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınırsız kullanıyordum şimdi sınırlıya geçtim ve sitelere girmeye korkuyorum,bilgisayararın driverlerini guncelleyecektim ama yapmaya korkuyorum,sınırsız kullanırken ayda 60gb falan indiriyordum dengem bozuldu,internetten ne kadar veri indirdiğimi gosteren ve aylık toplam tutan bir program var mı

• aga o programlar eksk gösteriyo. en garantisi adslkota.ttnet.net.tr ama buda son 12 saatte girdiklerini göstermeyebiliyo modemi resetleyip falan bakıcaksın yani kısaca ilk iki ay kotayı aşıcaksın
  • en iyisi tekrar sınırsıza geçmek ben uğraşamam boyle keşke mart ayında indirim olsada 1024 sınırsız 89ytl falan olansa
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

en iyisi tekrar sınırsıza geçmek ben uğraşamam boyle keşke mart ayında indirim olsada 1024 sınırsız 89ytl falan olansa

Sen alışmışsındır şimdi downloada
    Ben de aslında kotalıdan kotasıza geçmek istiyorum ama sadece yüksek(!)hıza alıştığım için korkuyorum.
  • 256 k ile her türlü online oyun oynanır. Counter Strike 1.6, Wow, Ko, SilkRod, İstanbul Kiyamet Vakti, Dota, online call of duty 2. Hepsinde pingler gayet normal olur (hepsini oynuyorum ve bağlantım 256k). Ama downloada gelince orda bi durucaz. Çünkü en fazla 27.2 ile download ediliyor. Örneğin bir film indireceksiniz akşamdan bırakıp sabaha uyandığınızda izleyeceksiniz.
  • 256 k sınırsıza geçmeyi düşünen ve online oyun hastası olan arkadaşlar bana özelden mesaj atalarsa bütün online oyunların pinglerinin kaç olacağını söyleyebilirim. Tümünü denedim ve biliyorum.
  • sana tavsiyem gerekmedikçe youtube a girme! youtube tam bir kota canavarı....
  • aynısı bana olmuştu sitelere girmeye korkuyordum cünkü 120-130mb ı tükettiğimi söğlüyordu tt net gece 2-3 sat içinde sadece gezerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: silentozzy

sana tavsiyem gerekmedikçe youtube a girme! youtube tam bir kota canavarı....
    evet ya feci yiyo kotanı telekomla anlaşmalı büyük ihtimal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

256 k ile her türlü online oyun oynanır. Counter Strike 1.6, Wow, Ko, SilkRod, İstanbul Kiyamet Vakti, Dota, online call of duty 2. Hepsinde pingler gayet normal olur (hepsini oynuyorum ve bağlantım 256k). Ama downloada gelince orda bi durucaz. Çünkü en fazla 27.2 ile download ediliyor. Örneğin bir film indireceksiniz akşamdan bırakıp sabaha uyandığınızda izleyeceksiniz.

PES oynayabilr misin acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sCn.ZephyR. -- 23 Şubat 2007; 15:26:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.