Şimdi Ara

DH nin EN Efsane Konusu (Knight Online 50 Level Görevi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.904.713 görüntüleme ile emredici nin açtığı konu bence bu arkadaş ödüllendirilmeli forumda bu konu sayesinde inanılmaz üye çekti forum. Belki mesaj sayısı az konunun ama çoğu kişi bu konu sayesinde üye oldu foruma ve knight online bölümü zamanında konu dışından çok daha popülerdi.

http://forum.donanimhaber.com/m_4040585/tm.htm

evet emredici arkadaşımız Şovalye olarak ödüllendirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 19 Eylül 2015; 22:22:06 >

• oyunun içinde resmen başka bi hayat vardı ve oynadıkları dönemde insanlar bütün zamanını bu oyuna ayırıyolardı ve o zamanları hatırlayınca çok duygulanıyor insan.

Ama oynamadığın içinde bir şey kaybetmedin dediğim gibi oyunun içinde başka bi hayat olduğundan knight online hayat offline deniliyordu.
  • Knight online ne ya çöp Metin2 varken
  • Sağol kardeş sayende 50 lvl oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin 2 ne ya çöp knight online varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duygulandım

• Hiç k.o oynamadım hayatımda. Mesajlara bakıyorumda çok şey kaçmış herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

Hiç k.o oynamadım hayatımda. Mesajlara bakıyorumda çok şey kaçmış herhalde...

oyunun içinde resmen başka bi hayat vardı ve oynadıkları dönemde insanlar bütün zamanını bu oyuna ayırıyolardı ve o zamanları hatırlayınca çok duygulanıyor insan.

Ama oynamadığın içinde bir şey kaybetmedin dediğim gibi oyunun içinde başka bi hayat olduğundan knight online hayat offline deniliyordu.
  • Ne zaman eski knight'la ilgili bir konu görsem inanılmaz derecede duygulanırım. Çok özlüyorum o zamanları, o zaman ki knight'ı. Geri döndürebilmeyi çok isterdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRealistic -- 8 Eylül 2015; 1:33:08 >
  • ağlamıyorum gözüme +9 rebirt kanzarr kaçtı
  • 9.9 milyon vay be
  • Valla biz metinciydik yav bi ara yuklemistim ko'yu pek cazip gelmedi açıkçası. Istanbul kiyamet vakti vardi bi ara lan

• BİZLER METİN 2 OYNAYAN NESLİZ KNİHGTTA NEDİR SERİ +LAYIN

• M2'li 2000'liler basmış. Knight efsaneydi unutulmaz.
  • Ulan terbiyesiz herifler, wolfteam varken metin 2 ne? Biride knigt demiş gülmekten öldüm Allahım yarabbim

metin 2 uahahahaha
  • Cafe de herkes bu oyunu oynarken ben NFS,GTA,FIFA falan oynuyordum.Okul ve uyku hariç günun tamamında bu oyunu oynayanlari görmek saçma geliyordu bana o yüzden hiç oynamadım.

• metin 2 diyenler portakalda vitamindi heralde knight zamanında
    knight online gibi bir oyun daha gelmez. sadece görünüm değil oyunun mekaniği, combo sistemi hiç bir oyunda yok. knight ile büyüyenler başka hiç bir oyundan da zevk alamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

metin 2 diyenler portakalda vitamindi heralde knight zamanında
    knight online gibi bir oyun daha gelmez. sadece görünüm değil oyunun mekaniği, combo sistemi hiç bir oyunda yok. knight ile büyüyenler başka hiç bir oyundan da zevk alamaz.

zaten kendini sevdiren sadeliği ve combo sistemiydi. Şuanda pvp serverler bile oynanıyorsa bu kadar çok sebebi combo sistemi. Ama şimdi içnie etmişler oyunun oynanmaz hale gelmiş grafikler falan çok yoruyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Sağol kardeş sayende 50 lvl oldum

51 olman gerekiyordu.

Bu arada oyunun adı eskiden Knight Empire'dı, onu görünce duygulandım nan.

• dünyada 7.000.000 insan var nasıl 9.000.000 görüntülenme oluyor mantıksız konu olmuş blokladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lolicon

dünyada 7.000.000 insan var nasıl 9.000.000 görüntülenme oluyor mantıksız konu olmuş blokladım.

sen bi milyonları saymayı öğren.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.