Şimdi Ara

256 lara müjde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıkı bir kaynaktan aldığım habere göre 256 lar 512 olacakmış yani en düşük hız 512 olacakmış çünkü türkiyeden başka 256 olan ülke kalmamış onun için bu karar alınmış

• sıkı kaynağın adı nedir?
  • Arkadaşım yeni tarifeleri bu konuda tartışıyoruz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_12215903/tm.htm
  • evet o kaynağı alabilir miyiz
  • Balon haber
  • o kaynak şöyle abim ulaştırma bakanlığında çalışıyor
  • kötü bi haber..çünkü türkiyenin şu anki alt yapısı 256kb internet hizmetini bile doğru düzgün vermezken...40-50 milyon insanın bi anda 512 olmasını..ve çıkacak karmaşayı düşünemiyorum

zaten tt nin hızları genelde yalan...1mb internet kullanan bi sürü insan var...20-30kb ile download yapıyorlar...bu önemli deil tabii...ama alt yapı böyle bi gelişmeye müsait deil...256kb internette bile neeler yaşadığımızı herkes biliyor...alt yapı sorununuda tt nin halledeceği flan yok...
  • 40-50 milyon mu

Kardeş 256 sınırsız kullanıcısı sadece birkaç 10 bin. Doni kendisi söylemişti, sayıyı şimdi tam hatırlayamıyorum. 15-35 bin gibi birşeydi. Sallamış olmayalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirpi

kötü bi haber..çünkü türkiyenin şu anki alt yapısı 256kb internet hizmetini bile doğru düzgün vermezken...40-50 milyon insanın bi anda 512 olmasını..ve çıkacak karmaşayı düşünemiyorum

zaten tt nin hızları genelde yalan...1mb internet kullanan bi sürü insan var...20-30kb ile download yapıyorlar...bu önemli deil tabii...ama alt yapı böyle bi gelişmeye müsait deil...256kb internette bile neeler yaşadığımızı herkes biliyor...alt yapı sorununuda tt nin halledeceği flan yok...

aynı fikirdeyim
  • arkadaşlar aldığım bir habere göre (iyi bir kaynaktan) Türkiye uzaya çıkacakmış.

kaynak= ulaştırma bakanlığı
  • O da yalan değil çıkacak zaten
  • http://www.internetworldstats.com/stats.htm sitesinde derlenmiş verilere göre türkiye nüfusunun yüzde 21'i internet kullanıyor. bu yaklaşık 16 milyon internet kullanıcısı demek. 2000-2007 tarihleri arasında artış yüzde 700 olarak görülüyor. avrupa ülkelerinin çoğunda nüfusunun yüzde 50'den fazlası internet kullanıyor.http://www.internetworldstats.com/stats9.htm#eu

istatistik incelemeyi sevenler için bir de türkiye istatistik kurumu var.
    http://www.tuik.gov.tr/AltKategori.do?ust_id=2&ust_adi=Bilim%2C+Teknoloji+ve+Bili%FEim

alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yamuk -- 10 Şubat 2007; 16:45:36 >

• farketmez...256kb hizmeti veremeyen...512 yi veremez...
  • avrupanın ne nüfüsü bizim kadar adamlarda 6 milyon internet kullanıcısı olunca kimi ülkelerde nüfüsün yüzde 70-75 ine denk düşüyor bu arada bizim kadar zorlu arazi şartlarına sahip olan ve büyük ülkede az ne yazıkki
  • quote:

Orjinalden alıntı: savas5420

o kaynak şöyle abim ulaştırma bakanlığında çalışıyor

Kusura bakma arkadaşım ama sana inanmıyorum. İnşallah 256lar 512 olur da ben de mahçup olurum bir kotalı kullanıcısı olaraktan
  • Bencede balon haber
  • olsa neolurki 512 yerine 300-400 ile bağlanacaklar

1mb aldıkda ne oldu 700-800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliss -- 10 Şubat 2007; 17:47:52 >
  • Olmayacak duaya amin diyemeyiz. 256 sınırsız uzunca bir süre kalkmayacak. Ancak fiyatı düşebilir tabii.
  • quote:

kötü bi haber..çünkü türkiyenin şu anki alt yapısı 256kb internet hizmetini bile doğru düzgün vermezken...40-50 milyon insanın bi anda 512 olmasını..ve çıkacak karmaşayı düşünemiyorum

yok 70 milyon

• quote:

lol 50 milyon insan mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.