Şimdi Ara

Konami: 'PES Birkaç Yıl İçinde FIFA'yı Geçecek'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Pro Evolution Soccer 2016 aldığı yüksek puanlar ve övgülerle futbol severlerin dikkatini çekmişti. FIFA 16'nın çıkmasına 4 gün varken Konami, PES ve FIFA rekabeti hakkında konuştu.

PES Avrupa'nın müdürü Adam Bhatti, MCV'ye verdiği röportajda "Kesinlikle FIFA'ya yetişiyoruz. Arayı kapatmaya devam etmeliyiz. Gelecek birkaç yılda tekrar liderliği ele alacağız ancak pek çok insanı ikna etmeliyiz."

Bhatti, konuşmasının devamında FIFA, ismi ve telif hakları; saha ve takım isimleri gibi firmanın elinde olmayan şeylerin olduğunu ama sunum ve görsellik konusunda sektörün öncüsü olmak istediğini dile getirdi. 

Aşağıdan FIFA 16 ve PES 2016'nın demoları için çektiğimiz videoları izleyerek iki oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

• inş canım ya
  • Hayırlısı be gülüm :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Konami_PES_Serisinin_Haricinde_Buyuk_Oyun_Gelistirmeyi_Birakiyor-80892.htm

Şu haberden sonra BSG diyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • FIFA'nın her özelliğinin çakmasını berbat bir şekilde kopyalayarak mı geçecekmiş? Yoksa bu lisans problemleriyle mi? Hiç inandırıcı değil.

• Toz pembe hayaller.

• Türkiyenin kendini dünya lideri zannetmesi gibi bir şey

• Neden birkaç yıl anlatsana biraz?
  • Önce PC versiyonunu PS3'ten port etmemeyi öğrensin Konami.

• Sakin ol Şampiyon :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Türkiyenin kendini dünya lideri zannetmesi gibi bir şey

Neden eksiliyorsunuz adamı? Obama'nın bile malum şahıs gibi 1000 odalı sarayı yok ve onun kadar parası yok...
  • Sen önce PC'ye EA gibi önem ver. Çöp grafikler PC'de.

• Her sene aynı terhane konami bırak artık bu işi

• ulan şu hükümet düşmanığını burada bari bırakın be nedir bu ülkenin sizlerden çektiği!! şehit haberlerinde bile suçu direk hükümete atarsınız. sanki baş sorumlusunu bilmezmiş gibi!!

• Hemen hemen her sene aynı şeyleri diyorlar ama şu ana kadar bir icraat yok. Lisans sorununu saymazsak diycem ama saymadan edemiyoruz 16'nın oynanışı gerçekten bu kez olacak gibi hissi verdi. Ana Lig gerçekten güzel olmuş.

PES 4'ten beri PES oynarım, en sevdiğim PES 4-5-6 ve 2010 serileridir. Hatırlayın PES 6 dönemine göre müthiş bir oynanış ve zevk sunuyordu keza 4 ve 5'te öyle. Ama 2008 ile batırdılar bir anda. Ardından gene bir çıkış yakaladılar, PES 2010 oyuncu fizikleri olsun şutlar falan çok güzeldi. Bunun üstüne koyarak devam etmediler, 11'de gene baştan aşağı değiştirdiler. 12-13 serileri gerçekçi değildi arcade oyunlardı bir adamı al git gol basit oyundu, herkes seviyordu özellikle 13'ü, zevk aldığı için, gerçekçi olduğu için değil bu kadar. Ama Master Ligleri ve Become a Legend detaylıydı sırf arada o yüzden oynuyordum. Detaydan kastım işte imza törenleri, oyuncuların yanımıza gelmesi vs.

PES 2015 ile yine bir çıkış yakaladı 16'da da bu sürüyor. Gene baştan aşağı değiştirmezseler, üstüne koyarak devam ederseler BELKİ yarışır FIFA'yla. FIFA'yı, FIFA 11'den beri her sene oynuyorum, yani adamlar nasıl yapıyorsa goller olsun atmosfer falan seni içine çekiyor. 15 hızlı olduğundan pek iyi değildi oynanış ama 16 DEMO sunu oynadım gerçekten her şeyiyle çok güzel olmuş. Biraz uzun bir yazı oldu ama bilmiyorum çoğu kişi bana katılır belki bu konularda.

• Yapımcısı bile geri kaldığını kabul etmiş ama hala fanları kabullenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 18 Eylül 2015; 16:26:21 >
  • inş

• Konaminin şirket olarak bu negatif gidişatıyla ve ekonomik zorluklarla çok zor fifayı geçmesi bence.Fifa zaten iyi olan oyunun üstüne yenilikler koyarak ilerliyor ve sorunları düzelterek,PES ise çok istikrarsız bir iyi bir kötü gidiyor bence yetişmesi çok zor...

• ne fifa'yı geçecek o tren çoktan kaçtı konami önce batmaktan kurtulsun yoksa tarihin tozlu raflarına batık bir oyun şirketi olarak adını altın harflerle yazdıracak.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.