Şimdi Ara

Xiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
2.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim demiş Xiaomi Yi kameramızda ekran yok

Not : Destek-Bilgi-hertürlü soru Adına çekinmeden bana özel msj atabilirsiniz

Kısaca tüm set 41 $ a geliyor. Videoyu izleyin tüm detaylar için

Not : Link referanslıdır. Emeğe katkıda bulunmak adına Soldaki Referans linki kullanabilirsiniz. Referansız olan sağda ki( Fiyat aynı değişmiyor )

Satin alinacak yer :
    Tıklayın---->Xiaomi Yi LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case Bedava Kargo. GearBest -------------- Referans (Olmayan Link) Referanssiz--

Xiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesiXiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 29 Kasım 2016; 12:31:59 >

• Once bir kamerayı alalim sira buna gelecek fakat, biz daha hangi kamerayi alacagimiza karar veremiyoruz :D Ama ürünün konusu oluncada insanin alasi geliyor :D Kamerasini alsak bununla 100 dolari geçecek. Once kamerasini alip sonra set tamamlasak aklimizda arac kamerasi mi alsaydik keske cumlesi gelirmi diye korkuyorum. Bakalim konularinizi ve yorumlari takip ederek bir yere variririz umarim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah saat 05:45 te uyandım ve 2K kayıt modunda bu setten çıkan pili taktım kayıt başladı. Şu an itibarı ile kayıt devam ediyor pil bitmedi 3.5 saattir tek pille kayıt yapıyor şoktayım.

Pil bitmeyecek galiba ???

• Yok artık ya

Saat 09:06 devam ediyor.

• 09:20 de bitti. Şimdi şarjda 2 saattir şarj oluyor. Şarj olurken üstünde kırmızı led yanmakta ve dolduğunda sönmekte

• Xiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesi
  • Arkadaşlar içinden çıkan pil kaç saat kayıt yapıyor.Ekstra pil tavsiyeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar içinden çıkan pil kaç saat kayıt yapıyor.Ekstra pil tavsiyeniz var mıdır?

Orjinal xiaomi pili 60-70 dk arası çeker.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Hocam 1080p 30fps de mi bu değeri aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcaliskan

quote:

2k çekim 30 fps

• quote:

quote:

quote:

2k çekim 30 fps

Çok iyi o zaman. 1080p 30fps deneme yaparsanız onunda sonuçlarını bekliyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2k çekim 30 fps

Walla bekliosanız yapiyim o zaman yoksa sinir ediyor bitmiyor meret

1080 P 60 fps birde ledler kapalı test edeyim altan beyin dediği gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2k çekim 30 fps

Walla bekliosanız yapiyim o zaman yoksa sinir ediyor bitmiyor meret

1080 P 60 fps birde ledler kapalı test edeyim altan beyin dediği gibi.

Yaparsanız sevinirim. Teşekkürler ilginiz için.

• mertcaliskan M kullanıcısına yanıt
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük ve FPS düştükçe süre artar. Ledleri de kapatırsanız süre daha da artar. Aslında kalite düştükçe de artar süre.

1080p 60 fps süre artar , 1080 p 30 fps de daha da artar.

Sonuçları bende merak ettim desem yeridir şimdi. 30 ve 60 fps arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Çözünürlük ve FPS düştükçe süre artar. Ledleri de kapatırsanız süre daha da artar. Aslında kalite düştükçe de artar süre.

1080p 60 fps süre artar , 1080 p 30 fps de daha da artar.

Sonuçları bende merak ettim desem yeridir şimdi. 30 ve 60 fps arası.

Altan bey şimdi 18.45 te başladım ya LED'te yanmıyor. Acaba Saat gece 01.00 gibi fln mı bakayım ne durumda ? Pilin bitip bitmediğini anlayamayabilirim
    Yok bırak çalışsın sonuna kadar. Kamera kendi kendine kapanır zaten. Yat uyu, başında durmana gerek yok.

Video dosyalarının detail kısmına bakarsan date created veya türkçesi oluşturulma zamanı yazar. Ondan hesaplanabilir ne kadar çalışmış.

En doğrusu, pilin ne kadar çalıştığını bulmak için, video uzunluklarını toplayıp hesaplamak. Yine detail kısmında yazar video uzunluğu 03.12 saniye filan.

İlk videodan başlayıp, son videoya kadar uzunluklarını toplamak en doğru sonucu verir , zaten çoğu standart olur 2 gb , süreleri de aynı olur. Geri kalan ufak dosyaların süresini toplamak kalır.

Misal benim kamera şu an çekim 1.22 gb = tam 5 dakika. Atiyorum kafadan 7 tane 5 dakikadan 35 dakika vs.vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 18 Kasım 2015; 20:56:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Yok bırak çalışsın sonuna kadar. Kamera kendi kendine kapanır zaten. Yat uyu, başında durmana gerek yok.

Video dosyalarının detail kısmına bakarsan date created veya türkçesi oluşturulma zamanı yazar. Ondan hesaplanabilir ne kadar çalışmış.

En doğrusu, pilin ne kadar çalıştığını bulmak için, video uzunluklarını toplayıp hesaplamak. Yine detail kısmında yazar video uzunluğu 03.12 saniye filan.

İlk videodan başlayıp, son videoya kadar uzunluklarını toplamak en doğru sonucu verir , zaten çoğu standart olur 2 gb , süreleri de aynı olur. Geri kalan ufak dosyaların süresini toplamak kalır.

Misal benim kamera şu an çekim 1.22 gb = tam 5 dakika. Atiyorum kafadan 7 tane 5 dakikadan 35 dakika vs.vs.

İlk denemede öyle yaptım zaten :)http://i.hizliresim.com/bYokLY.jpg

Şimdi zaten raid var bu gece wow da 01 e kadar sürecek sıkıntı yok :P

• Xiaomi Yi için LCD Ekran + 2400 mAh Pil ve Su Case İncelemesi
    Aklın yolu bir derler.

Bu arada ikinci mesajda screenshotta çok ezik bir warlockun var, damage done de göremedim seni , slackerlik yapmışsın, yoksa sadece gate ve hearthstone için mi tutuyorlar seni raid te ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.