Şimdi Ara

Konami: 'PES Birkaç Yıl İçinde FIFA'yı Geçecek' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konami sen önce ülkemizdeki futbolcuları izle isimlerini öğren bariz ülkemizde ki magazinleri izlemişsin futbolcu soyadlarında ataizi baceoğlu şenkal bunlar ne lan hepsi manken :)))))

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Her sene aynı sözü söyleyip duruyorlar, Fifa aldı götürdü bu işi. Siz hala ayakta uyuyun.

• quote:

Orjinalden alıntı: arifozmenn

ulan şu hükümet düşmanığını burada bari bırakın be nedir bu ülkenin sizlerden çektiği!! şehit haberlerinde bile suçu direk hükümete atarsınız. sanki baş sorumlusunu bilmezmiş gibi!!

Tuttuğun takım lig düşerse "yönetim istifa" dersin di mi? Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan mı hesap soralım?

• Böyle boş boş biz Fifa'yı geçeceğiz diyeceğine yapsana. Anca boş boş konuş. EA ile arandaki farkı 5 yılda kapatamazsın artık boş boş konuşuyorsunuz. Konami zaten berbat bir dönemde en iyi adamları ayrılıyor. Üstüne büyük oyun yapmayacağız artık diyor. Bari bunu düzeltmek için PES'i düzgün bir hale getir. ''Pes birkaç yılda Fifa'yı geçer lafı da ayrı bir komedi.'' Nereden biliyorsun. Fifa seneye inanılmaz bir yenilikle gelip aradaki farkı açmayacağını. Boş boş konuşacağınıza yapın.

@Wayward Son çok güzel söylemişsiniz.

• Oyunun yapımcısı bile geri kaldığını söylüyorsa Pes bitmiştir artık.

Ea Fifa için 100 milyon bütçe ayırıyorsa, Konami anca 25 verir Ea 200 verirse Konami 50 verir.

Geçti o Fifa'yı geçeceğiz rüyaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Türkiyenin kendini dünya lideri zannetmesi gibi bir şey

-3 oy alınca çok şaşırdım +3 olması gerekirken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bi Snickers ye kendine gelirsin.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fifa'da her şey var ama şu uzaktan bakınca adamlar tanımaz halde :( yüzleri ve oyuncu tiplerini bir türlü yapamadılar.Geri kalan her şey var fifa da

• Demiş ki: ''şuanda bizim oyunumuz oynamaya değmez birkaç yıl boyunca bizi satın almayı çünki fifa daha iyi ileride biz daha iyi olucaz o zaman alırsınız demiş'' Ben bu yazıyı okuduktan sonra fifa alırım direk :D

• Birkaç yıl içinde Fifa nın şimdiki halini yakalarlar o zamanda yine birkaç yıl içinde Fifa yakalıycaz derler.

Ucuz reklam politikası.

PES i severim bu sene bir şans veriyim dedim lakin Türkiye milli takımının kadrosunu görünce buraya kadar dedim bir daha çok zor beni inandırmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 18 Eylül 2015; 18:14:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes seven fifa sevmiyor, fifa seven pes sevmiyor böylede bişey var.

• Konami: 'PES Birkaç Yıl İçinde FIFA'yı Geçecek'

• FIFA dan geri olduklarını kabul ediyorlar yani, ne acı bir durum. Yazık ettiniz güzelim oyuna.
  • k
  • lol
  • bende pes konusunda önyargı vardı pes 16yı oynadım gayet zevkli pes 13 tadı var oyunda gayet oynanası bir oyun sadece yıllarca fifa oynadığımız için ufak bi alışma süresi gerekiyor.

pes bu halde devam ederse takım lisansı ıvır zıvır sorun değil fifayı geçecektir bencede

• ne hallere düştün be pes, 2007li yılları hatırlarım da millet gençliğini harcamıştı ps cafelerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipersix

bende pes konusunda önyargı vardı pes 16yı oynadım gayet zevkli pes 13 tadı var oyunda gayet oynanası bir oyun sadece yıllarca fifa oynadığımız için ufak bi alışma süresi gerekiyor.

pes bu halde devam ederse takım lisansı ıvır zıvır sorun değil fifayı geçecektir bencede

pes 13 de iyi bir oyun değildi bence :D en son ps2 de zevk almıştım pes serisinden

• Ya o değilde L1 Üçgen aşırtmamıydı?

• Ben kendimi ilginç biri olarak görmeye başladım 2 oyundanda zevk alan 2 oyunuda 7 24 oynayabilecek bir tek benmiyim ikisininde sevdiğim yanları var eğer başka kişiler varsa helal olsun onlara oyundan anlayan zaten bu ikisini kıyaslamaz biri simülasyon üzerine kurulu diğeri eğlence gerçi ikiside eğlenceli yanları var ama fifanında pesinde büyük sıkıntıları var elbet ama ikiside güzel oyunlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.