Şimdi Ara

Konami: 'PES Birkaç Yıl İçinde FIFA'yı Geçecek' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mert_gunes

Burayı pes 2016 oynamayanlar ve ön ayargılı bir takım şahıs basmış şimdi size durumu anlatacağım isterseniz eksileyin isterseniz artılayın
    pes bu sene kendine çok şey kattı gerek oynanıl olsun gerek modlar olsun grafiktede iyi şeyler yapmadı değil (ps4 sürümünden bahsediyorum pc sürümü rezalet) oyun sitelerin hepsinde olumlu puan aldı 80 in altında veren site yok ign 9.5 verdi ps4 sürümü için burdaki fanboylar denecek 10-15 yaş arası bebe ergen topluluğu gelmiş yazıyorki yok lisans yok yok yav he he yazmış biri, bakın fanboy değilim geçen yorumlarda iki oyunuda zevkle oynadığımı söyledim ama konaminin elinde olan bir şey yok fifa parayı basıp özel anlaşmalar yapıyor zaten anlaşma olmasa kaç yıldır dünyanın en iyi liginin lisansını hangi akılsız almaya çalışmaz söyleyin bir zaten pesin en iyi yanı verdiği zevk ve oyunda momentum yok bu yıl modlar harika eğlenceli bir oyun ama tek kötü yanı var oynanışta kaleciler berbat ve oyun kolay olmuş biraz daha zor olsa gayet iyi olurdu güncellemer ile düzeleceğini sanmam ama düzeltilse gayet iyi olur onun dışında animasyonlar çağ atlamış çok şükür fifaya gelelim verdiği simülasyon keyfi güzel hatta harika ama artık momentumdan kurtulmalısınız oyunu en kötü yanı bu başka kötü yanlarıda var iki oyununda mesela peste pc grafikleri berbat gerek çimler olsun gerek seyirciler olsun berbat fifa bu yönde avantajlı grafikler gayet iyi oynanış iyi ama eksikleri var zaten hiç bir oyun kusursuz değildir kusursuz olması imkansızdır ama siz bu kusurları büyütürseniz ayıp olur zaten yaşınız 10-15 yaş arası eminim ağır konuşmam hoşunuza gitmeyecektir sonra gider burak oyunda izlersiniz sinirinizi çıkartırsınız küfür öğrenirsiniz bana söversiniz işte iki oyunda güzel ama anlayana bu sene pesin oynanabilir bir oyun olduğunu bilin iki oyunuda doyasıya oynayın orjinal alacaksanız kendi kararınız paranız yetiyorsa ikisinide alın demolarını deneyin hangisini daha çok beğenirseniz alın ama buraya gelip oyun yapmak kolaymış gibi çöp demeyin zaten yaşınız büyük olsa çöp demezsiniz bu işlerin zorluğunu anlarsınız hadi sizden bir muazzam lisanslı bir futbol oyunu bekliyoruz hadi başlayın.

İyi hoş konuşmuşsun tamamda ben 3 senedir pes oynamıyorum arada bi 14 satın aldım aldığım güne lanet ettim gerçi beni fifa gibi bir oyunla tanıştırdı orası ayrı neredeyse 3 yıldır fifa oynuyorum ve her yeni oyuna geçişte bile bi dünya yenilil olduğu için yeni oyuna adepte olman bazen 1 ay alıyor bu oyuna bağlanmanı sağlıyor diğer tarafta iilk defa pes2016 indirdim denemeden satın almak istemedim ve oyuna alışmam 10 dakika aldı pes 2006 farkı yok oyunun yüzlere amanılmış ekstra mücadele modları fifadan hallice onuda geçtim bi dünya eksiği var lisansmı dersin oyuncu adlarımı dersin ne dersen de bunlar belirleyici faktör diğer taraftada nerdeyse amatör liglerin koyan bi yapım var lionel messsi ile çalışıyolar işin sonucuna varırsan iki futbol oyunu çıkıyor ve birini seçmem gerekirse en ince ayrıntısına kadar çalışılmış örnek hakemler sprey taşıyor olmasa olur olursa daha güzel olur diğer tarafta hala ne olduğu belli olmaya attıığın her pasın her şutun rahatlıkla takım arkadaşına veriyorsun bilmiyorum ben bırak 15 ta pes 06 beri takipçisiyim bir fark görmedim yüzler haricinde keşke yüze verdikleri önemi oyun dinamikleri ve lisanslı liglere verselermiş tam rezalet alman ligi yok ingiltere ligide var gibi zaten Türkiye ligi adam değil milli takımda bundan hallice 70 lira bir şey değil ama bu oyuna fazla adamlar para harcamamış ama parayı istiyolar tam japon işi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: mert_gunes

Burayı pes 2016 oynamayanlar ve ön ayargılı bir takım şahıs basmış şimdi size durumu anlatacağım isterseniz eksileyin isterseniz artılayın
    pes bu sene kendine çok şey kattı gerek oynanıl olsun gerek modlar olsun grafiktede iyi şeyler yapmadı değil (ps4 sürümünden bahsediyorum pc sürümü rezalet) oyun sitelerin hepsinde olumlu puan aldı 80 in altında veren site yok ign 9.5 verdi ps4 sürümü için burdaki fanboylar denecek 10-15 yaş arası bebe ergen topluluğu gelmiş yazıyorki yok lisans yok yok yav he he yazmış biri, bakın fanboy değilim geçen yorumlarda iki oyunuda zevkle oynadığımı söyledim ama konaminin elinde olan bir şey yok fifa parayı basıp özel anlaşmalar yapıyor zaten anlaşma olmasa kaç yıldır dünyanın en iyi liginin lisansını hangi akılsız almaya çalışmaz söyleyin bir zaten pesin en iyi yanı verdiği zevk ve oyunda momentum yok bu yıl modlar harika eğlenceli bir oyun ama tek kötü yanı var oynanışta kaleciler berbat ve oyun kolay olmuş biraz daha zor olsa gayet iyi olurdu güncellemer ile düzeleceğini sanmam ama düzeltilse gayet iyi olur onun dışında animasyonlar çağ atlamış çok şükür fifaya gelelim verdiği simülasyon keyfi güzel hatta harika ama artık momentumdan kurtulmalısınız oyunu en kötü yanı bu başka kötü yanlarıda var iki oyununda mesela peste pc grafikleri berbat gerek çimler olsun gerek seyirciler olsun berbat fifa bu yönde avantajlı grafikler gayet iyi oynanış iyi ama eksikleri var zaten hiç bir oyun kusursuz değildir kusursuz olması imkansızdır ama siz bu kusurları büyütürseniz ayıp olur zaten yaşınız 10-15 yaş arası eminim ağır konuşmam hoşunuza gitmeyecektir sonra gider burak oyunda izlersiniz sinirinizi çıkartırsınız küfür öğrenirsiniz bana söversiniz işte iki oyunda güzel ama anlayana bu sene pesin oynanabilir bir oyun olduğunu bilin iki oyunuda doyasıya oynayın orjinal alacaksanız kendi kararınız paranız yetiyorsa ikisinide alın demolarını deneyin hangisini daha çok beğenirseniz alın ama buraya gelip oyun yapmak kolaymış gibi çöp demeyin zaten yaşınız büyük olsa çöp demezsiniz bu işlerin zorluğunu anlarsınız hadi sizden bir muazzam lisanslı bir futbol oyunu bekliyoruz hadi başlayın.

Dediğin gibi PS4'te harbiden güzel. Ama PS3'te oynayınca normal bakışta '' Merhaba PES 2014 '' diyorsun, pozisyon tekrarına bakıyorsun '' This is the Best Game EVER!! '' Ama oyunu hep o bakıştan oynadığından PES 2016 berbat diyebiliyorsun ( Tabi PS3'te ) Fakat FIFA'ya geçtiğimizde gayet rahat. Kontroller dersen birkaç kontrol dışında kol ayarını Alternative yapınca alışıyorsun. Takım yönetme olayı gerçekten rahat. Oyuna geçtiğinde o rahatlık var ( PS3'te Momentum yok. Mutluyum :D ) Ama gördüğüm tek sorun. LAG'liyim LAG'lisin LAG'li. Yani oyuna başladığında sürekli LAG var. 1 saatte 10-15 LAG saydım. [ FIFA 13 Demosu gibi donmadığına şükrediyorum aslında ama yıllardır donuyor. ( Since FIFA 13 ) ] Ama onun dışında hiç sorun yoktu benim için.

PES son yıllarda büyük ataklar yapıyor ( Bedel olarak Konami kafayı yedi ve MGS, Slient Hill gibi oyunlara veda ettik... ) Lig olayını keşke düzeltebilseler. London Blue gibi isimlerle oynuyoruz. Ama bunun dışında PES uçtu. FIFA zaten FIFA 11 den beri iyi sonra iyice uçtu. Şimdi yenilikleri azalttı ama hâlâ yenilikleri var.

Ben 13 yaşındayım ama her iki oyun da çöp değiller olmayacaklar da. PES'in yükselmesi demek FIFA'nın daha çok çalışması demek. Ve bu daha fazla rekabet ve daha fazla yenilik, içerik gibi şeyler sunacaklar ve böylece her iki oyunda parasını fersah fersah hak edecekler. Umarım PES yükselir ama FIFA da boş durmaz ( 2K futbol oyunu çıkarsa yine iyiyiz. Rekabet = İyi Oyunlar )

• Pesin fifayı geçmesini yada ona benzemesini istemiyoruz ki zaten 2016 gayet iy 14 ve 15i beğenmemiştim ama 2016 olmuş. 14 ile başlayan oyuncuların koşarken zıplaması, birbirine çarparken zıplaması devam ediyor.Kendini oynatıyor 14 ve 15 gibi değil alıştıkça daha zevkli olacaktır.Unutmadan şunu da yazayım fifa 16daki pas atarken toptan uzaklaşma olayı bunda da var hangi akla bunu oyuna koyarlar ki
  • peki zeki mürende bizi görecek mi?

• Tabi o zamana kadar konami oyun gelistirmeye devam ederse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yawww hehe. Kekolara bak ulen önce bi lisans almayı, bizm adamların ismini doğru düzgün yazmayı becerin. Fifa'ya yaklaşıyolarmış
  • En azından geride olduklarını kabul ediyorlar o da bi şeydir.

• Babanda o dertten öldü

• çok komiksin güldürdün kardeş
  • SEN İLK ÖNCE Bİ LİSANS ALMAYI BAŞARDA SONRA FIFA YI GEÇERSİN BU OYUN LİSANSIZ TAM BİR BOŞLUK YANİ TAM ANLAMIYLA FİYASKO...

• Gelecek Yüzyıl içerisindemi olacakmış ?

Fifa 11'deki oynayış Pes 16'ya yeni geldi :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.